Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko su i odakle su"SVETI SORABI",knjiga prorocanstvo srbima od deda Vukana  (Pročitano 183558 puta)
29. Jan 2009, 01:30:40
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Draga braco i sestre.     Dugo pratim ovaj forum a narocito ovakve zabranjene teme.     Nikada se nisam ukljucivao jer moje znanje o ovoj oblasti nije toliko temeljno kao ""Vase"".    
Ali nedavno kupih jednu knjigu i to po imenu PROROCANSTVO SRBIMA OD DEDA VUKANA.     Umalo da prodjem pored nje zbog reci prorocanstvo, jer mi je dosta tih tarabickih i novosvetih poruka direktno od boga.     Ali pravo da Vam kazem ime DEDA VUKAN me je privuklo i kupim knjigu.     Sve ovo sto je napisano na ovom sajtu, a i drugim slicne tematike,u ovoj knjizi je obuhvaceno samo mnogo mnogo ranije cak i od asirije ,etrurije,mesopotamije itd.     cak i pre pocetka ovozemaljskog vremena je opisano sta su i ko su bili SVETI RATNICI SORABI.     
Govori da smo bili gospodari celoga sveta u sluzbi pravde, ali i govori da smo sada sluge zlim gazdama, ali braco i sestre govori i to da nas ceka ropstvo ukoliko se na vreme ne uzmemo u pamet i spremimo za rat koji sledi a koji ce se voditi izmedju sveg dobrog i sveg loseg na ovome svetu.    
Nesto malo malo detaljnije mozete videti na  www.  prorocanstvosrbima.    rs.    
Mogu slobodno da kazem da je ovo nesto najjace i naj smelije sto sam u zivotu procitao.     Mogu isto da kazem buduci da sam srbin da procitane stranice jako bude arhetip u coveku i da se covek nakon citanja knjige definitivno oseca i misli "malo " drugacije nego do tada.    
Voleo bih kada bi se jos neko javio a da je procitao knjigu pa da prodiskutujemo.    

S verom u Boga
« Poslednja izmena: 29. Jan 2009, 01:32:38 od bratsrbin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
jel radis za "otadzbinu"  Smile
Srbi vs atlantida - smela prica
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy IIs
Draga braco i sestre.     Dugo pratim ovaj forum a narocito ovakve zabranjene teme.     Nikada se nisam ukljucivao jer moje znanje o ovoj oblasti nije toliko temeljno kao ""Vase"".    
Ali nedavno kupih jednu knjigu i to po imenu PROROCANSTVO SRBIMA OD DEDA VUKANA.     Umalo da prodjem pored nje zbog reci prorocanstvo, jer mi je dosta tih tarabickih i novosvetih poruka direktno od boga.     Ali pravo da Vam kazem ime DEDA VUKAN me je privuklo i kupim knjigu.     Sve ovo sto je napisano na ovom sajtu, a i drugim slicne tematike,u ovoj knjizi je obuhvaceno samo mnogo mnogo ranije cak i od asirije ,etrurije,mesopotamije itd.     cak i pre pocetka ovozemaljskog vremena je opisano sta su i ko su bili SVETI RATNICI SORABI.     
Govori da smo bili gospodari celoga sveta u sluzbi pravde, ali i govori da smo sada sluge zlim gazdama, ali braco i sestre govori i to da nas ceka ropstvo ukoliko se na vreme ne uzmemo u pamet i spremimo za rat koji sledi a koji ce se voditi izmedju sveg dobrog i sveg loseg na ovome svetu.    
Nesto malo malo detaljnije mozete videti na  www.  prorocanstvosrbima.    rs.    
Mogu slobodno da kazem da je ovo nesto najjace i naj smelije sto sam u zivotu procitao.     Mogu isto da kazem buduci da sam srbin da procitane stranice jako bude arhetip u coveku i da se covek nakon citanja knjige definitivno oseca i misli "malo " drugacije nego do tada.    
Voleo bih kada bi se jos neko javio a da je procitao knjigu pa da prodiskutujemo.    

S verom u Boga

Jel' to neki sajensfiksn ? Dzedaji, Sila ? Sta ?

IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Још једна глупост да бацимо на гомилу заједно са Деретић & Co.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
He he.

