Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko su i odakle su"SVETI SORABI",knjiga prorocanstvo srbima od deda Vukana  (Pročitano 183537 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy IIs
Pozdrav.

Da sami krojimo svoju sudbinu uz boziju pomoc sa tim se slazem. Upravo na prvoj stranici knjige o deda Vukanu  pisu reci ruskog cara Borisa Godunova " bog sa nama a niko nad nama ".  To je klasican pravoslavno-paganski-prehriscanski stav o odabiru svojih bogova i saucestvovanju sa njima i uz pomoc njih u borbi protiv zla ( ili dobra ako odaberes crne bogove da im sluzis ).
 Takodje bih Vam preporucio jos jednu knjigu zove se "UDARAC RUSKIH BOGOVA" mislim da se pojedini delovi savrseno slazu sa deda vukanom ali takodje mislim da je deda vukan otisao i korak dalje i totalno pogodio sustinu.
Knjiga jos nije kod mene da bi iskuckao neke delove. U subotu na art kanalu je bilo predstavljanje knjige ja sam gledao od pola jer su mi tek tada javili prijatelji kojima sam preporucio knjigu. Kaze tip na tv-u (neznam ko je verovatno izdavac jer sumnjam da je deda vukan ) da je po recima autora ova knjiga PROTOKOL OPSTANKA SRPSKOG NARODA. Odavno nisam cuo sadrzajniju recenicu sa kojom bih se totalno slozio.

Usput  ko na srpskom grbu vidi 4 slova C. Ja vidim dva a ona druga dva su odraz u ogledalu ova prva dva  i nemogu biti nikako C.
To su kao sto dobro znamo  OCILA ili  kako rece deda Vukan "OČILA"
E sta rade i sta predstavljaju ta ocila na grbu.

Neznamo dragi moji prijatelji. Sve te price koje ste spomenuli su polu tacne.  Izuzeta nam je svest visehiljadu godisnjim smisljenjim delovanjem svega i svacega na nas. Zato ne znamo i zato nas i ne interesuje sta je to i sta znaci. Vlasnici smo naj jacih  simbola u vasioni. Pogledajte malo oko sebe videcete neprestano isticanje raznoraznih simbola kojekavih organizacija i drustava. Zasto oni to rade tj zasto ulazu milione dolara da bi ih istakli pred nasim nosem. ( novcanica dolara, knez mihajlova ulica i svasta  u njoj, zabranjeni kukasti krst, itd itd_)
Zato sto  ti simboli imaju nekakvu moc na ljudsku dusu i psihu, i rade neki posao za vlasnika tog simbola.\
E  pa vidite deda Vukan nam je rekao da upravo mi imamo jedan od naj jacih simbola u vasioni cak je i rekao gde je naj straiji zapis tog simbola i iz kog je perioda i objasnio je sta ustvari predstavlja.

Draga braco bez obzira da li radim i za koga radim preporucujem
PROCITAJTE DEDA VUKANA.

Pozdrav




AHA !!! to je to vasiona, simboli, moći znači bio sam u pravu DŽEDAJI !!!!!

Force is strong with him  "phhhahhha" !!




Koncentrisi se ! Oseti tok SILE !!!
« Poslednja izmena: 03. Mar 2009, 00:10:24 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Force is strong with him  "phhhahhha" !!

fasisto,zaboravio si papu i sorosa...a i patrijote Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Force is strong with him  "phhhahhha" !!

fasisto,zaboravio si papu i sorosa...a i patrijote Smile

nema tu mesta za pape i sorose, ovde se radi o vasioni i dzedajima.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
E pa vidite deda Vukan nam je rekao da upravo mi imamo jedan od naj jacih simbola u vasioni cak je i rekao gde je naj straiji zapis tog simbola i iz kog je perioda i objasnio je sta ustvari predstavlja.
Просветли нас.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pozdrav!
Mene samo zanima gde mogu da nadjem tu knjigu i koliko kosta sa punim imenom knjige i nazivom pisca. .  

Baka me ubi trazeci je. . .  

A mene mrzi da idem od knjizare do knjizare. . .  

Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy IIs
Pozdrav!
Mene samo zanima gde mogu da nadjem tu knjigu i koliko kosta sa punim imenom knjige i nazivom pisca. . 

