Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:25:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koje skrivene tajne otkriva rukopis  (Pročitano 15919 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ja ni nemam tapete, imam spanski zid....  Smile

Nego zna li se koja je tvoja dijagnoza?  Smile

Uz pomoć naše male analize rukopisa, možda otkrijete nešto više o karakteru vama zanimljivih osoba. Pravila su zapravo vrlo jednostavna:

Slova koja se naginju u različitim smjerovima - označavaju svestranost i prilagodljivost.

Slova koja se nepravilno naginju
- označavaju nedostatak fleksibilnosti.

Jako utisnuta slova (s druge strane se pod prstima osjeća utisnut rub od slova) - osoba je uznemirena.

Srednje utisnuta slova (rukopis je taman, ali se ne osjećaju rubovi slova s druge strane papira) - pokazuje sposobnost nošenja sa stresom.

Lagano utisnuta slova
- označavaju nekoga tko je površan, tko ništa ne shvaća ozbiljno.

Tanka slova - osoba nema mnogo samopoštovanja, ali je inteligentna.

Sitna slova - oznaka su tihih, analitičnih osoba koje paze na detalje i imaju dobru koncentraciju.

Krupna slova - oznaka povjerljivih i pristupačnih osoba

Jako krupna slova - označava teatralnu osobu, često glasnu, koja želi neprestano biti u centru pažnje.

Široka slova (njihova širina i visina su otprilike iste) - oznaka otvorenih i druželjubivih osoba.

Uska slova - ukazuju na pomalo sramežljivu i sputanu osobu, koja je vrlo disciplinirana.

Slova koja se ne dodiruju - ukazuju na strastvenu i nepraktičnu umjetničku dušu.

Neka slova se dodiruju - osoba spaja logiku (razum) i intuiciju.

Sva slova se spajaju - pokazuju vrlo opreznu osobu.

Savinuto prvo slovo - tradicionalna osoba koja se drži pravila.

Produžena početna linija slova - pokazuje samovoljnu osobu koja ne voli autoritete.

Produžena završna linija slova - osoba je oprezna.

Zadnje slovo u rečenici zavija se prema gore - pokazuje velikodušnost.

Savršeno čitljiv rukopis - oznaka komunikativne osobe.

Nečitljiv rukopis - tajanstvena, zatvorena osoba koja voli svoje misli držati za sebe.

IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Imam 15 rukopisa u zavisnosti od raspolozenja, namene i brzine pisanja. Racunaj onda da sam obdaren svim karakternim osobinama (po tom testu:: potpuno prolupao, sramezljivo komunikativan sa tendencijom da sputavam intuiciju koje imam koliko 'oces ali posto sam mnogo povucen mnogi me shvataju kao uznemirenog iako spajam logiku i opreznost prema koncentraciji!?  SmileSmile
« Poslednja izmena: 25. Dec 2008, 16:07:21 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Imam 15 rukopisa u zavisnosti od raspolozenja, namene i brzine pisanja. Racunaj onda da sam obdaren svim karakternim osobinama (po tom testu:: potpuno prolupao, sramezljivo komunikativan sa tendencijom da sputavam intuiciju koje imam koliko 'oces ali posto sam mnogo povucen mnogi me shvataju kao uznemirenog iako spajam logiku i opreznost prema koncentraciji!?  SmileSmile

 Smile Vanyo... mislim da bi bilo krajnje vreme da prestanesh da se drogirash...  Smile Timoti Liri nije ima toliko ljudi u glavi ko ti sto imas...  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Pa da se drogiram onda bi bilo i relativno normalno ali ovako...  Smiley 1 ........sam se sebe plasim, da se ne samozadavim nocu dok sanjam JNA tapete.....................  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
LG 4X HD
Ja pishem na nekoliko razlichitih nachina a nemam pojma od chega zavisi.Ponekad skroz uspravna slova malo shira,ponekada nagnuta uska,pritiskam uglavnom malo vishe i volim dobro otisnuta slova,uvek vrlo chitljivo i uredno ali to moze biti i profesionalna deformacija.
Preferiram shtampana slova,ali kada pishem pisanim slovima skoro sva se dodiruju i nadovezuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
I ja pišem na nekoliko načina u zavisnosti od raspoloženja i brzine pisanja. A imam poseban rukopis kada ne želim da bilo ko razume šta je napisano. Ne pišem povezano slova u rečima već pola pola, neka posebno neka povezano ... stvarno ne znam šta mi je  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
jedina osoba koja je ikad bila u stanju da procita moja pisanija i beleske i kratice s predavanja je sada moja kuma  Smile Smile
...imam strasno necitak, ispisan rukopis, slova se nadovezuju, gotovo ne odvajam olovku s papira dok pisem  Smile naravno, meni ne smeta sve dok ja mogu da procitam napisano  Smile  Smile
... fala ti boze pa postoji komp, inace bih nadrljala  Smile Smile


IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Ma to je za zabavu, veze blage nema sa pravim projektivnim tehnikama ili testovima ličnosti.  Smile

Na osnovu rukopisa da se oceni karakter...  Smile
Horoskop je mnogo realističniji.  Smile Smile

Odvela bih te kod svoje profesroke Kaligrafije iz Srednje, pa bi promenila misljenje u sekundi (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
U srednjoj smo imali momka koji je mogao da pise bilo cijim rukopisom maltene bez ikakve vezbe...
Realisticno da ni taj neko ne moze da prepozna...

Bio koristan momak...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Ja isto dosta dobro falcifikujem, par recenica da se zagrejem i povatam "kukice" i ni rodjena majka da ne razlikuje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:25:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.