Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:22:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko se boji Preletacevica jos?  (Pročitano 28768 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Prvo si probao da meni naturiš gluposti koje vidiš i u koje možda veruješ. Papa, vanzemljaci, Ruje...Sada si uobrazio da si mi učitelj koji ispravlja moj domaći zadatak. Bilo bi smešno da nije tužno.

Dobro, botovi i scenaristi su vremenom malo ublazili recnik (izlizao se) pa je to sada malo mekse, ali znamo na sta se misli.  Smile

Sa druge strane bas se vidi da kada napadas neku partiju ili kandidata za predsednika u ovom slicaju, vrtis reciklirane price, te narkoman, te uzima pare, pa na kraju i glup - samo ne znam ko u toj trci moze da pobedi zveri ili hotlipsa.

primer:

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Dobro se uživeo u ulogu, problem nastaje kada se umesto belog pojavi luka. Tada se vidi koliko je bistar i sposoban što navodi na zaključak da onaj koji je stvorio belog kontroloiše i luku.

Pa tesko cije izjave i ideje mogu da prariraju po besmislu, nazadnosti i praznoci zverima ( skoro pa talibani/isis ).

AV-ove izjave bolje da ne kometarisemo, posto se na to pali samo krezubadija.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Beli je po tvo0m mišljenju obrazovan iako je jedva završio privatni fakultet Singidunum. Profa koji ga se sada odriče mu je bio ulaznica za medije i ko zna zašto još. Nemam podatke, ne ulazim u to.

I sta to znaci ? Osim nista.

Pa AV ima pravni fakultet i to beogradski  Smile, pa mu bas nije pomoglo.

Sto se belog tice, vidi se da je inteligentan i nacitan, duhovit.

iz bio:

"...Luka studira komunikologiju na Fakultetu za medije i komunikacije..." - znaci zna nesto o svojoj struci, ocigledno.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Pisao sam o devastaciji Srbije na temi na kojoj si i ti učestvovao.

To sto si tamo pisao bas i nije imalo nekoga smisla. Vidi se da o ekonomiji i poslovanju niti sta znas, a jos manje
imas iskustva sa istim.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
  Da si čitao nešto drugo osim infirmera ili kako dočekati vanzemljake znao bi da je Bovi multimedijalni umetnik koji je skrenuo pažnju na sebe projektom Zigi Stardast. Sličnost sa belim je vidljiva.

Belom je ovo inspiracja:

« Poslednja izmena: 23. Mar 2017, 10:44:48 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Не зајебавај да Бели има инспирацију? Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Не зајебавај да Бели има инспирацију? Smile

Aha i nije Bovi.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
Belom je ovo inspiracja:
Као и ав ав-у.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Prvo si probao da meni naturiš gluposti koje vidiš i u koje možda veruješ. Papa, vanzemljaci, Ruje...Sada si uobrazio da si mi učitelj koji ispravlja moj domaći zadatak. Bilo bi smešno da nije tužno.

Dobro, botovi i scenaristi su vremenom malo ublazili recnik (izlizao se) pa je to sada malo mekse, ali znamo na sta se misli.  Smile

Sa druge strane bas se vidi da kada napadas neku partiju ili kandidata za predsednika u ovom slicaju, vrtis reciklirane price, te narkoman, te uzima pare, pa na kraju i glup - samo ne znam ko u toj trci moze da pobedi zveri ili hotlipsa.

primer:

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Dobro se uživeo u ulogu, problem nastaje kada se umesto belog pojavi luka. Tada se vidi koliko je bistar i sposoban što navodi na zaključak da onaj koji je stvorio belog kontroloiše i luku.

Pa tesko cije izjave i ideje mogu da prariraju po besmislu, nazadnosti i praznoci zverima ( skoro pa talibani/isis ).

AV-ove izjave bolje da ne kometarisemo, posto se na to pali samo krezubadija.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Beli je po tvo0m mišljenju obrazovan iako je jedva završio privatni fakultet Singidunum. Profa koji ga se sada odriče mu je bio ulaznica za medije i ko zna zašto još. Nemam podatke, ne ulazim u to.

