Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:35:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: koja grafička na moju matičnu???  (Pročitano 1051 puta)
20. Mar 2011, 19:18:59
Hronicar svakodnevice


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
LG KG-800
jel mi može ko objasnit kako izabrati grafičku karticu, tj. koja kartica paše na moju matičnu, nešto do 400 kn  maksimalno??
trenutno imam nekakav čip umjesto prave grafičke (grafička je bila neka nvidia gforce ne znam koja:()u kompu koji su mi ugradili u servisu kao zamjenu za pokvarenu grafičku.

a ovo je moja matična:

Property   Value
Manufacturer   Gigabyte Technology Co., Ltd.
Model   M61PM-S2
Version   x.x
Serial Number   Mon Jan 01 00:02:09 2007
   
North Bridge   NVIDIA MCP61 Revision A3
South Bridge   NVIDIA MCP61 Revision A3
   
CPU   AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Cpu Socket   Socket AM2 (940)
   
System Slots   2 PCI
   
Memory Summary   
Maximum Capacity   2048 MBytes
Maximum Memory Module Size   1024 MBytes
Memory Slots   4
Error Correction   None
   
Warning!   Accuracy of DMI data cannot be guaranteed
« Poslednja izmena: 20. Mar 2011, 19:23:00 od igrac23g »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung Galaxy S9+
Promasio si temu.Trebao si da postavis pitanje u saveti za racunare u top temama.Inace mozes da ubacis PCI express graficku a za 400 kn (55 evra ako se ne varam) ne mozes bas puno da biras.Mozes uzeti neku u rangu ati radeon 5450 medjutim ona ti nije bas nesto za nove igre.Ali nemas ti ni neki CPU bas previse dobar za igre nove.Od nvidia mozes uzeti nesto u rangu nvidia GT220 sto isto nije neka grafika....E sad ja ne znam kakve su cene kod vas u HR.Koliko znam kod vas je sve skuplje tako da mozda neces moci za te pare da uzmes ni ovo sto sam ti predlozio.Uglavnom sa tim AM2 CPU nemas buducnosti za nadogradnju jer AM2 CPU nema nigde novih tako da ti je mozda i dobra odluka da ne dajes vise od 55 evra za grafiku jer i da kupis grafiku za 200 evra ne vidim sta mozes postici sa tim CPU(govorim o igrama).Ako ne igras igre onda ti nije ni vazno koja je grafika.Uzmi samo nesto da nije sa pasivnim hladnjakom u tom slucaju.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Apple iPhone 12, S21
top tema...


[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 18:35:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.