Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:56:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko se boji Preletacevica jos?  (Pročitano 28934 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Eto vidis ni ja Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
ja sve mogu da racumem..
znam i zasto mnogi  ljudi ne vole vucica..
znam i zasto mrze dosovce...
znam .i zasto je ovakva-kakva je  kampanja...sve racumem...

ali ne racumem zasto ljudi pljuju i mrze belog... Smile  to ne mogu da racumem  Smile

sta je on skrivoio   Smile

pa rokfeler ga je finansirao zato ga mrze
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
ja sve mogu da racumem..
znam i zasto mnogi  ljudi ne vole vucica..
znam i zasto mrze dosovce...
znam .i zasto je ovakva-kakva je  kampanja...sve racumem...

ali ne racumem zasto ljudi pljuju i mrze belog... Smile  to ne mogu da racumem  Smile

sta je on skrivoio   Smile

Treba zaraditi sendvic.

Ako pogledas sta pisu videces da se vrti:

- zapadni placenik
- "rasturac", unistitelj i devastator srbije/privrede srbije
- izdajnik
- radi za sorosa/papu/vatikan/rokfelera
- narkoman

Jer botovi nisu bas pametni i jos manje su mastoviti.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2017, 14:44:52 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Kad si narkoman, mozes da se lecis..
Kad si budala, tu nema pomoci.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Mozemo da se salimo na racun raznih pojava na ovim izborima koji, fakat, ostavljaju sliku slona medju misevima.

Meni je zao ljudi koji to ne vide i nisu realni. Ali ok, sou mast go on.

I meni je žao što opozicija Vučićevu vladavinu ne vidi kao priliku da se ozbiljno kadrovski, ideološki i organizaciono reformiše već srlja u nove neiznuđenje promašaje insistirajući na modelu koji je u potpunosti prevaziđen.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2017, 16:01:20 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Samo kad se ostali ne kandiduju zbog para  Smile

  Znaš kako, ljudi se dovijaju da na razne načine dođu do para. To ne znači da moram da imam razumevanje za šibicare i dame sa štajge.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Mar 2017, 02:05:44
  Tatko je belom ostavio kafanu i otpor. Dobro se uživeo u ulogu, problem nastaje kada se umesto belog pojavi luka. Tada se vidi koliko je bistar i sposoban što navodi na zaključak da onaj koji je stvorio belog kontroloiše i luku.

Dobar, dobar uvod, lici na nesto novo, inventivno !

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Mar 2017, 02:05:44
  Dobar je primer kako svako može ući u politiku ako poznaje određene ljude. Čak ni neke velike pare nisu potrebne, dovoljno je poznavati ljude iz medija.

Nije lose, nije lose, samo si trebao mozda da napises koga poznaje, koje medije, kako.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Mar 2017, 02:05:44
Napisah već da sam gledao Nadrealiste koji su mnogo bolji od tima i persone koja je uzdrmala šatro opoziciju.

Nema smisla, Nadrealisti su kultna stvar. Lose.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Mar 2017, 02:05:44
U principu sva ta razjedinjena opozicija zajedno sa belim se ne razlikuje mnogo od ovih na vlasti. Svi oni su za nato, eu i za devastiranu Srbiju. Sve je to ekipa uzmi pare i beži iz Srbije. Pisaću o njima kada prođe ovo izborno teranje. Tada ću imati vremena.

Lose, jako lose, opet "unistenje" Srbije. Nisi naveo kako, ali ipak je cliché.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Mar 2017, 02:05:44
  Ovo što se radi sa hipster kandidatom za predsednika Srbije nije ništa novo. Radio je to Bouvi na početku karijere i to je neka druga priča. Mene beli najviše podseća na lika iz knjige / filma koji je ceo život bio baštovan kod jednog bogataša. Nije bio baš bistar, jedino društvo su mu bili tv i gazda. Kada je uticajni gazda umro sasvim slučajno je postao predmetom interesovanja bogatih i uticajnih ljudi koji su u njemu videli predsednika sjedinjenih država. Being There (1979) je dobar film, isplati se videti ga. Beli je mnogo agresivniji od Selersa i to je u principu to.

