Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li bi sutra išao braniti Kosovo??
Da
59.4%  (76)
Ne
40.6%  (52)
Ukupno glasova: 128
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: koliko bi vas sutra na kosovo?  (Pročitano 29280 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Sony xperia
Off obrisan
11 post-a.


Smirite se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry paaaa
Uvijek....bez ikakvog poziva kad se bude trebalo dici na oruzije....ja sam uvijek spreman Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
Mene čisto zanima koliko bi ljudi na ovom forumu bilo spremno ostaviti sve što imaju i spremno otići braniti svetu srpsku zemlju.
Ja sam jedan od takvih.

 A zasto bi ostavio sve i otisao braniti nesto sto drugima ocigledno ne predstavlja toliku svetinju. Otici i dati svoj zivot da bi sutra opet na celo Srbije sjeli oni kojima ta zemlja nije sveta a izmedju ostalog nije ni mnogo znacajna, pa bi sutra sa njom opet sa zadovoljstvom trgovali, ili je ponovo pretvorili u Autonomnu pokrajinu dali nekim novim Siptarima.

Ako Srbi nakon gubitka Kosova nisu shvatili da su time izgubili i ono zasto sebe i zovu Srbima onda bilo kakvo vracanje same teritorije bilo bi cisto gubljenje maldih zivota.
Vratiti se na Kosovo ima za mene dublje znacenje od pukog prisustva nekog cinovnika na odredjenoj teritoriji.

Citat
sveto je zato što su se tu srbi i ostali većinom pravoslavci uspravili i stali kao ponosni da brane Srbiju od Turaka kojih je bilo bar duplo više,tu su sveti Car Lazar i ostali poginuli ne za svoju krunu,ne za svoju slavu već sa srpsku zemlju,to ti je dokaz da čovek ima neku granicu,da pravoslavan čovek se nemože tako lako kupiti,da pravoslavac zna za nešto skuplje od glave.

Tesko da su to Srbi uradili a kamoli da su to uradili ostali Pravoslavci jer da jesu taj broj bio bi znatno veci.
Tesko da mozemo reci da se Pravoslavni covjek ne moze kupiti a sta cemo sa svim onim Srbima koji su bili vazali u turskim redovima, sa svim onima koji su dali svoje dvorceve kao baze sa Tursku vojsku, svoju hranu da bi nahranili gladne Turke.

DA pojedinac zna za nesto skuplje od glave tacno ali to nikada nije bila odlika cijelog jednog naroda ( bar ne srpskog).

Da na kraju budem jasan da ne ostanem pogresno shvacen i nedorecen, ne govorim aj nista pritiv svih vas koji biste sutra na Kosovo , i ja bih sa vama , da ce takvih uvijek biti medju Srbima bice u to ne treba sumnjati.
Ali pitanje je sta sutra sta kad vratimo Kosovo jesmo li sa tim posao zavrsili nismo jer sam ja misljenja da tek tad prestoji borba kako ga zadrzati , sta uciniti da ga ponoovo ne izgubimo a to su planovi i strategije koje mora drzava da osmisli a dok toga ne bude na Kosovo se ne ide jer ce svaki zivot biti uzaludan.
O tome se radi.

______________________________ ______________________________ _______________

Munlajt Siptari te cekaju da naprave zurku od tebe ne seri vise, [b]nego kreni !!![/b]
« Poslednja izmena: 10. Dec 2008, 17:13:41 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
@sasaborg

Ostavio bi sve jer me je neko zadužio svojim stradanjem,a nebi kasnije na vlast dosla govna već bi se na vlast vratio kralj,naravno uvek će biti srba koji će se prodati ali ne i većina(bar ja tako mislim)na kosovu je bilo i grka jos drugih naroda,a čuo sam da nad Muratovim čadorom vedri i oblači neki Srbin......SRBIN Hamzaa!!
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
LG Nexus 5
[Off topic obrisan]

@drogane

Kada nam bude trebao strucnjak za pravopis i gramatiku, kao i lektor, dobices poziv.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Alcatel One Touch
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Odlicna tema...svi su fejsbuk i forum patriote a kad bi trebalo da se uzme za pusku e onda zapalise brzom brzinom do rodjaka u inostranstvo...ne volim taj kvazi patriotizam...

Doduse sad je lako i busati se kad je vec poprilicno jasno da na Kosovu nije ni preostalo nesto za braniti, nema nas tamo sad ni 5% a i mogli bi po stanju nase vojske da ih branimo kutlacama i loncima...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
Odlicna tema...svi su fejsbuk i forum patriote a kad bi trebalo da se uzme za pusku e onda zapalise brzom brzinom do rodjaka u inostranstvo...ne volim taj kvazi patriotizam...

Doduse sad je lako i busati se kad je vec poprilicno jasno da na Kosovu nije ni preostalo nesto za braniti, nema nas tamo sad ni 5% a i mogli bi po stanju nase vojske da ih branimo kutlacama i loncima...
iskušaj me
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
vidim da bi na kosovo išli uglavnom dvadesetogodišnjaci.Nije to slučajno.oOdgojeni su uz filmove Rambo i slični i još kad se uz to dodaju guslarske pjesme(volim ih ) onda je lako ratovat.Naši uvijek pobjeđuju.Onaj ko je osjetio zadnji rat taj više neće lako u rat.Kad ti kuća gori,kad ti prijatelja raznese granata a ti ga skupljaš po ledini,kad gledaš djecu bez nogu ili ruku onda ti se gadi svaki rat,svaki narod i priče ovoje bilo naše ili njihovo.Živiš jedan život,ne treba biti kukavica ali upropastit ga zbog nekakve politike,zemlje,ponosa je glupo i bespotrebno.koliko vaših i naših invalida koji teško žive proklinje i rar i onoga ko ga je nagovorio na rat.Razmislite mladi ljudi što govorite i što pišete,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
vidim da bi na kosovo išli uglavnom dvadesetogodišnjaci.Nije to slučajno.oOdgojeni su uz filmove Rambo i slični i još kad se uz to dodaju guslarske pjesme(volim ih ) onda je lako ratovat.Naši uvijek pobjeđuju.Onaj ko je osjetio zadnji rat taj više neće lako u rat.Kad ti kuća gori,kad ti prijatelja raznese granata a ti ga skupljaš po ledini,kad gledaš djecu bez nogu ili ruku onda ti se gadi svaki rat,svaki narod i priče ovoje bilo naše ili njihovo.Živiš jedan život,ne treba biti kukavica ali upropastit ga zbog nekakve politike,zemlje,ponosa je glupo i bespotrebno.koliko vaših i naših invalida koji teško žive proklinje i rar i onoga ko ga je nagovorio na rat.Razmislite mladi ljudi što govorite i što pišete,
a hoces reci da si ti kao ratovao,a Ramba mrzim zato sto je Amer
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.