Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:41:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kontrola u autobusima  (Pročitano 8745 puta)
18. Dec 2009, 21:19:08
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Iziritiran reakcijama mojih poznanika u vise navrata pri susretom sa kontrolorima, otvaram temu da vidim vasa iskustva i razmisljanja.

Naime, znam za tri slucaja da su ljudi popili kazne (danas poslednji) od strane neuniformisanih lica ali sa legitimacijom. Oni su pravilnikom obavezni da nose uniforme na radnom mestu i cudi me kako niko nije reagovao u vezi sa tim od mojih poznanika a bas smo posle prve kazne jednog od njih pricali o tome.

Meni se pre oko 2 meseca dogodilo da nisam imao gde da kupim kartu (proklete Futurine trafike) a nisam hteo da dam pare u prevozu. Startovali su me vajni kontrolori i na njihovu "molbu"da im dam licnu kartu pitao sam ih sto nisu u uniformi. Poceli su da se nesto mangupiraju kao po obicaju i da postaju bezobrazniji ne bi li me zaplasili ili sta su vec hteli  Smile

Posto nisam hteo da se raspravljam da ne prerasteu nesto gore, predlozio sam im da pozovu policiju koju cu ja mirno sacekati, a da cu ja u medjuvremenu zvati inspekciju i njihovu upravu, a zahtevacu i od policije da zove inspekciju. Za kraj sam im rekao "Pisite vi meni kaznu, ali onda kada ja vas uvredno prijavim, a tvrdoglav sam i teracu ovu stvar. Meni kazna, vama kazna i svima lepo". Posle jos nekih minut-dva mrsenja muda rekli su mi da ubuduce kupujem karte i izasli iz autobusa.

Lesinari smrdljivi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Nokia 1100
Ми у Нишу немамо тих проблема са контролом,од кад су дошли приватници у сваком аутобусу поред возача је кондуктер,који чим направиш први корак у аутобус скаче на тебе и пита те јел имаш месечну,значи тог требнутка или купујеш или излазиш нема друге,зато је сад у порасту фалсификовање месечних карата  Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Ja nikad u zivotu u bgu nisam vidjela kontrolu u basu  Smile

Inace, ne znate vi sta je nadrkani revizor dok ne dodjete u sarajevo, eeeee  Smile

Uglavnom idu coporativno, troje minimalno i uglavnom maltretiraju zene posto znaju da ce ih svaki frajer opalit nogom posred dupeta, pa se izivljavaju nad slabijim. One se generalno boje pa pustaju da ih izvoze iz prevoza (ne smiju te dotaknuti prstom, samo policija smije), da im pisu neke basnoslovne kazne, da ih verbalno maltretiraju .. Strasno, sjecam se kad mi je drugarica dosla u skolu uplakana koliko su se izdrkavali nad njom.

Uglavnom, sve to treba dobro posamarati.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Ми у Нишу немамо тих проблема са контролом,од кад су дошли приватници у сваком аутобусу поред возача је кондуктер,који чим направиш први корак у аутобус скаче на тебе и пита те јел имаш месечну,значи тог требнутка или купујеш или излазиш нема друге,зато је сад у порасту фалсификовање месечних карата  Smile
Tako je bilo i u Bg-u do pre par godina...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Citat
od strane neuniformisanih lica ali sa legitimacijom.

uniforme su nosili svi samo da bi neko uzeo procenat. ugovor im je istekao valjda letos (avgust/septembar) tako da sada mogu da idu i u trenerkama.
inace imao sam slucaj gde su dva majmuna maltretirala neku babu te sam intervenisao.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


you should find what you love and let it kill you

Zodijak
Pol Žena
Poruke 5071
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
Skoro svaki dan naletim na kontrolu jer se cesto vozim autobusom, ali posto imam povlasticu nemam nikakvih problema.
Ali umeju strasno da budu nedrndani i neprijatni...
Mene iskreno malo nervira kada vidim recimo da nekoj klinki koja nema kartu se samo nasmese a decko koji sedi do nje i takodje nema kartu pisu kaznu...Nije fer  Smile Smile
IP sačuvana
social share
In every life we have some trouble
But when you worry you make it double
Don't worry — Be happy Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 372
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6280
Meni su majmuni oduzeli povlasticu jos kada sam isao u srednju skolu i od tada se svercujem do dana danasnjeg!

samo ih iskuliram kada mi pridju i pogledam ih popreko a jednom sam poludeo i hteo sam da ih izbacim ja iz autobusa! Svadjao sam se sa njima

Klosarcine sta sve rade, maltretiraju svakoga!! Ali kada im pokazes zube oni ko p*cke! I pocne da ti pricaju neke gluposti!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Qtek 小米
Већина људи не зна да контролори (са униформом или легитимацијом или без) нису овлашћени да узимају личне карте, значи приликом писања казне они могу само да верују на реч путнику, да је он тај и тај и да живи на адреси коју је саопштио.
Чак и судски позивар који вам дође на праг куће да вам уручи неки позив, нема права да вас легитимише.

Зашто градска влада штити ове преваранте ?
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Зато лепо мени никад не прилазе, по два метра преве круг од мене џД Дешавало се да нпр кад стојим насред баса сачека сл станицу, изађе и уђе на следећа врата и настави са прегледом  Smile А предлог вам је да без обзира дал слушате народњаке ил реп ил било шта, набаците једну блек метал песму и чим их видите одвалите са најјачим звуком  Smile Беже ко мишеви  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC Tattoo
Sve će to da sredi Zeleni Zub. Smile


   
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:41:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.