Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji je uslov za Bugarsko drzavljanstvo? Kako?  (Pročitano 6359 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Odes u bugarsku sopstvenim automobilom.Napunis rezervoar do vrha i to tako da curi preko cepa,da ostavlja za tobom mirisljavi trag  jos u nasoj zemlji.To je veoma bitno jer na bugarskim pumpama imaju razradjen sistem,kad stanes da tocis ,umesto da curi iz creva,to crevo ustvari isisava ono malo goriva iz rezervoara(Platis to regularno,i dok se ti u voznji setis da pogledas na onu skalu na saht tabli-auto trokira-prosao voz).

Bitno je da krenes oko 4.00 ujutro jer ako krenes kasnije-postoji opasnost da ti auto na granici sasvim rastave,pa dok ga opet ne sastave(usput ti maznu sve ono prethodno gorivo sto si sipao),pasce mrkla noc,povetarac ili susnezica pa opet moras nazad da sipas-pa slledeci dan ista procedura-pa im onda budes sumnjiv,jer ce oni logicno da se pitaju:"sta ovaj radi svaki dan kod nas",jer to rastavi pa sastavi njima ko dobar dan ali ce tebi sa vremenom da bude veoma neprijatno i naterace te da ides busem ili vozom tamo,ali to nikad ne smes da uradis iz razloga sto taj javni prevoz ide samo do velikih gradova.
Tebi je potrebno malo bugarsko selo,selce,varosica polunaseljena da bi ispunio svoj cilj.

To be continue..

Ljudi pa nemojte da me sprdate. Lepo sam vam se obratio za pomoc. Sto tako? :p
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Зашто "спрдање"?
Не верујеш у црева у која исисивају бензин и растурање аута на граници?
па мислим..

Даље,зашто би ти неко помогао да постанеш"тута бугарин" уместо да останеш часни и поносни Србин са тим твојим дивним именом које су носили и наши Краљеви?
Уколико баш инсистираш,лепо ти рекао човек да се обратиш њиховој амбасади.

едит:
Знам једног који је то избоксовао.Хоће 100 евра за инфо.
Ако ти цена одговара,прослеђујем фиксни,мобилни,скајп...
Плаћање унапред.

« Poslednja izmena: 06. Jan 2014, 13:28:08 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Па отиђи у амбасаду и питај

Pa nadam se da na forumu ima neko informacije iz prve ruke. Mozda da je prosao kroz proceduru ili poznaje nekog ko je prosao.  Smile

Raspitas se na nekom makedonskom forumu, kod njih dosta njih trazi bugarsko drzavljasnstvo i dobija ga. Jedan poznanik je dao pare nekoj makedonskoj agenciji, mislim nekih 100 evra, uz sve dokumente, i dobio je posle godinu dana poziv da ode u Sofiju po pasos, licnu i vozacku dozvolu
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Јефтини ти Бугари.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Nisu Bugari, makedonska agencija, oni samo skupe papire i srede za zahtev i kazu sta ti fali jos i proslede u Sofiju. Kad dobijes papire, onda placas Bugarima normalno takse za dokumente, to je isto valja nekih par stotina evra, ali sa tim agencija nema veze, oni te samo obaveste kad je gotovo
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.72
Зашто "спрдање"?
Не верујеш у црева у која исисивају бензин и растурање аута на граници?
па мислим..

Даље,зашто би ти неко помогао да постанеш"тута бугарин" уместо да останеш часни и поносни Србин са тим твојим дивним именом које су носили и наши Краљеви?
Уколико баш инсистираш,лепо ти рекао човек да се обратиш њиховој амбасади.

едит:
Знам једног који је то избоксовао.Хоће 100 евра за инфо.
Ако ти цена одговара,прослеђујем фиксни,мобилни,скајп...
Плаћање унапред.



