Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kome treba posao, da radi pod pritiskom .... i za džabe ...  (Pročitano 4262 puta)
06. Mar 2012, 14:20:02
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2


 Smile Smile Smile  Smile Smile Smile

EU uslovi rada ... ali za istočni blok ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Verujem da ce naci budala  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Skinuli ga .... počeli ljudi da ih zezaju ...

npr:

Citat
"Poštovani,

odlučio sam da se prijavim na Vaš konkurs iz više razloga, a najvažniji od njih je taj što nikada nisam radio u nekom magacinu, naročito ne volonterski. Smatram da je to sjajan način da nadomestim sve ono što sam propustio služeći vojsku u civilu, tako da od Vas na neki način očekujem da me očovečite. Spreman sam da radim u sve tri smene i prekovremeno, a predložio bih Vam i da uvedete bičevanje kao meru podsticaja svojih volontera.

 

Čovek se uči dok je živ, tako da smatram da će iskustvo rada u Vašem magacinu za moj psiho-fizički razvoj imati značaja koliko i slušanje Šemse Suljaković koju, baj d vej, smatram najznačajnijim samoniklim lajf koučom modernog doba. Iz ove ilustracije možete shvatiti koliko cenim Vaš volonterski program, tako da možete biti sigurni da neću zabušavati, nositi manje kutija nego što zaista mogu, tražiti topli obrok ili pare za prevoz. Naprotiv. Kad god budem mogao, doneću Vašem brend menadžeru i poslovođi u magacinu kaficu i mafin kao znak zahvalnosti zato što sam postao deo Vašeg cenjenog tima.

 

Iskustva imam dosta. Između ostalog, radio sam u šumskoj sekciji na poslovima markiranja bukvi gde se radilo u parovima, tako da sam jako dobro pripremljen za timski rad. Bukve se, da pojasnim, markiraju tako što jedan član tima sekirčetom izdelje koru, a onda drugi član tima čekićem, na čijem se kraju nalazi pečat ,brkne u malu posudu sa kamionskim uljem i snažno udari po drvetu na mesto sa kog je skinuta kora. Tokom ovog posla sam menjao zaduženja, baratao sam i sekirčetom i čekićem, što Vam može ukazati na činjenicu da sam prilagodljiv različitim radnim operacijama i da lako učim.

 

Takođe, tokom studentskih dana radio sam i u tramvajskoj garaži GSP-a na Novom Beogradu, gde sam istovarivao džakove sa sitnim peskom koji se stavlja u klizni mehanizam na tramvajima kako bi lakše kočili po šinama. Osim toga, radio sam i na snimanju reklama sa Markom Kraljevićem koji igra fudbal, sećate se sigurno, i tu sam umeo da na nogama sastavim cela 24 sata, što me preporučuje kao vrlo izdržljivog radnika koji bi sasvim sigurno mogao da odgovori svim Vašim zahtevima. Pored toga, na tom poslu sam naučio i da se ponašam pred kamerama tako da ću, ukoliko neka televizija bude htela da snima prilog o Vašim zadovoljnim volonterima, vrlo rado dati izjavu i pohvaliti Vašu firmu.

 

Uz nadu da ćete uzeti u razmatranje moju prijavu i dati mi šansu da se dokažem, srdačan pozdrav i puno uspeha u daljem radu."

Source: http://www.facebook.com/notes/nenad-milosavljevi%C4%87/kakav-oglas-takvo-i-motivaciono-pismo/10150682122129743
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Nexus 5
Sace pravi tumaci zakona da objasne kako je ovo nelegalno i kako se ovo ne sme. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2


Evo malo pravog volontiranja  Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2012, 14:38:57 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
gottago to vec ovde postavio. Jedino ako mislite da pokrenete diskusiju kao zasebnu temu ?

http://forum.burek.com/nezaposlenost-vrtoglavo-raste-t570661.html

Koliko mi se cini, preklapace se teme. Ali, ajd' da vidimo kako ce napredovati. Mozda neka od mucki prilikom zaposljavanja moze da se ubaci. AKo ima interesovanja, mogu jedan konkurs, koji je na jedvite jade ponisten u Nisu, prezentovati ? Pa da se rasplamsa dijalog.

« Poslednja izmena: 06. Mar 2012, 14:39:38 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Ja video i ovaj odgovor na isti oglas Smile

Citat
Poštovani,

 Prijavljujem se na Vaš konkurs za radno mesto Volonter u magacinu koji je objavljen na sajtu poslovi.infostud.com. U potpunosti razumem važnost vaše kompanije za razvoj našeg društva u celini i rado ću besplatno kao volonter raditi do penzije kod vas. Da, do penzije.

 Imam skoro 2 metra i 140 kilograma i bas mogu da potegnem, ali posto sam već imao išijas ne bih mogao da dižem kutije sa samog poda već isključivo one sa metar i više visine. Siguran sam da će drugi volonteri moći da pokriju moj nedostatak, posebno što možete da ih menjate svaka dva meseca (i ranije ako i sami pokupe išijas ili kilu).

Utovar i istovar robe i crnčenje u Leštanima bez nadoknade je moj cilj još iz osnovne škole. Tj, moj otac mi je uvek govorio da ću tako završiti ako ne učim. Šta mislite da li sam učio? Ha, ha, ha, mala šala. Siguran sam da ćete je razumeti.

 Znam da sam već u godinama koje ne odgovaraju ovom poslu, ali kao dodatnu motivaciju da baš mene izaberete nudim da sam donosim svoj ručak sa sobom tako da ne morate vi da mi dajete topli obrok. Oh, čekajte, pa ni ne piše da ga dajete. Ha, ha, ha, kako sam glup. Ali ozbiljno, nosiću svoj ručak. Ako nema pauze za ručak onda nikom ništa. Nismo u komunizmu majku mu.

Što se kvalifikacija tiče, poslednji put sam nešto slično radio u pečalbi na Kipru 90ih. Plevio sam hrizanteme, prao suđe po hotelima, čistio septičke jame i sadio šumu na kamenjaru. Ali tada su me plaćali 10 funti na sat pa ne mogu baš da uporedim. Ali, mislim da mogu vrlo brzo da upoznam i rad u magacinu i taj period učenja posla ne morate da mi platite. Oh, čekajte, pa vi ionako ne plaćate, ha, ha, ha. Ovo je verovatno najsmešnije što ste ikada pročitali.

 Oh čekajte, to bi značilo da niste pročitali i svoj oglas.

 S poštovanjem,
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
roaming je forma u kojoj zaposleni placaju za ukradenu robu ... znaci uleti it pljacka sa utokom, otmu ti deset galaksija s II i opusteno ces 4 godine da radis samo za otplatu.. to je ta politika firme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
roaming je forma u kojoj zaposleni placaju za ukradenu robu ... znaci uleti it pljacka sa utokom, otmu ti deset galaksija s II i opusteno ces 4 godine da radis samo za otplatu.. to je ta politika firme
ja mislim da vecina radnji koja prodaje telefone tako radi
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
tako je.. i to vec dovoljno govori o takvim firmama  .. bar meni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.