Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komšinicu (19) brutalno silovao, prebio i izujedao po celom telu  (Pročitano 6460 puta)
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Ti bi da kažemo susjetkinju? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Мали офф
Košnicu (19) brutalno silovao, prebio i izujedao po celom telu
Ове турске речи треба под хитно забранити, јер запињу и када се прича и када се чита.


Ti bi da kažemo susjetkinju? Smile

ne,treba reci drvena kuca za pcele
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
on je brale sad silovatelj...pa tacno da bude papa...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Ti bi da kažemo susjetkinju? Smile
Не, него ћемо оног жидова Клајна да питамо која је српска реч, а која није и како се каже.  Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
SKLONIO SE OD BIVŠE Lazar kog je devojka optužila za silovanje i maltretiranje zbog lažnih optužbi OTIŠAO U RUSIJU


Lazar L. (20) iz Zaječara koga je bivša devojka Ana L. (19) iz istog grada lažno optužila da ju je silovao, odmah nakon što mu je ukinut pritvor, otputovao je u Rusiju.


- Otputovao je kod oca koji radi u Rusiji kao agronom. Taj put je planirao još pre nego što je priveden zbog lažnih optužbi bivše devojke - kratko je rekao za "Blic" Aleksandar L., deda Lazara L., s kojim mladić i živi u Zaječaru.

Deda Aleksandar je izjavio da je utvrđeno da u vreme kada je devojka navodno silovana njegov unuk uopšte nije bio u kući, već je bio u taksiju.

- Bio je i sudski tumač za gluvoneme pa je moj mlađi unuk, koji ima oštećen sluh, dao iskaz, kao i dvojica njegovih drugova. Oni su snimili devojku, koja je, kako sam ranije rekao, kroz prozor ušla u kuću u Grblju, gde živi Lazarova prababa sa majčine strane, kako pleše i peva. To je upravo bilo u vreme kada je navodno silovana - naveo je Aleksandar.

Naime, Ana je roditeljima i policiji rekla da ju je njen komšija Lazar L. napao, uvukao u kuću, silovao i tukao. Ona je rekla i da ju je mladić više od 30 puta izujedao po telu. Međutim, nakon saslušanja policija je primetila da njena priča ima nelogičnosti, a mladić je poricao da ju je silovao. Suočena sa dokazima, devojka je priznala da je izmislila celu priču, a Više tužilaštvo u Zaječaru obustavilo je postupak protiv mladića.

- Postupak protiv njega je obustavljen zbog lažnog prijavljivanja i traženo je ukidanje pritvora - rečeno je "Blicu" u Višem tužilaštvu u Zaječaru.

Oštećena ima pravo da uloži prigovor Apelacionom tužilaštvu u Nišu u roku od osam dana na odluku zaječarskog Višeg tužilaštva da obustavi istragu protiv Lazara L.


- Nakon što Apelaciono tužilaštvo donese odluku mi ćemo najverovatnije pokrenuti postupak protiv devojke za lažno prijavljivanje - kažu u zaječarskom tužilaštvu.

Lazarov deda je odmah nakon što je mladić prijavljen za silovanje policiji i medijima ispričao da su se Ana i Lazar ranije zabavljali, ali da ju je on ostavio, nakon čega je ona počela da izmišlja priče poput toga da je trudna, kao i da ga je progonila.

ne razumijem cemu ovolika medijska paznja....

klinka se zaljubila...ovaj htio pobjeci od nju u rusiju....nece da se zeni... Smile
i sta ce ona..jadna..morala je pokusati da ga nekako zadrzi... Smile

a mogla se jebeati s nekim drugim i zamoliti ga da joj napravi malu bebu....i onda je mogla malu bebu njemu podvaliti.... Smile

salim se ja malo...

u svakom slucaju ne postoji nikakva potreba da ovakve stvari danima vise po javnosti...
samo daju elan i ideje potencijalnim siledzijama... Smile

mala ce u najboljem slucaju.....dobiti 6 mjeseci na godinu uslova ..pod uslovom ako psihijatri procjene da je normalna i da je svjesno uradila to sto je uradila..
.a ako procjene da nije u dobrim odnosima sa mozggalicom.....pustice je i eto...  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
fin neki decko...

jel mu ovo prvo sranje ili ima iskustva, pitam se?



stvarno ispade fin  Smile

google je u pravu !!! kupis brate one njihove naocare sa kamerom i snimas svaki svoj pokret... nema lazi nema prevare...

bobak bio u pravu  Smile

sez ima seto culo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
I zaboravio si da dodaš.
Anea neće da piše na ovoj temi. Osim ako se ne pojave novi dokazi koji idu u korist silovane devojke.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nabedise coveka na pravdi boga...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
za ovakve slucajeve treba osuditi maloumnice koje lazno prijavljuju na istu kaznu kao za silovanje.jos uvek trunu mnogi ljudi po zatvorima za razne namestaljke laznih silovanja
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
znas kako kazu... u zatvorima su svi nevini...
daleko od toga da se ne podvuce i pokoji slucaj pa da nevin covjek zavrsi u zatvoru i da nikad ne uspe da dodkaze da je nevin i da se za vjek vjekova vodi kao kriv...

ali to su danas rijetki slucajevi....

danas se seskualnim deliktima pristupa na mnogo drugacije nacine... nego recimo pre 10 g...
a dokaz tome je i ovo brzo rasvjetljavanje slucaja i dokazivanje necega sasvim suprotnog  od optuzbe...

ja znam za slucaj jos od pre rata kada je covjek odlezao tri godine pa se posle dokazalo da je nevin osudjen i poslan na robiju...
dobio je i odstetu neku od one nam drzave...
znam da je kupio novu jugo floridu...kad je dobio odstetu  Smile

a znam i za kamaru slucajeva gdje su se stvari bas gadno zavrsavale...i bili su krivi...

bio je ejdan slucaj..znam iz vidjenja  lika..jer je odma posle rata dosao   u banjaluku na kurs za podoficira ....

koji je posle silovao neku zenu...i zavrsio je u foci...dobio je ja mislim 5 g....
i pobjegao je iz zatvora iz foce.. i odlepsrsao vani...
i nakon 15 ili 18 g se vratio kao slobodan covjek... Smile
cuo sam skoro da je ponovo u zatvoru...upuco je neke ljude...
i tako...da ne smaram  vise temu..
svega ima...i najbolje je ne imati nikakva posla sa bilo kim
ko ima bilo kakva ruzna posla sa zakonom....

« Poslednja izmena: 04. Avg 2017, 13:10:53 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.