Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:14:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komp mi blokira i gasi se ?  (Pročitano 10813 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Sensation
Kuler i nesme da se lepi. Trebalo bi idealno da nalegne i onda se najbolje prenosi toplota sa procesora na hladnjak. Zbog manjih neravnina u dodirnoj povrsini koristi se posebna termalna pasta, koja je takodje relativno dobar provodnik toplote. A kada se stavi losa pasta, hoce i ona da se zalepi. Onda je bila frka kod ranijih procesora da se ne polome oni pinovi (iglice).
A sto se tice kulera, obicno ljudi zaborave da ga ukljuce ponovo na napajanje. U tvom slucaju problem je u ploci bio. Na onoj slici ti pokazuje temperaturu procesora ispod nule.
Mislim da je sada kasno. Imas potencijalni problem u procesoru i maticnoj. Ja bih, da sam na tvome mestu, ili zvao nekog drugara koji se bar solidno dobro razume ili bih nosio komp u servis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
pope ides u bisere !!!!! legendo !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Siemens C55
joooj pope pa sa tobom vecno nekih problema Smile ovako sto se mene i mog misljenja tice da ode u minus nije moguce tako da ili brljavi senzor ili brljavi program ili je otisao procesor a koliko vidim maximalna temp je 85 stepeni sto je previse brljavilo ista ili ne cini mi se da mu je lepak dosao glave tako da bih ja to u servis ako je ikako moguce Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0
mob
Nokia E71
popmarko rešio da pobedi u biserima  Smile pa što nisi pročitao neki tekst ili postavio temu pre nego si počeo da ga čerupaš ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia c6
cekaj  sta si lepio hladnjak i procesor tj izmedju njih si stavio super lepak ili si lepio kuler za hladnjak ako si polomio onu plastiku? ako je hladnjak i super lepak nosi u servis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.51
hladnjak i super lepak... uj*bo si stvar Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia c6
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


idemo daaaalje

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 333
Zastava Kotez
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Motorola a1200r
hmmm...bole vas briga...stavljate me u bisere a meni bulja gori kao i moj procesor...
elem, uspeo sam da skinem lepak sa coolera i procesora...sada se upalio ali mi se gasi posle odredjenog vremena...valjda se procesor pregreva a i zbog loseg sistema kacenja kulera na maticnu, imam mali medjuprostor izmedju ta dva...sutra idem da kupim tu termalnu pastu pa sta onda bude neka bude....gde to ima da se kupi i koliko kosta ?
hvala vam ljudi na svim informacijama...zaista sam vam nenormalno zahvalan sto trpite moje gluposti...
IP sačuvana
social share
Covjek je nerazuman, nelogican, sebican.
Nije važno, voli ga!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Nemoj da ga pališ, izgoreće sada stvarno, mora da se stavi pasta!
Imaš pastu u boljim prodavnicama pc i opreme, ali najbolje da odneseš u servis, ne sme da bude praznog prostora, nešto nisi lepo namestio.
« Poslednja izmena: 03. Okt 2011, 21:46:36 od NennadS »
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


idemo daaaalje

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 333
Zastava Kotez
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Motorola a1200r
nemam ja para za servis...da imam ja bih ga jos danas odneo celog u servis pa bi  me bolelo uvo....znam da je uzasno da ja to sam radim ali moram, ne vredi...sreca mi je da imam lap top pa mogu da se ovako obavestim preko neta o cemu se radi...ranije kad nisam imao lap top, drali su me kao macku za pare...bio sam u dugovima do guse..
IP sačuvana
social share
Covjek je nerazuman, nelogican, sebican.
Nije važno, voli ga!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:14:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.