Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosarkasicu samarao i davio decko, Srbija u soku  (Pročitano 11188 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Мирише све на Пајчин сценарио.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
ima nas zato koji odma provalimo te spodobe.
sto i nije tesko, ali eto, vi neki se mucite..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 8218
Мирише све на Пајчин сценарио.

Да, само то ретко ко види зато што је Милица себе понашањем спустила на ниво шаторске певаљке. Да ли то умањује његову кривицу? НЕ.

ima nas zato koji odma provalimo te spodobe.
sto i nije tesko, ali eto, vi neki se mucite..

Које сподобе? Постоје три актера у овој драми. Милица, Шиме и Сораја.
IP sačuvana
social share
Ко те воли данас, тај те воли. Јер зна да си мати; јер пре нас ни поља ни кршеви голи не могаше другом свесну љубав дати.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
pa sve tri jebogati.

kako rimujem iz rukava... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Да, само то ретко ко види зато што је Милица себе понашањем спустила на ниво шаторске певаљке. Да ли то умањује његову кривицу? НЕ.

Ili nikad i nije bila iznad.

Opet cu reci, meni je neobicno da neko sestru Djilasove devojke taba godinu i po dana...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 8218
Очито није, то је сад и додатно демонстрирала овом епохалном изјавом "Јер њу чува неко много јак", помислила сам одмах на Милицу дизелашицу, кајлу и златан зуб, не знам зашто. Можда зато што је изјава на нивоу манталне ретардације.

Опет, ко зна ко стоји иза шимета, бившег симона, пара врти где бургија неће па је можда шиме тј Фреди Кругер страшни нашао уточиште у српској полицији тј криминалу, то нам је једно те исто, можда су те изјаве о његовим претњама на месту, ко зна, да се повукла достојанствено овај случај би и имао неку тежину.

pa sve tri jebogati.

kako rimujem iz rukava... Smile

 Smile Свака част
IP sačuvana
social share
Ко те воли данас, тај те воли. Јер зна да си мати; јер пре нас ни поља ни кршеви голи не могаше другом свесну љубав дати.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679

Ili nikad i nije bila iznad.

Opet cu reci, meni je neobicno da neko sestru Djilasove devojke taba godinu i po dana...
Sestru Djilasove devojke, sestru coveka koga hvataju sa nekoliko kila droge i koji ko zna kako je povezan sa mafijom. Ono, sjajna osoba za pocetak, stvarno da ti bude zao jadne nje. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ISPLIVALE GOLE FOTOGRAFIJE Došli smo u posed eksplicitnih slika iz telefona Milice Dabović! (VIDEO)



Foto: milicamrvica / Instagram

Kako "Alo" saznaje, bivša košarkašica je slala svoje gole slike dečku koji joj se udvarao, a očigledno i ona njemu. Kako je fotografija nastala pre nešto više od godinu dana, očigledno je da se to dogodilo u vreme dok je bila u vezi sa Simonom. Na fotografiji do koje smo došli sportistkinja samo rukom prekriva grudi, dok se jasno vide tetovaže na njenim intimnim delovima. Kako košarkašica na sebi nema ni veš, njeno međunožje je sakriveno iza lavaboa.

- Milica se u to vreme dopisivala sa jednim dečkom koji joj je danonoćno pružao pažnju putem poruka. Iako je bila sa Simonom, ona je kada ostane sama pažnju poklanjala tajnom udvaraču. On je bio upućen u njene svakodnevne aktivnosti, jer mu je olakšavajuća okolnost bila to da je ona poznata ličnost i da veoma lako može da sazna gde se i sa kim kreće. Uvek je mogao da čuje kako Milica više puta iznosi u javnost koliko joj je lepo u vezi sa Simonom, ali se nadao da će ga ostaviti. Zbog toga me ne čudi njena sloboda da mu šalje provokativne slike - govori naš izvor, koji nije želeo da otkrijemo njegov identitet.

- Kada je shvatio da se između njega i Milice neće dogoditi ništa više od virtuelnog zabavljanja, on je fotografije koje mu je ona slala prosledio drugovima. Tako je ova fotografija došla i do mene jer te slike gole Milice kruže već mesecima. Ima ih još, koliko sam čuo, ali ja sam dobio ovu - otkriva naš sagovornik.

Budući da je Milica bila glavna tema tabloida nakon dramatičnog kraha veze sa čuvenim Simonom, košarkašica je javno potvrdila vezu sa Vukom, koga na društvenim mrežama obasipa ljubavlju, svakodnevnim porukama i citatima posvećenim njemu. Kako su se kraj burne veze i početak nove sreće dogodili jedan za drugim, nas je zanimalo da li je možda upravo Vuk misteriozni dečko kome su poslate te fotografije. Međutim, istina je malo drugačija. Kome je slala fotografije, pročitajte šurl[http://www.alo.rs/bivsa-kosarkasica-ko-od-majke-rodena-foto-18/107290]OVDE.[/url]


Foto: RAS Srbija

Kako bismo proverili kome je i zašto slala ove fotografije, pozvali smo Milicu, ali se ona do zaključenja ovog broja nije javljala na telefon. Kako izgleda stan u kojem živi Milica Dabović nakon tuče sa Simonom, pogledajte OVDE.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
uh kako treba oporezovati ove tabloide.

inace muka mi je od ovog trenda da se devojke previse sminkaju.
povraca mi se od njihovog pudera
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.