Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Komentatori Svetskog prvenstva 2010  (Pročitano 91463 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7279
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Mislim da nisu to isti... Tj. nisu sigurno isti oni likovi koji su radili na na Avali prenose italijana, i ovi koji zajedno prenose npr. Kup africkih nacija na eurosportu... Jedan od tih koji su radili na Avali te italijane(zvezdas) takodje radi na eurosportu, a cak je i prenosio neke tekme na sajtu Zvezde(i on je ok komentator)... E sad ti sa Avale su valjda radili na nekom radiju, za ovu dvojicu sa eurosporta ne znam, ali verovatno su i oni...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Zajebao sam se,nije Predrag vec Milorad Milinkovic

Verovatno ne mislimo na iste,da ne mislis ti na onu dvojcu sto su radili na Avali i oblacili se u ona debilna odela,imali  emisiju nedeljom?  Smile

Ma, nije ni bitno... Smile

Da na Avali ne na FOX-u, ta dvojica  Smile
Njih dvojica su još sredinom devedesetih počeli sa takozvanim atipičnim prenosima sa YU-radija ...

A tog Milinkovića samo znam sa TV-a ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 14494
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mi smo jednom ugasili ton na TV-u i pustili radio prenos samo da bi slusali njih dvoje

Ја сам то радио на сваком дербију који сам гледао на тв-у а да су они преносили. Једноставно је било уживање слушати их, ем се спрдају ликови и прозивају, ем је био динамичан пренос, имао си утисак да је утакмица много боља него што управо гледаш.  Smile Данас, чак ни радио пренос не може да те толико слаже, нажалост.

Citat
grobar visok,debeli,bradonja...

Дијас јеботе  Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Комплекс - Искуство за које је везана снажна емоција, спој овог когнитивног садржаја и емоције снажно утиче на понашање, нарочито када је из свесног потиснут у несвесни део психе.

Љубазно вас молим да, ако нисте схватили, без преке потребе не употребљавате термин.
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Једноставно је било уживање слушати их, ем се спрдају ликови и прозивају

Što je najveća fora taj ''Partizanovac'' (Dragomir) uopšte nije Grobar ... kasnije se valjda uživeo u tu ulogu pa je i počeo da navija za Partizan ... onda je krenuo na SOS-u da izveštava Partizanove utakmice, a skoro ga videh i na JNA na istoku  Smile
« Poslednja izmena: 07. Jun 2010, 01:59:23 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
То онај проћелави са исколаченим очима?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Taj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
U to vreme kad su njih dvojica radili na radiju,YU radio je bio cini mi se prvi koji je radio ovo sto sad rade Sport FM i Radio Novosti vikendom...tad je bilo radio pracenje rezultata svih liga,bez teletexa,interneta i ostalih sranja(makar ja to tada nisam koristio  Smile )

Bio je clanak u novinam o ovim likovima,bas kada su prelazili sa radija na TV,zastitni znak im je bio da kada prenose derbi,grobar komentarise kad Zvezda ima loptu i obrnuto,s tim sto grobar pljuje po svojima a zvezdas po svojima...

Obojca su navijaci Liverpula i sad prenose karling,KAN,fudbal na pesku,futsal,zrebove za LS,kvalif. meceve reprezentacija...bilo je prica da ce ici sa eurosprta da li u Sportklub ili tako nesto nisam siguran,al posto je ovaj bradonja primarno covek filmski reditelj i bavi se time(radio je i Citulju za Eskobara),odbili su ponudu...

E njih bi bas voleo da slusam na SP!!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Bio je clanak u novinam o ovim likovima,bas kada su prelazili sa radija na TV,zastitni znak im je bio da kada prenose derbi,grobar komentarise kad Zvezda ima loptu i obrnuto,s tim sto grobar pljuje po svojima a zvezdas po svojima...

Onda je definitvno postojala još jedna radio stanica sa istom forom jer ovo ona druga dvojica nisu radila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
HTC Sensation
Једноставно је било уживање слушати их, ем се спрдају ликови и прозивају

Što je najveća fora taj ''Partizanovac'' (Dragomir) uopšte nije Grobar ... kasnije se valjda uživeo u tu ulogu pa je i počeo da navija za Partizan ... onda je krenuo na SOS-u da izveštava Partizanove utakmice, a skoro ga videh i na JNA na istoku  Smile

Sta je bese on zagovnao dok je izvestavao Partizan pa se posvadjao sa ne znam kim,pa je posle pisao ono pismo ili izjavu(patetika neka) pa je posle otisao na Avalu?  Smile

Bio je clanak u novinam o ovim likovima,bas kada su prelazili sa radija na TV,zastitni znak im je bio da kada prenose derbi,grobar komentarise kad Zvezda ima loptu i obrnuto,s tim sto grobar pljuje po svojima a zvezdas po svojima...

Onda je definitvno postojala još jedna radio stanica sa istom forom jer ovo ona druga dvojica nisu radila  Smile

Jbem li ga,moguce...mada je ovo na sta ja mislim bas davno bilo... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Sta je bese on zagovnao dok je izvestavao Partizan pa se posvadjao sa ne znam kim,pa je posle pisao ono pismo ili izjavu(patetika neka) pa je posle otisao na Avalu?  Smile

Ma nemam pojma pravo da ti kažem ... znam da je bilo nešto, čak se i pominjao sukob sa Dragišom Kovačevićem, ali u to vreme me SOS užasno nervirao sa svojim debilnim kvizovima i porukama pa ga nisam ni pratio, tako da me nije ni zanimalo nešto preterano  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.