Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 347 348 350 351 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Savjeti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 361381 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
Pozdrav ljudi, sta mislite sta je najbolje uzeti za 3000 eura, razmisljam da uzmem jedan od sledecih modela a vi mi kazite vase misljenje:

Zastava 10 1.2 2006 50 000 km sve osim klime 3200€
Dacia logan 1.4 mpi 2006 60 000 km  3200€
2004 Chevrolet Kalos  1.4 benzin 86 000 km  3.300 €
2000 Opel Astra G sport 2.0 benzin 108 000 km 2.450 €
2002 Punto 92 000 km dizel  2450 eur
2005 Chevrolet Kalos 1.2 benz 35 000 km 3.500 €
2000 Peugeot 206 2.0 gti full felne16   60 000 km 3.300 €
2000 Ford Focus 1.16 16v zetec ghia 151 000 km   3.200 €
2003 Hyundai Getz 1.0 benz 87 000 km 2.800 €

Napominjem sva vozila su kupljena u Srbiji i sa pravom su kilometrazom kako kupci tvde sto je i vrlo moguce.


ja bih ali samo na osnovu onoga sto se meni svidja uvek izabrao ford focus

Nista bolji auto od astre a u praksi se pokazao i nesto nepouzdaniji,opremnjen zetec motorom koji je onako po mojoj meri slabasan i komplikovan za ugradnju plina,astra sa 2.0 motorom jos u sport verziji je onako ozbiljna sprava koja bas moze da povuce,fabricki mislim da dolazi sa tockovima od 16 inca i belim satovima,kao i odlicnim recaro sedistima,moj izbor bi bio astra ,fokus 206 po prioritetima,vidim da si ti mladi napaljeni vozac pa ti se svidja pezo,uzmi onda njega pa ga przi i ti
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 1650
Slazem se da je astra najbolja od ponudjenih modela, medjutim vrlo neekonomican auto, velika registracija i potrosnja ne ispod 10 l u grad  Smile Smile

Pezo je moj favorit mada mislim da se matorci ne bi slozili s obzirom da ima 136 konja, manje vise to vec je registracije oko 35 000 sa novim tablicama ako se ne varam.

Pokusavam da suzim krug, necu auto preko 100 000 km, sta vi mislite

Dacia Logan 1.4 MPI 60 000 km
Zastava 10 1.2    50 000 km

najniza cena trenutno na trzistu 3200 eur
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
2 najgora si izabrao,bolje uzmi astru i stavi sekvent plin registracija za nju je oko 25-6,a i za pezo bi trebalo da je ispod 30,inace trosice ti i logan i zastava u gradu 8-9 astra oko 11
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Samsung i8510 innov8
Hmm, prelistao sam malo oglase i video neke od tih automobila, mislim da treba da biras onaj koji je u najbolje stanju.

U vezi potrosnje, to ti je relativno. Astra trosi verovatno oko 9-10L, sa tezom nogom i vise. 206 GTI ti nece biti nista stedljiviji. Sta trazis ti od auta prvenstveno? Prostor, ekonomcinost, performanse, sta?

