Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:58:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komp zakucava!  (Pročitano 6587 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
Pozdrav ljudi evo i ja da se javim toliko ste se raspisali da nisam sve postigao odjednom da napravim. Testirao sam graficku, memoriju, snimio sa Kasperskim hard, i sve mi izbacuje ok, jedino ploca mozda? E sad nesto sam primetio da kada nestane konekcija za kablovski onda zapuca i komp. Na primer ocu da otvorim u mozilli neku stranicu i on otvara otvara i pogledam na onu ikonu sa dva monitora i tamo vidim da konekcija ne stima, i kad se uplae oba monitora onda odjednom i proradi komp..


Hm....Zanimljivo.Kazi mi jel se to desava samo dok si na netu?Dal si probao da izvadis kabel iz mrezne i da vidis dal ti se tad problemi desavaju.Ako ti se desava samo dok imas ukljucen net tj modem onda moze da bude i da on zajebava.Imali smo slucaj problematicnog modema SBB-a.Ispostavilo se da on pravi velike probleme racunaru.Naravno gospoda iz SBB-a su odma rekli da oni nemaju veze sa time medjutim.......Meni ovo deluje na problem modema.Ili mozda te mrezna zajebava.Vidi znaci iskljuci skroz kabel od modema iz racunara i vidi dal imas problema bilo kakvih.Nisam te jos 1 stvar najbolje razumeo.Jer ti to zakucavanje imas i kad nisi na netu ili samo kad imas ukljucen modem.To je jako vazna stvar.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
I kod mene je bio problem samo sa ikom-ovim modemom samo se komp restartovao, kada nestane konekcija,  dosli ljudi zamenili modem iako su tvrdili da je sve u redu sa njim, ali kako su ga zamenili nema problema ni restarta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
nije mi palo na pamet da probam da iskljucim net, uradicu to sada pa testirati. U sustini cim upalim komp on se automatsko konektuje na kablovski preko Lan kabla...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
nije mi palo na pamet da probam da iskljucim net, uradicu to sada pa testirati. U sustini cim upalim komp on se automatsko konektuje na kablovski preko Lan kabla...


Nisam ni ja znao dok nam se to nije desilo.Komp radi kod nas sve super i covek dodje kuci ukljuci net i prc  Smile Vrati se nazad ukljucimo na net i ono radi sve OK.  Smile Sugavi modem moze i te kako da pravi problem.A tek dial up.Auuu.Ako dobije preko kabela neki udar lako se sjebe i moze da se desi da je komp bukvalno mrtav i kad se izvadi modem on radi normalno.  Smile A  ne daj boze moze i plocu da sjebe u extremnim slucajevima dial up modem.


Citat
I kod mene je bio problem samo sa ikom-ovim modemom samo se komp restartovao, kada nestane konekcija,  dosli ljudi zamenili modem iako su tvrdili da je sve u redu sa njim, ali kako su ga zamenili nema problema ni restarta


Pa da.Oni uvek serendaju kako nije do njih problem.To je klasicna metoda prebaci problem na drugoga.Servis ti sredi komp , modem zajebava i oni kazu"Na modem radi savrseno, servis je sjebao nesto"  Smile Kad god neko nesto usere on prebacuje problem na nekog drugog jer niko ne voli da se cima.Meni moj modem za cabl net radi odlicno ali znam dosta ljudi kojima je modem pravio problem.To je jako zajebano jer nikom ne pada na pamet da je on uzrocnik  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
To i ja kazem, kada su dosli i do modema je sve ok onda ti treba da ispadnes m..... pa da kazs izvinite jer se olako prevesla  ko se ne razume,  ali ipak posle krace prepirke i odmeravanja znanja smo dosli do zamene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
To i ja kazem, kada su dosli i do modema je sve ok onda ti treba da ispadnes m..... pa da kazs izvinite jer se olako prevesla  ko se ne razume,  ali ipak posle krace prepirke i odmeravanja znanja smo dosli do zamene

Najgore od svega sto su oni zesce seronje.Oni znaju da njihovi budjavi modemi mogu da prave zesca sranja i znaju da su u dosta slucaja oni uzrocnici kvarova.Ali zbog "ugleda" svoje firme problem odma prebace na racunar.Jednu su zenu ubedili da je problem mrezna kartica  Smile Dosla lepo zena i kao ne valja mrezna kartica.Kazes OK i testiras mreznu i radi sve OK.Na kraju se ispostavi da je modem.Ne mora on i da bude sjeban jer je los.Nego jednostavno modemi su podlozni strujnim udarima i osetljivi su.Cim dobiju neku jacu struju kao npr sto je kablovska oni stradaju i onda prave sranja racunaru.Jebiga nazalost net svi koristimo svaki dan i tako je kako je ali bilo bi posteno da preuzmu odgovornost da to moze da se desi a ne da prebacuju odma krivicu na klijentov racunar.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:58:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.