Baka me ubi trazeci je. . . 

A mene mrzi da idem od knjizare do knjizare. . . 

Hvala unapred!

U svakoj bolje opremljenoj knjizari izmedju Avantura Barona Minhauzena i memoara Vidovite Zorke

 Smile
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
У књижари у зони сумрака. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Уз годишњу претплату на "Треће око".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Књига у целини је разговор деда Вукана са једном познатом београдском новинарком.
Ко је деда Вукан? Да то питање заменимо питањем ко су Срби?
Срби. Та дивна реч одзвања кроз векове. Истинита прошлост српског народа је забрањена и сакривена у мрачним архивама великих империја Запада. Деда Вукан, истински син својих предака, последњи живући Србин, од најстарије српске лозе Старих Сораба, открива величанствену тајну о својим прецима Старим Сорабима. Тај рат о коме као о најстаријем догађају људске историје говоре све свете књиге старих народа је уједно и највећа тајна људске историје. Драма живота и слободе и драма смрти и ропства. Свети ратници са једне стране, и царство узвишеног зла са друге. Царство Атлантиде. Царство палих демона које се хранило слободом света.
Царство је тражило жртву. Срби су тражили молитву. Бог се ослонио на одане. Борба за добро ће спасити свет. То је била молитва Господња. Срби су кренули на јуриш. Царство Атлантиде је нестајало у водама океана под ударима српске војске. Духови оних који су преживели вековима кују заверу против српског народа. Да би они владали, Срби морају да изумру, да одустану од борбе за Слободу, за Отаџбину, за Цара свог Небеског, Господа Бога Створитеља. Не треба никоме рећи шта се са Србима дешавало последњих сто година. Геноцид за геноцидом, покољ за покољем. Свима је јаснио да нека невидљива рука уништава српски народ. Правда и међународно право, у шта се несретни српски народ узда, тешко да ће нам помоћи. Да ли су векови раслабили старе Божије Ратнике?
Да ли су на неки чудан начин изгубили премудрост Божију, и наивно поверовали злу да је добро препустивши му своју судбину? Срби су у свом злосрећном сну изгубили молитву. Да ли ће имати снаге да је нађу? Прочитајте и размислите потомци славних предака. Још није крај. Велики рат тек предстоји.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Срби. Та дивна реч одзвања кроз векове

Moram priznati da mi ova recenica odzvanja u mislima. Ko god da ju je napisao na sajtu svaka mu cast. Kad god mi recenica "prostruji kroz glavu " osecam se dostojanstvenije, bolje, snaznije, itd. itd.

Nazalost opet primecujem da mnogim ovdasnjim clanovima "struje kroz misli"  inostrani dzedaji i kojekakvi smesni izmisljeni likovi.

Ako tvoj deda izgleda tako ( kako si prikazao njegovu sliku )  zasto se poistovecujes sa nama kojima deda izgleda "normalno" i uz to je i castan i posten dostojanstven covek, borac u vise ratova i to neukaljanih ruku i obraza (kao ti tvoji dzedaji ili ti koji su smislili dzedajei milosrdne andjele),i  zove se Vukan ili Milojca ili Radasin ili  Budimir tj BUDA skraceno ( cudne li koincidencije sa svetski poznatim likom ). Upravo deda Vukan iznosi neke ovakve teze o nasim recima, cinimise da objasnjava sta je suprotnost od MIR, da objasnjava osnovni glagol u nasem jeziku  BITI itd itd.
Smirite svoje goruce fantazije sa dzedajima i pustite malo ljude da prodiskutujemo o temi koju sam zapoceo.
Ako Vas ne interesuje ili ako ste vec procitali knjigu ili nesto znate o njoj  iznesite vas stav, ovako samo pokazujete Vas koeficijent inteligencije komentarisuci nesto a da neznate elementarne stvari o tome.

Ovih dana treba da mi vrate knjigu moji prijatelji da bih je prosledio sledecem ortaku na citanje, pa se nadam da cu naci vremena da iskuckam  neko poglavlje.


Pozdrav.

« Poslednja izmena: 23. Mar 2009, 00:58:52 od bratsrbin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.