Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:33:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kome se to dive srpski srednjoškolci?  (Pročitano 13573 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12

nema kolektivizma,nema plemenitosti,cistoce duse,pravednosti...jok,bato.
Dolar je svetinja.Dolar ce nas sve spasiti.
kako da ne...

Kolektivnost pocinje kada neko ubaci za neki dobrovoljni prilog ili da neki sitnis nekome na ulici. Ali tu se i zavrsava, ostalo regulise drzava, kroz porez. Inace, jako mali broj ljudi bi izdrzavao svoje roditelje da nemaju penziju. Ranije se moralo, niko nije mogao da izbaci roditelje na ulicu jer je kuca bila njihova pa je moglo da bude obrnuto. Kolektivizam je bio jedno vreme posle rata, radne akcije i to, ali se i to brzo zavrsilo.
A dolar naravno nece sve spasiti, ali prosecan covek misli da ce bas njega da spasi i da ce imati barem dolar vise od komsije.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Safari 5.0.2
mob
Apple iNat
Ovo uopste nije lose, ako se uzme u obzir, da se americki srednjoskolci dive 'La Barbie'.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Nije, ali nazalost zbog takvog sistema vrednosti i takvih idola i nastaju generacije kakve imamo danas tj ljudi koji zarad para zaboravljaju na sve. Ljudi koji bi zarad tog "komada papira" prodali i rodjenu majku kako bi njima bilo bolje

Nije mi uopste nista cudno u ovome ali rekoh da mi smeta da deca postuju kvaziVIP-ove koji nemaju ni u od uzora i koji su kao takvi vrlo losi. Ceca, iako ima par dobrih pesama, je vrlo los uzor. Rekao bih cak i jednako los uzor kao Karleusa. Cak i ta Andjelina nije Bog zna kakav uzor
slazem se.
Kolektivnost pocinje kada neko ubaci za neki dobrovoljni prilog ili da neki sitnis nekome na ulici. Ali tu se i zavrsava, ostalo regulise drzava, kroz porez. Inace, jako mali broj ljudi bi izdrzavao svoje roditelje da nemaju penziju. Ranije se moralo, niko nije mogao da izbaci roditelje na ulicu jer je kuca bila njihova pa je moglo da bude obrnuto. Kolektivizam je bio jedno vreme posle rata, radne akcije i to, ali se i to brzo zavrsilo.
@maradicu,ne pricam ja o tom kolektivizmu.ja pricam o onim osnovim delicima ljudskosti i razuma,o onome sto nas razdvaja od zivotinja.
jedno je gledati svoje dupe i prezivljavati,a drugo biti rob jednog papira.biti deo planete koja je CELA rob papira i lazi.

kao sto rekoh-mozda komunizam stvarno pretvara ljude u majmune,ali ih zato kapitalizam definitivno degradira jos dublje-u obicne hijene.

Ovo uopste nije lose, ako se uzme u obzir, da se americki srednjoskolci dive 'La Barbie'.
i da nasi ipak znaju vise stvari od njih.no,iako je to dobro u odnosu na te americke prasce,ipak nije nesto za pohvalu.
« Poslednja izmena: 14. Nov 2010, 18:06:01 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Dobro, ali koji deo sveta nije rob novca
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Dobro, ali koji deo sveta nije rob novca
ima par kutaka...  Smile tj-par stotina hiljada ljudi sirom sveta kojima izguzvani papir ne znaci nista.ili bar ne mnogo.

i,da,taj stav-"ako svi tako rade,onda i nije to tako lose" ne znaci nista.to samo jos vise dokazuje kolko je glupih ljudi na svetu.

uostalom,niko normalan ne kaze da novac ne treba da postoji.ne.samo se radi o tome da covek bude razuman.

da posmatra novac kao ono sto i jeste-sredstvo razmene.

a ne da ga velica,ljubi,da prodaje cast,moral i postenje zbog njega,da izdaje prijatelje,porodicu,drzavu,pa cak i planetu...  Smile

a danasnji "trendovi" koji se baziraju na nekim blesavim kapitalistickim idejama uopste tome ne doprinose,nego samo jos dublje guraju ceo svet u ludilo,pohlepu i idiotluk.
« Poslednja izmena: 14. Nov 2010, 18:14:53 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
i,da,taj stav-"ako svi tako rade,onda i nije to tako lose" ne znaci nista.to samo jos vise dokazuje kolko je glupih ljudi na svetu.

Nisam rekao da je dobro, inace svi puse i piju isto bas nije nesto povoljno za zdravlje. Ali radi se o stvari koja je nuzno zlo, na to sam mislio.
Sada, postoje neka plemena na ostrvima na Pacifiku koji ne upotrebljavaju novac jer rade robnu razmenu na osrtvu, ili neka plemena u Amazonu ali to je to.
Inace, cak na Kubi je nastalo dvoklasno drustvo i dve valute. Jednom placaju stranci, drugom domaci ali za domacu valutu nemas sta da kupis ili ono sto ostane. A onaj ko radi u turizmu je car.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ceca, iako ima par dobrih pesama, je vrlo los uzor.
Zar i ti, sine Brute?!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Ceca, iako ima par dobrih pesama, je vrlo los uzor.
Zar i ti, sine Brute?!  Smile
Volim jednu njenu pesmu. Ubi me  Smile

Ne bolujem ja od tog sindroma. Ako mi se svidi pesma, svidi mi se
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 111111
Kukavicaaaaaa,ti si samo jedna vise kukavica...sa njom spavas druga ti je nesanicaaaaaaaaa bojis se da priznas toooo

Nema ni uzora,niti se divim nekom...ali koliko sam ukaporao .. Elitni odredi vladaju prosvetom  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kukavicaaaaaa,ti si samo jedna vise kukavica...sa njom spavas druga ti je nesanicaaaaaaaaa bojis se da priznas toooo

Nema ni uzora,niti se divim nekom...ali koliko sam ukaporao .. Elitni odredi vladaju prosvetom Smile
Smile Smile Smile
Ja jos spavam po naviciiiiii....

Cudi me da nije Karamela, Era Ojdanic, Shaban ili Miric
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:33:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.