To za auto... Ne potrebno je da komentarisem, zato sto ne vidim kako to utice na pitanje Bugarskog drzavljanstva. Ja inace nemam auto, kao i niko u mojoj uzoj porodici pa nam nije bitna ta prica o auto i benzinu trenutno.

Zasto da mi neko pomogne da dobijem Bugarsko drzavljanstvo? Pa zato sto je meni trenutno egzistencija ugrozena. Moje dalje skolovanje je ugrozeno... I drzavljanstvo bi mi mozda moglo pomoci u odredjenoj meri. Ne vidim sta bi se tebi lose desilo ako bih ja uspeo da se dokopam tog drzavljanstva. Nista, zar ne? I nikome u nasoj zemlji...

Odakle mi 100e? Shvati da sam u jako teskoj situaciji. Ako ti bas toliko smeta to sto trazim stranu drzavljanstvo. Izvoli pomozi mi da zavrsim fakultet, nadjem posao sa pristojnom platom (u ovoj zemlji)... A u buducnosti da svojoj deci (koju jos uvek nemam) pruzim sve sto im je potrebno u zivotu. Ako ti to mozes da uradis za mene, ja necu traziti Bugarsko drzavljanstvo. Ali ako ne mozes, onda mi pomozi molim te da dobijem odgovor sta pise tacno u tom zakonu. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
A kako da ti to kazem,kako je ovaj to dobio,kad ni ja ne znam??
On je meni to rekao,ono sto sam ja preneo tebi.
Nista vise od toga.
Mogu samo da pretpostavljam..mozda je nekako lazirao svoje poreklo zato sto se preziva na -ov- na kraju..ono Nikitov,Bulgakov..
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.72
A da li mozda oni prihvataju dokumenta nekog ko je u vreme prvog svetskog rata ziveo u jugoistocnoj Srbiji? Imam tamo puno predaka.
I koji konkretan dokument mi je potreban da to dokazem.

Raspitas se na nekom makedonskom forumu, kod njih dosta njih trazi bugarsko drzavljasnstvo i dobija ga. Jedan poznanik je dao pare nekoj makedonskoj agenciji, mislim nekih 100 evra, uz sve dokumente, i dobio je posle godinu dana poziv da ode u Sofiju po pasos, licnu i vozacku dozvolu

A imas li neki link od tih makedonskih foruma. Ja makedonski ne znam da pricam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
A da li mozda oni prihvataju dokumenta nekog ko je u vreme prvog svetskog rata ziveo u jugoistocnoj Srbiji? Imam tamo puno predaka.
I koji konkretan dokument mi je potreban da to dokazem.

Raspitas se na nekom makedonskom forumu, kod njih dosta njih trazi bugarsko drzavljasnstvo i dobija ga. Jedan poznanik je dao pare nekoj makedonskoj agenciji, mislim nekih 100 evra, uz sve dokumente, i dobio je posle godinu dana poziv da ode u Sofiju po pasos, licnu i vozacku dozvolu

A imas li neki link od tih makedonskih foruma. Ja makedonski ne znam da pricam.

Kazem ti, cuo sam od price tog poznanika, njemu je u Makedoniji to preporucio jedan prijatelj. A ni ja ne znam Makedonski a imas Google ko i ja i trazi, nesto ces naci, ovo sam ja nasao za manje od minuta:

http://www.danas.rs/dodaci/nedelja/plave_strane/dva_pasosa_za_duplu_evropsku_sansu.45.html?news_id=197623
http://www.mfa.bg/embassies/uploads/files/DOBIJANJE%20POTVRDE%20ZA%20BUGARSKO%20POREKLO.pdf
http://www.vipmarket5.mk/products/Bugarski+pasos+%E2%80%93+najeftin+prevod+na+dokumenti+za+drzavjanstvo/pid/759884#.UtKjwVeK_Wk
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Ja makedonski ne znam da pricam.
Ај не зајебавај  Smile , није то кинески...

Распитај се брате у амбасади, лепо ти рекоше људи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.