Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:26:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 121
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji jezik bi voleli da govorite?  (Pročitano 143387 puta)
06. Nov 2005, 21:07:21
Zvezda u usponu


Помисли нешто вечерас, можда се чудо досађује...

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1552
Zastava vojvodina
Ja imam veliku zelju da naucim hebrejski ali nikako ne mogu da nadjem nikakav "prirucnik" ili tako nesto, pa ako mi mozete pomoci javite.
Smile
A do tada, koji jezik vi zelite da naucite?
IP sačuvana
social share
Nisi ti na nebu sam, bogova je po vazdan
s nekim cu se vec nagoditi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Sve.  Smile
Otprilike, engleski vec znam, shpanski josh malo da utvrdim pa super, franuski imam osnove iz high-schoola, italijanski nabadam, thanks to Giorgia and Laura Pausini, nemacki zbog kablovske, a znam i neshto katalonskog... U svakom sluchaju, sasvim solidno mogu da se sluzim tim jezicima, tako da mi tu preostaje samo nadgradnja.

Volela bih da naucim arapski (znam pomalo, ali nedovoljno... tek da kazem "Hal anta ablah???"  Smile Hebrejski me takodje privlachi (nauchila sam par fraza od prijatelja iz Ranane), ali narochito bih volela da nauchim baskijski.  Smile I radim na tome.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
Jella Habibi  Smile kad smo vec kod arapskog ...

volela bi Ruski da naucim , swedski vec znam ali svaki put naidjem na nesto novo kada citam na swedskom ili u razgovoru sa nekim...
engleski samo kad moram  i na engleskom casu  Smile
francuski...jako slabo secanje iz osnovne...nabadanje bolje reci...
ali Ruski bi volela da znam...
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nemacki i Italijanski. Ostalo me u pricnipu ne zanima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Imam prirucnik za svahili.. ali ga samo gledm.. ne mogu ja to klikli.. kloklo da ucim u sred Evrope..
Inace, od ostalih.. nemacki, spanski, japanski, grcki, arapski i portugalski... i mozda francuski..
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Yavla.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
Francuski, Talijanski, Spanjolski, Thai, Kineski, Japanski, Svahili, Arapski, Finski, Latinski etc.
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
italijanski
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Hebrejski, Francuski i Sanskrit (- učim lagano pored sestre koja studira Indologiju )  Smile

Znam Engleski a boga mi i Bugarski  Smile

Ja imam veliku zelju da naucim hebrejski ali nikako ne mogu da nadjem nikakav "prirucnik" ili tako nesto, pa ako mi mozete pomoci javite.
 Smile
A do tada, koji jezik vi zelite da naucite?

Ana Rolinger - ''Hebrejski jezik svete zemlje''

Priručnik za hebrejski
Ana Rolinger: "Jezik Svete zemlje"
Da li ste nekada poželeli da naučite hebrejski jezik? Verovatno da, ali ste uvek zastajali pred pitanjem - kako? Nije li suviše težak...
Hebrejski jeste težak ali nije nesavladiv, tvrdi Ana Rolinger, autor prvog i jedinstvenog priručnika "Hebrejski jezik Svete zemlje", u izdanju "No limit books" iz Beograda.
Knjiga je komponovana na pregledan način (hebrejski tekstovi - rečenice i fraze - sa latiničnom transkripcijom), a sadrži četiri hiljade reči i izraza modernog hebrejskog jezika kojim se sada govori u Izraelu. Osnovni smisao i značaj ove knjige jeste da se pokaže kako se relativno lako i jednostavno može naučiti jezik Biblije. Obuhvata osnove jezika i pisma sa gramatikom, hebrejskim alefbetom, elemente koji govore o tradiciji, običajima i navikama jevrejskog naroda. Podeljena je u 37 manjih celina grupisanih prema potrebama iz svakodnevnog života, za snalaženje u tipičnim situacijama, kao i objašnjenja o nizu pitanja koja se nameću kada se nađete u novoj sredini. Može biti veoma korisna onima koji putuju u Izrael, ali i svima onima spremnim da prošire i obogate svoje znanje učeći jezik naroda čiji su jezik i kultura utkani u osnove naše civilizacije.
Kako najavljuje autor Ana Rolinger, posle "Hebrejskog jezika Svete zemlje" na putu je i komplet knjiga za učenje hebrejskog sa audio kasetama i rečnik hebrejskog jezika. Izdavanje ove knjige ocenjuje se kao prirodan, civilizacijski čin jer ono što nam je vekovima bilo blisko kroz književnost, veru i zajedničko življenje sada može biti i razumljivo. Valja podsetiti da smo mi jedan od retkih naroda u Evropi koji imaju na svom jeziku objavljen izbor talmudskih tekstova, koje je sačinio, preveo i dao dragocena i autoritativna tumačenja Eugen Verber.
Ana Rolinger je studirala orijentalistiku i prava. Živi i radi u Beogradu.

Izvor:KnjigaInfo


Mislim da je imaš u mnogim knjižarama (Plato)  i da košta oko 400 din.  Smile
« Poslednja izmena: 07. Nov 2005, 00:46:49 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
nemacki, italijanski...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 121
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:26:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.