Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koristenje WiFi Umesto Bluetooth ili Kabel da bi se Povezali sa vas PC  (Pročitano 17899 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Nema na čemu....  Smile
Nego ja nisam shvatio da se radilo o problemu sa potpisivanjem aplikacije.  Smile Potpisuje se kao i bilo koja druga aplikacija na OS-u 9.xxx.  Smile


I , jesi li osposobio da radi SymSMB??? Kako ti se čini , koliki je maksimalan protok podataka?? Ja sam uspio da ga natjeram na oko 270 Kb/s , što je poprilično malo za wi-fi konekciju. Očigledno još nisu popeglali kod za ovaj simsymb pa radi usporeno. Bilo kako bilo brži je i ima veći domet od bluetoth-a.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Nov 2007, 02:10:08 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Nobody is perfect... I'm nobody...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N81
Instalirao sam program, podesio sve kako treba ali kad probam da mapiram network drive npr \\Nokia\Disk_E prijavljuje gresku "The specified network name is no longer available". Medjutim kad umjesto \\Nokia\Disk_E ukucam \\192.168.1.3\Disk_E sve je u redu...
Drugi problem je sto preko mobilnog ne mogu da vidim fajlove na kompjuteru iako sam sve dobro podesio (u Host sam ukucao ime kompjutera (probao sam i sa IP adresom), a u Share ime foldera kojem sam prethodno stavio sharing na kompu), samo mi prijavi sledece: "Failed to read A:\ Operation is timed out
Return to the root?"
medjutim kad na kompjuteru u Windows Explorer-u ukucam \\ImeKompjutera\Music odmah otvara folder...
Jesu li mozda potrebna neka podesavanja vezana za router - u pitanju je D-Link DSL-G684T ?

Tnx
IP sačuvana
social share
Take a look to the sky just before you die... It's the last time you will.
-Metallica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ne znam u čemu je problem??
Meni je najviše problema zadavao, nepravilno podešen account na telefonu. Pazi, da bi sve radilo kako treba, moraš za domain ukucati ime kompjutera. (control panel\system\computer name.... pa tu pogledaj šta piše za full computer name. To isto, od slova do slova, mora stajati u symsmb-u u accounts podešavanjima kao domain)
Obrati pažnju, čak i na velika i mala slova. Ta podešavanja ćeš naći u accounts. Name stavi po želji kao i pass, samo ih zapamti jer će ti trebati kada budeš mapirao network drive.

Citat
Drugi problem je sto preko mobilnog ne mogu da vidim fajlove na kompjuteru iako sam sve dobro podesio (u Host sam ukucao ime kompjutera
Ja nikada tako nisam uspio da se povežem. Morao sam uvijek da ukucam ip adresu PC-a. Probaj tako, moguće da si profulio ip adresu i da si ukucao nešto drugo.

Ja ne znam šta drugo da ti kažem. Poslije par dana paćenja dok nisam provalio te stvari... symsmb radi, već dugo vremena, na mom telefonu kao singerica. Nikakvih problema nemam sa njim.  Smile
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 18:41:42 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Nobody is perfect... I'm nobody...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N81
Probao sam i IP adresu da kucam u Host ali isto ne moze...
Reci mi  u My Computer > Properties > Computer Name > Change stoji li ti Member of Domain ili Workgroup i sta ti pise tu?
I stavljas li na telefonu u acc settings posle imena kompjutera tacku? Posto u System Properties pise Full Computer name: ImeKompjutera.
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 18:44:47 od MaelstroM »
IP sačuvana
social share
Take a look to the sky just before you die... It's the last time you will.
-Metallica
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ja ne pripadam niti jednom domenu a što se workgroup-a tiče to je mshome.  Smile
Ja sam ukucao samo full computer name, bez tačke naravno. (ako si član nekog domena onda umjesto full computer name stavi ime Domena) Smile


Evo kako to kod mene izgleda, na telefonu i na PC-u. Kada sam mapirao network drive samo sam ukucao : \\E61\kartica...... i to je to.  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot0155.png
(33.15 KB, 320x240)
Screenshot0156.png
(26.51 KB, 320x240)
sshot-3.jpg
(83.38 KB, 1013x762)
« Poslednja izmena: 11. Jan 2008, 19:06:39 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bolje biti malo pametan, nego mnogo glup!!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N 96
 :help kako da kreiram folder na lap topu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bolje biti malo pametan, nego mnogo glup!!!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N 96
izvini ispravka kako da mapiram network drive
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Apple iPhone
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Nepoznat
Browser
NokiaE61-1 3.0
@dragance07 pa pročitaj uputstvo sa druge stranice ove teme! Lijepo piše kako da se mapira network drive.

@MaelstroM evo sad sam malo čačkao ovaj svoj wi-fi AP... Stavio sam mu manuelno IP adresu i symSMB nije htio da radi dok nisam u podešavanjima uključio DHCP.
Ne znam može li to tebi biti od pomoći... ali eto. Smiley


Edit: Ja recimo nisam zadovoljan brzinom rada ovog programa. Mislim na brzinu uploada i downloada. Kako stoje stvari kod drugih što se tiče ovoga??
Evo kod mene :
Upload    :      174 kb\s max

Download:      270 kb\s max


Mislim sitno je to za wi-fi konekciju...  Smile
« Poslednja izmena: 16. Jan 2008, 10:50:04 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pojavila se i nova verzija programa: Telexy.Networks.SymSMB.v3.50.12.S60v3.SymbianOS9.1!!!!  Smile
Valjda će da popegla nedostatke starih verzija.  Smile

http://forum.burek.com/index.php?topic=153409.new#new
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.202 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.