Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koji Automobil Kupiti? Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 301150 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
nije...vozio ga je covjek koji zna da vozi auto...  Smile
i ima pun klinac opreme
i jeftiniji je skoro 30% od trzisne cijene ovakvog automobila...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.157
mob
LG G3
A sto nisi stavio i sliku enterijera da se vidi onaj zamenjen air bag  Smile  Smile

A i fali mu jedna nula na kilometrazi  Smile cuj Golf narodno vozilo,pa još četvorka sa 22000k km za 2.5€ u Srbiji,pa bre taj lik je onda budala.Ima jedan lik prodaje TAS-ovu dvojku vozena samo 15k km,onda poceo rat lik je doterao u Srbiji konzervirali motor digli je na klocne i eno stoji još,a traži 4 soma  Smile

Mada dobra je to kupovina,ako ti dosadno i želiš da upoznaješ majstore po Srbiji i da te pumpadžija viđa svaki drugi dan  Smile
« Poslednja izmena: 24. Avg 2015, 13:17:50 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 484
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
« Poslednja izmena: 29. Sep 2015, 16:29:00 od Sinisa Mag »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.82
audi a6 2008 god 2.0  136 ili 140 ili 170 konja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.103
mob
LG G3
Više nisam gospodar prstenova,ode Audi,sad merkam jednu Insigniu koja se dugo prodaje u Nemačkoj.Ima jaku cenu al čovek spustio za 500€ od kad je postavljena još 500€ pa da trgujemo  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Pokusavam odluciti izmedju 2 automobila, pa bih da pitam za misljenje.  

1.   Volvo V70 2000.   godiste presao, 221.  000 km - Cijena 4.  000 eura

ili

2.   Volvo S60 2001.   godiste, presao 252.  000 km - Cijena 4.  150 eura

U oba automobila je isti motor, 2.  4 benzinac sa 125 kW - 170 KS sa ugradjenim plinom i oba imaju automatsku transmisiju.   Na oba automobila je uradjen veliki servis.   V70 ima nesto vise dodatne opreme i od prvog je vlasnika, dok S60 ima nesto slabiju opremu i prodaje ga treci vlasnik vozila.   To sto je V70 karavan ne igra nikakvu ulogu u kupovini automobila.   Interesuje me da li je bitna razlika u kilomterazi, broju prethodnih vlasnika ili godistu proizvodnje.  
« Poslednja izmena: 04. Apr 2016, 03:57:34 od Insanador »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
To je u principu isti auto tj deli istu platformu,kada bih uzimao uvek bih uzo auto od prvog vlasnika ili onog koji je u boljem stanju,ta razlika u kilometrazi je zanemarljiva,ako nije stelovana

Ipak ove moderne Volvo automobile nebih kupovao u Srbiji zbog komplikacija oko servira i nabavka delova,a i na toj kubikazi od 2.4 ginuces od registracije
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
LG G3
Šta te briga koji je vlansik poredu,gledaj kako je auto održavan i u kakvom je stanju generalno.

Ti motori prelaze dosta,al zato i dosta trošepogotovo verzija 170ks imaš isti motor ali fabrički zauzdan na 140ks,alon je tek teška mrcina.Potrošnja znam za manuelce da biju i preko 11l benzina po gradu,a tek automatik ima dapije pasigurno 15-16l plina,a registracija ti je tek glavobolja.Jedino specijalno kod tog motora ti je zvuk jer je petak,ostalo nhije iako ima 170ks.

Za delove ima ih,ćale je pre 7 godina kratko vozio V70,al onu 2.5T verziju i vozio ga 6 meseci tj dokmu nije istekla registracija onda je shvatio da za odrzavanje i registraciju treba da izdvoji poprilično € paga je udomio.Ali dleova je imaloi bili su skupi u skladu sa kvalitetom,ali karoserijski dleovi su noćna mora i ako ga čukneš sjebaćeš se totalno  Smile To je bilo i tad,a Boga mi i sad je ista situacija.

Imaš i štedljivu varijantu bsa 2.5 TDI iz prvih verzija A6-ce,registraciju preboliškorz malu potrošnu u odnosu na benzinca,ali treba naći primerak koji nije pregazio 500 soma isto tako to su matori motrori kad su svi dizeli imali rad kao traktor,pa ako ti smeta klasično čekićanje dizela onda opet nije za tebe  Smile

Kad je u pitanju volvo samo 2.5T je vredan pažnje,al je teškaaaaaaaa robija i venčanica  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
za 2.5T treba jos spremiti dodatno i para za komplete prednjih guma,jede ih sumanuto
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat: EvilBlood link=topic=575323. msg12085526#msg12085526 date=1459766375
Šta te briga koji je vlansik poredu,gledaj kako je auto održavan i u kakvom je stanju generalno.

Ti motori prelaze dosta,al zato i dosta trošepogotovo verzija 170ks imaš isti motor ali fabrički zauzdan na 140ks,alon je tek teška mrcina. Potrošnja znam za manuelce da biju i preko 11l benzina po gradu,a tek automatik ima dapije pasigurno 15-16l plina,a registracija ti je tek glavobolja. Jedino specijalno kod tog motora ti je zvuk jer je petak,ostalo nhije iako ima 170ks.

Za delove ima ih,ćale je pre 7 godina kratko vozio V70,al onu 2. 5T verziju i vozio ga 6 meseci tj dokmu nije istekla registracija onda je shvatio da za odrzavanje i registraciju treba da izdvoji poprilično € paga je udomio. Ali dleova je imaloi bili su skupi u skladu sa kvalitetom,ali karoserijski dleovi su noćna mora i ako ga čukneš sjebaćeš se totalno  Smile To je bilo i tad,a Boga mi i sad je ista situacija.

Imaš i štedljivu varijantu bsa 2. 5 TDI iz prvih verzija A6-ce,registraciju preboliškorz malu potrošnu u odnosu na benzinca,ali treba naći primerak koji nije pregazio 500 soma isto tako to su matori motrori kad su svi dizeli imali rad kao traktor,pa ako ti smeta klasično čekićanje dizela onda opet nije za tebe  Smile

Kad je u pitanju volvo samo 2. 5T je vredan pažnje,al je teškaaaaaaaa robija i venčanica  Smile

Hvala na ovako detaljnom odgovoru.  
Inace, vec posjedujem jedan automobil, ali zelim Volvo.  (Ultimativna zelja mi je Jaguar, nadam se jednog dana. . . )
Kada sam oducio da kupujem automobil rekao sam, mora biti Volvo, benzinac (upravo ovaj motor koji je spomenut) i automatski mjenjac. . .  sve ostalo je manje-vise stvar stanja vozila.
Razmatrao sam i 850 T5R karavan, ali mi je previse star.  Uzeo bih da jedino kada bih imao svoju garazu i radionicu za rad na automobilima, pa da ga sredjujem, jer je taj motor izuzetno zahvalan za pojacavanje snage, ali kako se uopste ne bavim tim poslom, onda nista od toga.
Registracija i gorivo nisu problem, jer zaista zelim taj motor (170 KS) u njemu.  Znam da sa lakocom guta kilometre i da moze preci milione bez problema.

Hvala jos jednom svima na savjetima i pozdrav iz Banjaluke
« Poslednja izmena: 08. Apr 2016, 05:14:26 od Insanador »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.