Mogao bih da se slozim sa onim sto je rekao "plimut22" da radim za svoju OTADZBINU.
Vidim  da je i "system V r4" pogodio o cemu se radi u knjizi a da je nije izgleda ni procitao.  Upravo  o tome knjiga i prica, da nam netrebaju TUDJI nametnuti i nenormalni mitovi o dzedajima i ostalim azdajama da bi se identifikovali sa njima, da ne trebaju deca da nam slusaju mitove o "kodeksu casti" saolinskih monaha ( tim ljudima svaka cast ) vec da ta deca imaju svog starca vujadina koji je bio kadar stici i uteci i na strasnom mestu postojati, i koji se nije bojao nikoga do gospoda samoga.
Ne bih takodje komentarisao ali  i primecujem  da DEDA VUKAN  ne odgovara  plimuthu , system V r4 , kao  ni ghostu i to toliko da ga osudjuju i tumace a da se nisu ni upoznali sa onim sta je deda rekao.  Mislim da dada vukan jako dobro poznaje strane reci kao sto su ghost plimuth system i da zna sta znace ali se bojim da su ovi drugi zaboravili svog deda vukana, te  sada u 21 veku nerazumeju nista sta on prica. 
Vidim takodje da je "ghost"  veliki poznavalac lika i dela deretica i ostalih i da ima svoje ideje koje iznosi sirom sveta sireci ih i donoseci korist svom narodu, pa ga stoga molim da  svoj bogati intelektualni opus   ne drzi vise u tajnosti  vec da ga podeli sa nama.

Kontaktirao sam vec par ljudi ( 50-ak) koji su citali knjigu.
Za vecinu knjiga je dobila status "UDZBENIKA"

S verom u Boga

Pozdrav
« Poslednja izmena: 01. Feb 2009, 15:02:28 od bratsrbin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji ona tema "Prorocanstva" u kojoj su objavljeni delovi knjige Voje Antonica (koja moze da se skine na njegovom sajtu besplatno)...
Genije... cist genije...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
brate srbine, mislio sam da li radis za izdavacku agenciju"otadzbina"?
ovaj steker deda vukan na sajtu nema nista za dz  Smile
ako hoce da se probije na trzistu, mora neko poglavlje iz knjige da bude za dz! ozbiljno!
cisto da vide ljudi sta se tu desava!
onaj deda sto je preveo vincansko pismo sve izdeklamovao javno!
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Све ово ме у суштини подсећа на сличну ситуацију која је била некада давно у Шведској, елем, мали скок до википедије:
Citat
Between 1679-1702, Rudbeck dedicated himself to contributions in historical-linguistics patriotism, writing a 3,000-page treatise in four volumes called Atlantica (Atland eller Manheim in Swedish) where he purported to prove that Sweden was Atlantis, the cradle of civilization, and Swedish the original language of Adam from which Latin and Hebrew had evolved.
Овакви и слични радови су данас предмет исмевања у Шведској, а некада су неки људи веровали у те глупости, претпостављам да ће Деретић & Co. добити исту "титулу" у некој ближој (или даљој) будућности.
« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 09:24:48 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy IIs
He he.

Mogao bih da se slozim sa onim sto je rekao "plimut22" da radim za svoju OTADZBINU.
Vidim  da je i "system V r4" pogodio o cemu se radi u knjizi a da je nije izgleda ni procitao.  Upravo  o tome knjiga i prica, da nam netrebaju TUDJI nametnuti i nenormalni mitovi o dzedajima i ostalim azdajama da bi se identifikovali sa njima, da ne trebaju deca da nam slusaju mitove o "kodeksu casti" saolinskih monaha ( tim ljudima svaka cast ) vec da ta deca imaju svog starca vujadina koji je bio kadar stici i uteci i na strasnom mestu postojati, i koji se nije bojao nikoga do gospoda samoga.
Ne bih takodje komentarisao ali  i primecujem  da DEDA VUKAN  ne odgovara  plimuthu , system V r4 , kao  ni ghostu i to toliko da ga osudjuju i tumace a da se nisu ni upoznali sa onim sta je deda rekao.  Mislim da dada vukan jako dobro poznaje strane reci kao sto su ghost plimuth system i da zna sta znace ali se bojim da su ovi drugi zaboravili svog deda vukana, te  sada u 21 veku nerazumeju nista sta on prica. 
Vidim takodje da je "ghost"  veliki poznavalac lika i dela deretica i ostalih i da ima svoje ideje koje iznosi sirom sveta sireci ih i donoseci korist svom narodu, pa ga stoga molim da  svoj bogati intelektualni opus   ne drzi vise u tajnosti  vec da ga podeli sa nama.

Kontaktirao sam vec par ljudi ( 50-ak) koji su citali knjigu.
Za vecinu knjiga je dobila status "UDZBENIKA"

S verom u Boga

Pozdrav


Takvih "proroka" ima koliko hoces u Srbiji. Uglavnom se bave Atlantidama i slicno. A sta im je cilj ?
Pa da izvuku novac od lakovernih, da ne upotrebim neku drugu rec.

Par primera: Deretic, Milan Tarot, pokojna Milja Vujanovic, Vidovita Zorka i slicno  Smile




"Mit o dzedajima" je samo zabava, vecina zna da je to SF....

« Poslednja izmena: 02. Feb 2009, 13:54:40 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
milan tarot nije prevarant  Smile
on je legenda  Smile


a Indijci misle da je Atlantida bila pored Indije!
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 47
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.