Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:34:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koje skrivene tajne otkriva rukopis  (Pročitano 15917 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Znaci ja sam komunikativna osoba koje je prvenstveno oprezna i time se lako mogu nosit s stresom, problem mi predstavlja izuzetan nedostatak samopostovanja prema sebi, ali to sakrivam svojom inteligencijom. Ipak sa  mojom velikodushnoshcu, nishta od ovog ne bi trebalo da me brine...


Wut?!??!?!?! WTF je ovo?! Smiley 1

ovo bi kao trebalo bit moja samoanaliza iz gore navedenih podataka Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 16:16:34 od Dzuksi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Sitna slova - oznaka su tihih, analitičnih osoba koje paze na detalje i imaju dobru koncentraciju.

Široka slova (njihova širina i visina su otprilike iste) - oznaka otvorenih i druželjubivih osoba.

Slova koja se ne dodiruju - ukazuju na strastvenu i nepraktičnu umjetničku dušu.

Neka slova se dodiruju - osoba spaja logiku (razum) i intuiciju.

Nečitljiv rukopis - tajanstvena, zatvorena osoba koja voli svoje misli držati za sebe.

Woow... ovo je tacno...   Smile
IP sačuvana
social share
And we die young ...
Faster we run ...




Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Citat
Nečitljiv rukopis - tajanstvena, zatvorena osoba koja voli svoje misli držati za sebe.
Ili jednostavno lekar po profesiji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Citat
Nečitljiv rukopis - tajanstvena, zatvorena osoba koja voli svoje misli držati za sebe.
Ili jednostavno lekar po profesiji  Smile

Nikad nisam ukapirao kako se razumeju...  Smile ... ali to je valjda isto kao kad trezan pricham sa ortakom koji je odvalio litar vina. Nista se zivo ne razumemo dok ja lepo ne sednem i popijem... kad se nadjemo na istoj frekevenciji mozemo jedan drugome i film preprichati...  Smile




Ne znam za svoj rukopis ali znam da je ruzan i imam sve predispozicije da postanem lekar...  Smile
I malo me cudi ovo:
Jako utisnuta slova (s druge strane se pod prstima osjeća utisnut rub od slova) - osoba je uznemirena.
Jer ja sam sve samo ne panichar... veoma mirno resavam novonastale probleme.
Cesto preuzmem incijativu kad se desi neka komplikacija u drustvu i rado me poslushaju jer ne reagujem burno.
Ja to natetane... polako... ima vremena... hladne glave...  Smile
Verujem da bi uznemirena osoba postupila drugachije zato mi je ovo malo cudno.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 20:58:06 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ma to je za zabavu, veze blage nema sa pravim projektivnim tehnikama ili testovima ličnosti.  Smile

Na osnovu rukopisa da se oceni karakter...  Smile
Horoskop je mnogo realističniji.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ma to je za zabavu, veze blage nema sa pravim projektivnim tehnikama ili testovima ličnosti.  Smile

Na osnovu rukopisa da se oceni karakter...  Smile
Horoskop je mnogo realističniji.  Smile Smile

Ah, sad mi je laskše... to vec ima logike... posebno kad dolazi od tebe!   Smile Ti umeš tako divno da razuveriš čoveka koristeći svoju pamet sa primesom duhovitosti...  Smile Smile I gvozdena vrata bi otvorila  Smile Smile Smile x 100

I da... da... da... znam! Muvanje na PP! Ne davite ostali...

Morao sam devojci da udelim kompliment u znak zahvalnosti!  Smile Pade mi kamen sa srca!   Smile
Ko zna sta bi se desilo za recimo 5... 10 godina!  Smiley 1 Možda bih počeo da maltretiram ljude...  Smile ... ili još gore, da ih ubijam!  Smile
Hej pa ja sam uznemirena licnost... imam opravdanje za sve!  Smile Jako stiskam dok pišem... jako stiskam i dok pišam da znate, ponekad i ne podignem dasku... kod u urologa u WC blizu ordinacije, idem zbog sumnjivih i nepoznatih bolova tamo dole...  Smile a možda su me i zlostavljali u detinjstvu   Smile ... sve su to valjani razlozi da se neka osoba uznemiri.  Smile Mislim, hej! Živim u Srbiji! Živim sa ocem pukovnikom koji snima na kasetu prenos skupštine i premotava po ceo dan i majkom domaćicom... stan mi je još uvek u tapetama boje JNA 70' i miriše na kevin ručak pun luka. To definitivno malo podiže tenzije a i one tapete umeju da iritiraju...   Smile ... malko  Smile Najgore je što sam konstantno okružen oružjem, kaže ćale mora biti spremna borbena gotovost, sve napunjeno u svim kalibrima, bojama i aromama... Znate li vi koliko je Bambina spasila života sa prethodnim postom...  ufff Horoskop! Ravno horoskopu... opušeno... nema uznemirenosti... ni trunke... samooo opuštenooo... ... idem da kucam u Google Images reč Caribbean i da kuliram... jer je to nema veze sa pravim projektivnim tehnikama ili testovima ličnosti.

Have a nice day!


Ne obraćaj pažnju na ovo, dosadno mi jebi ga... 5 sati ujutru...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Hahhahahaa ne samo da si puk'o skroz vec pravis sazvezdja od smajlija........nema sanse da nisi kreativan i pored grdnog rukopisa  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Obzirom na to koliko malo pisem rukom, vrlo lako se na jednoj ispisanoj strani mogu popuniti sve ove stavke Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Hahhahahaa ne samo da si puk'o skroz vec pravis sazvezdja od smajlija........nema sanse da nisi kreativan i pored grdnog rukopisa  Smile

Ma kakva kreativnost druze vanyo...  Smile pa to je 5 sati ujutru... potpuni raspad sistema...  Smile

Sazvezdja  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Citat
Ma kakva kreativnost druze vanyo...  pa to je 5 sati ujutru
Pazi, mnogi prsavaju u 5 ujutru al' im jos luk tapete ne mirisu na JNA Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:34:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.