GTI ako ga vozi zena, bio je iscesan na sve strene. Ne udaran, ali ocesan od parkiranja. Ako je to taj, a lici mi po boji i ovom siberu ali ne mora da znaci.
Astra je jako jeftina, ali ima nekih ulaganja. Retrovizor, poklopac air bega, neki CD plejer itd...Ali se ispalti ako je dobra ovako.
Kalosa ne bih ni gledao.
Logan i Zastava, ok prevozno sredstvo, odrzavanje itd. ali ne ocekuj previse od njih..
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Umedjuvremenu sam bio u fiat-lancia servisu, poeugeot-citroen servisu, renoovom servisu i naravno posto vozim mondea cuo se sa fordovim servisom. E sad, reno espaca odnosno grand espaca su mi u renou rekli da izbegnem jer osim motora koji je perfektan sve ostalo je pod znakom pitanja i kada bude trebalo da se odrzava izuzetno je skupo. u fiatu su mi sugerisali da je bolja phedra i to ako vec uzimam da to bude ona 1.9 dizel dakle sada je i ulisse otpao, u peugeot-citroenu su mi rekli da je za njih sigurniji sam peugeot ali da su razlike zanemarljive u odnosu na citroena, sto se tice odrzavanja fiat-lancia za nijansu jeftiniji u odnosu na peugeot-citroen. za ford je ispalo zanimljivo jer se ispostavilo ono sto ja u prvi mah nisam primetio da je s-max neverovatno slican da ne kazem skoro isti po gabaritima u poredjenju sa galaxy mk3. inace mi bas savetuju ovaj mk3 jer je taj motor iz 2006 i do sada nisu na njima servisirali nista odnosno svi su dolazili na redovno odrzavanje vozila. jedini auto koji do sada nisam uzimao ozbiljno u obzir je cady max ali ne zbog toga sto je los vec zato sto ga kao i sharan mnogo kradu inace je krajnje zanimljiv jer mu je potrosnja jos bolja nego kod forda. e sad na kraju iz godista koje me zanima 2006-2007 za do 9000e morao sam da izbacim vita i multivan jer su skuplji ali i zbog kubikaze je rsu vrlo retki tog godista a da su do 2000kubika i uz to da im cena a i ostalo odgovaraju, grand-espaca i voyagera zbog odrzavanja a ovog drugog i zbog kubikaze, a u konkurenciji svih ostalih koji su ipak manji na prvo mesto se popeo galaxy mk3 (i s-max ako je stvarno isti ) velicina solidna nije ono sto bismo zeleli ali je ipak nesto odrzavanje ok a potrosnja najmanja, na drugo peugeot 807 i na trece lancia phedra koji su po velicini slicni fordu ali im je potrosnja veca i odrzavanje neznatno skuplje. ako nekom ko je ovo procitao a ima suprotno ili drugaciji misljenje u odnosu na moje nije tesko da prokomentarise bio bih mu zahvalan. e da mazda mpv u verziji do 2000 kubika je super i mozda i bolja od svega navedenog ali je nema skoro uopste u tom godistu tako da nisam ni mogao da je uzmem u obzir a nije da nisam hteo kao i neke druge tipa previa carnival H-1 itd sto zbog retkosti sto zbog cene ili kubikaze ili nekih drugih razloga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
ne znam dali sam ti preporucio s-max mozda i nisam posto sam pretpostavio da mu je cena velika,phedra je premijum fijata tako da jeste verovatno najbolja po kvalitetu od pomenute cetvorke,odrzavanje osim karoserijskih i svetlosnih komponenti nebi trebalo da je nista skuplje od fijata a izgleda mnogo bolje,galaxy je opk auto ali je u predhodnim verijama sa dizel motorima to bio vw doslovce sada vidim da ugradjuju i svoje motore,o potrosnji na papiru ne razmisljaj mnogo nego uzmi iz ove petorke fiat,pezo citroen,lancia,ford auto u najboljem stanju,ja bih isao na benzin sa plinskom torusnom bocom koja nece oduzeti mnogo prtljaznog prostora
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 1650
Hmm, prelistao sam malo oglase i video neke od tih automobila, mislim da treba da biras onaj koji je u najbolje stanju.

U vezi potrosnje, to ti je relativno. Astra trosi verovatno oko 9-10L, sa tezom nogom i vise. 206 GTI ti nece biti nista stedljiviji. Sta trazis ti od auta prvenstveno? Prostor, ekonomcinost, performanse, sta?

GTI ako ga vozi zena, bio je iscesan na sve strene. Ne udaran, ali ocesan od parkiranja. Ako je to taj, a lici mi po boji i ovom siberu ali ne mora da znaci.
Astra je jako jeftina, ali ima nekih ulaganja. Retrovizor, poklopac air bega, neki CD plejer itd...Ali se ispalti ako je dobra ovako.
Kalosa ne bih ni gledao.
Logan i Zastava, ok prevozno sredstvo, odrzavanje itd. ali ne ocekuj previse od njih..

Od auto prventsveno trazim pouzdanost, prostor je najmanje bitan, odgovarao bi i auto sa 3 vrata.Performanse su bitne ali nisu presudne, vazno mi je da motor nije preslab kao npr neki 1.0 ili 1.2 na astri.Zelim gradski auto sa kojim mogu povremeno da idem na neke duze relacije 200-300 km, mozda jednom mesecno.

Pre svega gledam na automobile koji su kupljeni u Srbiji zbog kilometraze jer ne zelim auto iz uvoza, ne zelim da kupim npr: 206 za 2500 eur i da nakon kupovine zamenim sve 4 gume, promenim set kvacila i sta sve jos ide uz to a pritom ne znam pravu kilometrazu i realno stanje motora jer se ne razumem.

Nadam se da me razumete i zbog toga je moj izbor Zastava 10, jos nisam odlucio ali sam bacio najveci pik na taj mode, pre svega znam da su delovi i servisiranje jefitini a i 5,6,7 000 pravih km ne mogu da izazovu neke ozbiljnije popravke i ulaganja.

Ne ocekujem previse od tog auta ali ako neko ima predlog za 3000 eur neka kaze.

Sto se tice astre, iskreno izgleda mi previse razdrndano a i cena je sumnjiva   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
cekaj sad jel astra 1.2 ili 2,0 ako je 1.2 onda to jeste slabasan motor i ja bih ga izbegao i isao na forda,rumunsku kantu ili domacu radinost bih izbegao
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 1650
cekaj sad jel astra 1.2 ili 2,0 ako je 1.2 onda to jeste slabasan motor i ja bih ga izbegao i isao na forda,rumunsku kantu ili domacu radinost bih izbegao

astra je 2.0 ali kazem da 1.2 nikako ne valja, mislis da nece biti naknadnog ulaganja na focusu 1.6 150 000 km
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
oce ali to je mana svkog polovnjaka,takodje moguca je i ugradnja plina u njega ali sa posebnim uredjajem koji podmazuje ventile nekom tecnoscu sto nije problem ugradjuje se cak i kod nas
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 347 348 350 351 ... 354
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.