Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li bi sutra išao braniti Kosovo??
Da
59.4%  (76)
Ne
40.6%  (52)
Ukupno glasova: 128
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: koliko bi vas sutra na kosovo?  (Pročitano 29231 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ala je lako ići na kosovo ispred monitora u toplini svoje sobe.Koliko je samo mladih ljudi izginulo na kosovu 99 za šta?Opet je svet dobio ono šta je hteo,čak i više od toga.Jači ker j*** i to je tako i tako će uvek biti,treba biti pametan i voditi pametnu politiku a ne svadjati se sa celim svetom i naravno izgubiti.Poredjenje političke situacije iz 1389 i 1999 je sasvim besmisleno kao i poredjenje cara Lazara sa garniturom na vlasti 99.To je skrnavljenje Srpske svetinje,car Lazar je poginuo u toj borbi i borio se pored svojih vojnika a Sloba I Šešelj su slali tudju decu da ginu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
Ala je lako ići na kosovo ispred monitora u toplini svoje sobe.Koliko je samo mladih ljudi izginulo na kosovu 99 za šta?Opet je svet dobio ono šta je hteo,čak i više od toga.Jači ker j*** i to je tako i tako će uvek biti,treba biti pametan i voditi pametnu politiku a ne svadjati se sa celim svetom i naravno izgubiti.Poredjenje političke situacije iz 1389 i 1999 je sasvim besmisleno kao i poredjenje cara Lazara sa garniturom na vlasti 99.To je skrnavljenje Srpske svetinje,car Lazar je poginuo u toj borbi i borio se pored svojih vojnika a Sloba I Šešelj su slali tudju decu da ginu.
e Bogami druže,čuo si za dobrovoljačku gardu Cara Lazara?
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ako poziv stigne, ja se odazivam.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ala je lako ići na kosovo ispred monitora u toplini svoje sobe.Koliko je samo mladih ljudi izginulo na kosovu 99 za šta?Opet je svet dobio ono šta je hteo,čak i više od toga.Jači ker j*** i to je tako i tako će uvek biti,treba biti pametan i voditi pametnu politiku a ne svadjati se sa celim svetom i naravno izgubiti.Poredjenje političke situacije iz 1389 i 1999 je sasvim besmisleno kao i poredjenje cara Lazara sa garniturom na vlasti 99.To je skrnavljenje Srpske svetinje,car Lazar je poginuo u toj borbi i borio se pored svojih vojnika a Sloba I Šešelj su slali tudju decu da ginu.
e Bogami druže,čuo si za dobrovoljačku gardu Cara Lazara?

Jesam,ali sve mi se to čini suviše ispolitizovano.Iskreno više ne verujem nikome!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
govori u svoje ime za koga je kosov sramota,ako je za tebe sramota kosovo ti onda nemoj ni da budeš srbin,ne zanima tebe istina već ti bi na kosovo što pre zaboravio da bi mogao fino živiš u evropi i da se uvlačiš amerima u guzu,a shvataš li da je lazar mogao da primi tursku vlast i da živi lagano i da na kraju umre prirodnom smrću na šta su ga mnogi nagovarali ali on je baš izabrao smrt,on je izabrao bolje grob nego rob.a ti si činimi se rob.

to da neko ne može da bude srbin bez kosova je, naravno, šta drugo nego glupost, iz najmanje tri razloga:

1. i pre nego što je kosovo došlo u sastav srbije bilo je srba
2. kosovo je deo identiteta i albanaca na kosovu a ne samo srba
3. takodje i stradanja su deo identiteta kosova i stradanja od srpske ruke a nekako mi je nezgodno da se sa time identifikujem

lazar nije izabrao smrt nego vlast i on se za to i borio, a na to njegovo da je izabrao smrt i sve ono što je izjavio pre bitke je laž, kao i navodna svadja sa vukom brankovićem.

i ono što je najvažnije ameri nisu postojali za vreme kneza Lazara!!! i niti su sadasnji turci ameri i evropska unija!!! turska je bila jedno nerazvijeno carstvo a evropska unija je jedna razvijena zajednica!

IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
Citat
govori u svoje ime za koga je kosov sramota,ako je za tebe sramota kosovo ti onda nemoj ni da budeš srbin,ne zanima tebe istina već ti bi na kosovo što pre zaboravio da bi mogao fino živiš u evropi i da se uvlačiš amerima u guzu,a shvataš li da je lazar mogao da primi tursku vlast i da živi lagano i da na kraju umre prirodnom smrću na šta su ga mnogi nagovarali ali on je baš izabrao smrt,on je izabrao bolje grob nego rob.a ti si činimi se rob.

to da neko ne može da bude srbin bez kosova je, naravno, šta drugo nego glupost, iz najmanje tri razloga:

1. i pre nego što je kosovo došlo u sastav srbije bilo je srba
2. kosovo je deo identiteta i albanaca na kosovu a ne samo srba
3. takodje i stradanja su deo identiteta kosova i stradanja od srpske ruke a nekako mi je nezgodno da se sa time identifikujem

lazar nije izabrao smrt nego vlast i on se za to i borio, a na to njegovo da je izabrao smrt i sve ono što je izjavio pre bitke je laž, kao i navodna svadja sa vukom brankovićem.