I sta to znaci ? Osim nista.

Pa AV ima pravni fakultet i to beogradski  Smile, pa mu bas nije pomoglo.

Sto se belog tice, vidi se da je inteligentan i nacitan, duhovit.

iz bio:

"...Luka studira komunikologiju na Fakultetu za medije i komunikacije..." - znaci zna nesto o svojoj struci, ocigledno.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Pisao sam o devastaciji Srbije na temi na kojoj si i ti učestvovao.

To sto si tamo pisao bas i nije imalo nekoga smisla. Vidi se da o ekonomiji i poslovanju niti sta znas, a jos manje
imas iskustva sa istim.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
  Da si čitao nešto drugo osim infirmera ili kako dočekati vanzemljake znao bi da je Bovi multimedijalni umetnik koji je skrenuo pažnju na sebe projektom Zigi Stardast. Sličnost sa belim je vidljiva.

Belom je ovo inspiracja:



Dobro, botovi i scenaristi su vremenom malo ublazili recnik (izlizao se) pa je to sada malo mekse, ali znamo na sta se misli.

 Smile Smile Smile

  Juline, ti li si Smile

  Koliko vas ima u jednoj glavi, samo dva cimera ili puna kuća kao kod julina.

  Sad je sve malo jasnije a biće tek jasno na kraju ovog pisanija.

  Za početak me zanima kome se od množine u tvojoj glavi priviđa papa, soroš, vanzemljaci, scenaristi i režija. Zlonamerni mi rekli da je potreban razgovor sa čikama u belom. Nisam zlonameran i ne zanima me množina, zanima me kako si pored dobronameernog saveta da to što vidiš u svom paralelnok univerzumu projektuješ bezobtazno na mene.

  Sa druge strane bas se vidi da kada napadas neku partiju ili kandidata za predsednika u ovom slicaju, vrtis reciklirane price, te narkoman, te uzima pare, pa na kraju i glup - samo ne znam ko u toj trci moze da pobedi zveri ili hotlipsa.

primer:

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Dobro se uživeo u ulogu, problem nastaje kada se umesto belog pojavi luka. Tada se vidi koliko je bistar i sposoban što navodi na zaključak da onaj koji je stvorio belog kontroloiše i luku.

Pa tesko cije izjave i ideje mogu da prariraju po besmislu, nazadnosti i praznoci zverima ( skoro pa talibani/isis ).

AV-ove izjave bolje da ne kometarisemo, posto se na to pali samo krezubadija.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 22. Mar 2017, 19:08:50
Beli je po tvo0m mišljenju obrazovan iako je jedva završio privatni fakultet Singidunum. Profa koji ga se sada odriče mu je bio ulaznica za medije i ko zna zašto još. Nemam podatke, ne ulazim u to.

I sta to znaci ? Osim nista.

Pa AV ima pravni fakultet i to beogradski  Smile, pa mu bas nije pomoglo.

Sto se belog tice, vidi se da je inteligentan i nacitan, duhovit.

iz bio:

"...Luka studira komunikologiju na Fakultetu za medije i komunikacije..." - znaci zna nesto o svojoj struci, ocigledno.

  Sad bih ja trebao da se pravdam i da tražim dokaze na mudroslovije množine. Neće da može, neka bar jedan od stanara tvoje glave pronađe dokaze. Dotle je sve ovo gomila gluposti i laži na koju ću se kasnije vratiti. Još nešto, za razliku od nekih ja nemam potrebu da izmišljam nove reči. Za mene je blo belo, crno crni ma kako to otrcano zvučalo.

Belom je ovo inspiracja:

  Vidim da u informeru i kuriru nema ništa o Zigiju kao što nekma želje da se išta nauči. Što bi rekli, teža lenjost nego debela bolest. Da si se potrudio i malo guglao pronašao bi da je Bovi iskoristio cid medijske manipulacije da bi stvorio svoj alter ego. Imaginarnom Zigiju plaćao je hotel, taksi i tako stvorio famu o liku koji nije postojao. Postoji razlika između manipulacije i inspiracije.