Ne, preletacevic je ipak obrazovan, ovo je lose. Bouvi je pevac.
Knjige ? Pa ne cita ti ciljana populacija knjige covece, nego kurir, informer i slican wc papir.

Citat: zoranjurkovic5@gmail.com 21. Mar 2017, 02:05:44
  Danas sam sa kolegama malo pričao o dotičnom, složili smo se samo u tome da beli može ovce da izvede na ulicu i da je u svemu ovom da bi uzeo pare. Najlepše od svega  je što većini ne smeta što se na ovakav način uzima kinta. Ne samo da im ne smeta već i odobravaju.

Opet cliché, sada ga krivis da uzima novac ljudima, a pasus ranije da mozda "devastira" Srbiju i tako zaradjuje.
 

Preporuka: pola sendvica



Knjige ? Pa ne cita ti ciljana populacija knjige covece, nego kurir, informer i slican wc papir.

  Vidi se  Smile

  Prvo si probao da meni naturiš gluposti koje vidiš i u koje možda veruješ. Papa, vanzemljaci, Ruje...Sada si uobrazio da si mi učitelj koji ispravlja moj domaći zadatak. Bilo bi smešno da nije tužno.

  Pola ti opraštam jer šta se može očekivati od čitaoca informera koji dolazi gladan na forum. Toliko gladan da misli samo o sendviču. Preporuka od mene je da jedeš pre nego što pomisliš na bilo šta. Od gladi se manuti u glavi Smile

  Beli je po tvo0m mišljenju obrazovan iako je jedva završio privatni fakultet Singidunum. Profa koji ga se sada odriče mu je bio ulaznica za medije i ko zna zašto još. Nemam podatke, ne ulazim u to.

  Pisao sam o devastaciji Srbije na temi na kojoj si i ti učestvovao. Izneo samk podatke koji nisu mogli da se demantuju. To što si zanemario temu nije moja briga. Ne zanima me da li je to zbog toga što nisi imao argumente, što ti je memorija slaba (dopisati po želji) ili je nešto deseto u pitanju. Rezultat je isti.

  Da si čitao nešto drugo osim infirmera ili kako dočekati vanzemljake znao bi da je Bovi multimedijalni umetnik koji je skrenuo pažnju na sebe projektom Zigi Stardast. Sličnost sa belim je vidljiva.

  I za kraj savet od pre. Nemoj da se sramotiš kada misliš da si toliko pametan. Pre dolaska na forum obavezno uzmi memoril i sendvič

  I batali informer Smile


Procitao sam neki komentar na nekom sajtu ispod vesti o Belom,ne znam da je istina al dobro zvuci
Prvo su nas ignorisali
Posle su nam se podsmevali
Pa su poceli da se bore protiv nas
I na kraju izgubili
Gandi

  Vidi ko je došao.  Smile

  Tačno je to što je dotični napisao kao što je tačno da 99.99% ne bi uradilo ono što su uradili Gandi i društvo. Oni su porazili imperiju tako što su bojkotovali njene proizvode. Gandi je zbacio odelo i cipele i obukao sari. Bosonog i bez gaća porazio je imperiju. Zanima me da li bi neki od junoša što seje ovakve komentare za svog lidera i Srbiju preskočio obrok a ne nešto drugo. Smile

« Poslednja izmena: 23. Mar 2017, 00:11:05 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ko jos cita u danasnje vreme...

sto kaze beckovic najbolje je lepo cutati... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Kalaj rabota, ćute dok pišu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
mob
Apple 5
Kad si narkoman, mozes da se lecis..
Kad si budala, tu nema pomoci.
Au pa ja sam obadvoje  Smile
Jurkovicu baci pet  Smile
« Poslednja izmena: 22. Mar 2017, 23:22:28 od vasabi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
  Odmah Smile

  Cimni me sutra posle 17.00. Još malo pa idem da pajkim . Smile

 
« Poslednja izmena: 22. Mar 2017, 23:29:09 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25 27 28 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:56:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.