i ono što je najvažnije ameri nisu postojali za vreme kneza Lazara!!! i niti su sadasnji turci ameri i evropska unija!!! turska je bila jedno nerazvijeno carstvo a evropska unija je jedna razvijena zajednica!


e ovako nemam nameru da se sada raspravljam sa tobom,samo jednostavno reci da li bi išao ili ne jer ovako možemo do sutra.
A sada sledeće naravno da možeš biti srbin bez kosova,nema  u svetu neki pravilnik ako nemaš kosovo nisi srbin(samo je pitanje kakav srbin  Smile)
Drugo kroz istoriju nisu samo srbi živeli na kosovu već se spominju i arnauti(moguće preci današnjih albanaca na kosovu)
A što se tiče stradanja,ne znam na šta tačno misliš ako misliš na bitku pa bitka je mora se stradati,a ako misliš na ubijanje albanaca na kosovu pa nisu ni oni nas sa baklavama dočekali,ustvari evo ti klip pa vidi kako su se oni odnosili sa našim svetinjama http://www.youtube.com/watch?v=5csCFKq5Zas.

A sada o lazaru,da mu je bilo do vlasti on bi sebe proglasio za cara kao što su ga većina srpske vlastele nagovarala.
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
e ovako nemam nameru da se sada raspravljam sa tobom,samo jednostavno reci da li bi išao ili ne jer ovako možemo do sutra.

napisao sam na prvoj strani - ne, ali da se ispravim, išao bih na kosovo možda na neku dobru žurku ili tako nešto ali ne u rat, zašto bih nekog ubijao? neću

Citat
A sada sledeće naravno da možeš biti srbin bez kosova,nema  u svetu neki pravilnik ako nemaš kosovo nisi srbin(samo je pitanje kakav srbin  Smile)

kakav?

Citat
Drugo kroz istoriju nisu samo srbi živeli na kosovu već se spominju i arnauti(moguće preci današnjih albanaca na kosovu)

spominju se i amebe - mogući preci srba;

Citat
A što se tiče stradanja,ne znam na šta tačno misliš ako misliš na bitku pa bitka je mora se stradati,a ako misliš na ubijanje albanaca na kosovu pa nisu ni oni nas sa baklavama dočekali,ustvari evo ti klip pa vidi kako su se oni odnosili sa našim svetinjama http://www.youtube.com/watch?v=5csCFKq5Zas.

nisu ni trebali da nas dočekaju sa baklavama kada smo im otimali zlato, ali ja samo kažem da je bilo i srpskih zločina i da je i to deo identiteta kosova, reci da nije ovo tačno?

Citat
A sada o lazaru,da mu je bilo do vlasti on bi sebe proglasio za cara kao što su ga većina srpske vlastele nagovarala.

pa dobro ako je tako, nemam ništa protiv
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
znas kakav srbin isti takav kakav ti je avatar  Smile Smile,čije zlato albanso,kako ce biti albansko ako je kosovo srpska teritorija znaci samo otimamo nase blago,ako nije nasa teritorija(sada nije)kao kroz istoriju je bila albanska?
a zašto bih ubijao e zato što su ubijali i tvoj narod i rušili tvoje crkve stare i do 7 vijekova,ubijali tvoju decu,palili tvoje kuce,silovali tvoje zene,prodavali tvoje organe,nemoj me sada bukvalno shvatiti ne mislim na tvoje licno vec na tvoje srpsko.ako si srbin uopste
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
znas kakav srbin isti takav kakav ti je avatar  Smile Smile,čije zlato albanso,kako ce biti albansko ako je kosovo srpska teritorija znaci samo otimamo nase blago,ako nije nasa teritorija(sada nije)kao kroz istoriju je bila albanska?
a zašto bih ubijao e zato što su ubijali i tvoj narod i rušili tvoje crkve stare i do 7 vijekova,ubijali tvoju decu,palili tvoje kuce,silovali tvoje zene,prodavali tvoje organe,nemoj me sada bukvalno shvatiti ne mislim na tvoje licno vec na tvoje srpsko.ako si srbin uopste

ja ne govorim o zlatu u rudnicima, nego o kradjama iz albanskih kuća, ako hoćeš mogu i da ti dam par primera

i jednu stvar da razjasnimo, svaki srbin koji je ubio nekog albanca kao i albanac koji je ubio srbina za mene su isti, a isto tako svaki ubijeni albanac i svaki ubijeni srbin su za mene jednake žrtve. svaki iskopani albanac iz Batajnice za mene je žrtva kao i svaki ubijeni srbin u logoru lapušnik

ubijati nekog ko nema veze sa tim je bezumlje
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
išao bih na kosovo možda na neku dobru žurku

idi molim te....evo,ja cu da ti dam pare za autobusku kartu ali pod jednim uslovom....kad dodjes tamo lepo im reci da si iz srbije na srpskom...onda ces saznati kako izgleda velicanstvena albanska demokratija i postovanje ljudskih prava...naravno,to ce ti biti poslednje saznanje Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.