To sto si tamo pisao bas i nije imalo nekoga smisla. Vidi se da o ekonomiji i poslovanju niti sta znas, a jos manje
imas iskustva sa istim.


  Imao si prilike da zablistaš na temi. Umesto toga si odperjao a ja neću biti lenj da ponovim deo onog što sam napisao.

  Pisao sam kako todorić parama građana Srbije puni hrvatski budžet i tako lovari hrvatsku policiju i penzionisane domoljube (ustaše). Pidao sam kako razni todorići i ratni zločinci poput glavaša kupuju zemlju po Vojvodini. Koliko se sećam nisi to komentarisao.

  Pisao sam kako je Mura uložila 4.1 milion evra u kupovinu Prvog Maja iz Pirota. Odmah je kroz subvencije iz nađeg budžeta dobila oko 6.5 miliona evra. Radnicima je plaćan 4 godine minimalac a onda je Mura prodala sve za skoro istu cenu po kojojm je kupila gigant koji je hranio taj kraj. Za te 4 godine sve što je proizvedeno tretiralo se kao izvoz u eu. Zaboravio sam tamo da napišem da su se radnici pre toga organizovali i da su kod svojih kuća napravili pogone i otvorili tekstilne firme. Morali su da ih zatvore zbog harača i odnosa vlasti prema svojim dežavljanima.

  Sve ovo zna polupismeni seljak koji proizvodi i prodaje svoje jabuke na pijaci. Znaju to i eksperti a ne znaju njihovi iditizovani sledbenici za koje eu nema alternativu. Ako ovo nije devastacije ne znam šta je. Tema postoji, postoje linkovi koji potkrepljuju ono što sam napisao.

  A sad malo da vidiš kako to izgleda kada bez dokaza napadaš neistomišljenika.

  Sledeći tvoju logiku ja bih tvoje ćutanje i osporavanje argumenata mogao da protumačim isto tako zlonamerno kao ti. Na primer, ćutanje u vezi todorića i glavaša za koje moj školski drug Hrvat kaže da je loše. Mogao bih da se glasno zapitam ko je od množine u tvojoj glavi jugosloven, kroatofil ili bilo ko drugi proustaški nastrojen. Građanin Srbije ne opravdava ovo jer ovo je puz u propast. Država se zadužuje, građani plaćaju kroz harače, lošim zdravstvom, prosvetom i svemu što uz to ide.

znamo na sta se misli.

  Drago mi je zbog ovoga bez obzira koliko vas ima.

  Što se hvalospeva belom tiče, pa nemam ništa protiv. Sad kada sam video koliko možeš intelektualno da dobaciš sve mi je jasno. Negde sam pročitao da 4 julina imaju IQ 160. Koliki je vaš mene ne zanima.

  Pozdrav za sve koliko god vas ima. Smile



 
 
« Poslednja izmena: 24. Mar 2017, 22:57:28 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
kvota na njegovu pobedu u "Meridianu" bila je 1.000, dok je danas 100, što znači da je kvota čak 10 puta manja.

http://rs.n1info.com/a234813/Vesti/Vesti/Kvote-za-predsednicke-izbore.html
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
kvota na njegovu pobedu u "Meridianu" bila je 1.000, dok je danas 100, što znači da je kvota čak 10 puta manja.

http://rs.n1info.com/a234813/Vesti/Vesti/Kvote-za-predsednicke-izbore.html

Nije sasvim nelogično.

Mislim da će se mnogo neopredeljenih na posletku opredeliti za njega u prvom krugu.

Ali mislim da Preletačević neće uspeti da animira dovoljno pasivnih da bi se dogodio drugi krug.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
najzanimljivije je što su protiv njega i vlast i takozvana opozicija. voleo bih da ga vidim u drugom krugu s vučićem. voleo bih da čujem kome podršku daje takozvana opozicija.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Uvek je tako sa nezavisnim kandidatim, klanovi ne trpe slobodne igrače.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19846
Zastava Šabac , Srbija
mob
Sony 
Džaba je sve kad je veliki vođa prilično rešen da ne bude drugog kruga, to je malo problem za sve ostale koji očekuju da mogu da pobede ili makar odu u 2.krug  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:22:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.