Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:13:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko sada kosi ,a ko vodu nosi ?  (Pročitano 7844 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
Da li mislite da muskarac mora biti glava porodice ?

optimalno

Citat
Sta mislite o mocnim zenama na polozaju ?

ne mislim, zasto bi me zanimlale tako siroke grupacije ?

Citat
Da li vas nerviraju (a sekusalno privlace )ili su vam odbojne u svakom smislu ?

zena je mnogo vise od jednog atributa pa ako me nesto privlaci ili odbija, to je zena u celini zbog skupa njenih osobina... ergo nikad me ne moze samo jedna toliko stvar privuci ili odbiti da bi odgovorio...

Citat
Da li ste za podelu posla u kuci ?

nisam, ali me nervira kad zena uzme srafciger u ruke, nisam sovinista ili tako nesto ali brze sam zavrsim takve vrste poslova.. isto tako kad peglam - zapravo guzvam ... tj. odgovor je normalno, da

Citat
Da li i dalje mislite da su zene slabija bica i da im treba zastita ?

da ... fizicki i emocionalno nestabilnije u kriznim situacijama (grubo generalizovano)... ali ne i intelektualno...

no, cak i da joj ne treba moja zastita u bilo kom smislu, ne znaci da bih samo gledao sa strane i da je ipak ne bih stitio

Citat
Ne bukvalna zastita,vec neko jaci i stabilniji ..

bukvalno, figurativno... optimalno je - da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da li mislite da muskarac mora biti glava porodice ?
Mislim da glava porodice treba da bude sposobniji od dvoje ljudi u vezi.
Citat
Sta mislite o mocnim zenama na polozaju ?
Razne zanimljive stvari...
Citat
Da li vas nerviraju (a sekusalno privlace )ili su vam odbojne u svakom smislu ?
Nerviraju me razne zene, polozaj nema veze sa time... kao ni sa privlacnoscu, bar ne u velikoj meri...
Citat
Da li ste za podelu posla u kuci ?
Naravno.
Citat
Da li i dalje mislite da su zene slabija bica i da im treba zastita ? Ne bukvalna zastita,vec neko jaci i stabilniji ..
Mislim da je veci procenat zena kojima treba "zastita" nego muskaraca, ali da takvih slucajeva ima mnogo kod oba pola.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8

 jednakost je kad zaradjujete isto ,sto znaci da oboje radite i privredjujte ,samim time i dogovarate se u vezi svega sto zivot namece. mogu ti reci da si lepo ti tu zamislio jednakost  Smile

И у свему томе деца највише губе... и оца и мајку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uh .. ovo je tema u kojoj ce me mozda neki mrzeti neki voleti ali .. bas me briga ..  Smile

Ja sam za podelu svega u kuci .. .kad vec delimo brak .. delimo i sve u kuci .. znaci obaveze i sve to treba da se deli i kod mene ne postoji " da se zna ko kosi a ko vodu nosi " posto ja prvi kao muskarac ne volim da " gazdujem " jer sam uvek za mirniju frazu i za lep razgovor.
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
LG Google Nexus 5
ja recimo poznajem dosta poslovnih i uspesnih zena ...

ali ipak su u svojoj kuci daleko od karijeriste ...

ne treba mesati karijeru sa porodicom ... po meni ...


a sto se tice poslova u kuci i podele .. .sve u granicama normale, bez iskoristavanja i preterivanja ...



IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
SonyEricsson K610i
1. Mislim da muškarac treba da bude glava porodice, ali ne da bude neka vrsta mini-diktatora. Treba da unosi sigurnost u kuću (u svakom smislu), i da se pita po važnijim porodičnim stvarima. Ali nije nemoguće žena da preuzme tu ulogu.


2.a) Sad, to je malo komplikovano odgovoriti... Žene na položajima su obično finansijski nezavisne od muža (ili partnera, kako god), i stiču neku samostalnost i veću sliku o sebi. One mogu daleko da pomognu porodici (barem finansijski), ali i da budu ćvrst kamen temeljac. Hoću reći da ono što sam rekao gore pod 1. prestaje da važi. Pošto novac u današnje vreme znači moć, muškarac može da izgubi svoju funkciju "glave porodice" ako je žena ta koja uglavnom donosi novac u kuću i izdržava porodicu.

Problem kod tih žena može da bude ako budu imale prevelike ambicije i budu uzele za moto rečenicu "Cilj opravdava sredstvo".  Takve žene će posegnuti za svim (ne)moralnim metodama zarad napredka u karijeri, što može da bude pogubno za porodicu.

Još jedan problem je u tome, ako su roditelji zauzeti, deca su ta koja ispaštaju. Jedna je majka i jedan je otac, i zato deca ne smeju da budu zapostavljena ili da budu mažena od nekog drugog. Posle se roditelji pitaju zašto ih deca mrze...  Smile

2.b) Ako su poštene i moralne, onda me ne nerviraju. Ako nisu, i dolaze do položaja uglavnom pljavim metodama, šta reći onda. Seksulana privlačnost je kod mene drugačija za svaku ženu, ne bitno na kom položaju da je Smiley

3. Da, za to se zalažem. I da je moja žena bude domaćica, ne mogu ja samo da gledam kako ona radi sve takve poslove po kući, bude mi je žao  Smile

4. Generalno, da, žene jesu i dalje slabije, ali je razlika u jačini danas daleko manja. Žene neće danas kukati oko manjih stvari i čekati njihovog muža da završi problem, neće stalno pitati muža za dozvolu za izlazak iz kuće, nego će mu samo reći da izlazi sa drugaricama na kafu. Ali će oko bitnijih stvari sačekati "mudre odliuke" svojih muževa Smile

Ali, bez generalizacije, situacija je kod svake žene drugačija. Neka će plakati oko svake sitnice, dozivati svog muža, druga će non-stop biti sa drugaricama, treća će popravljati auto... Tako da je situacija poprilično relativna po pitanju jačine i zaštite.

(i muškarci mogu da odstupaju od jačine i zaštite, ali pitanje je bilo o ženama Smile Smile Smile )
« Poslednja izmena: 13. Apr 2009, 01:00:31 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
LG 4X HD
Glava porodice...ne mora,ali je pozeljno da to bude mushkarac.
Zena na polozaju...nemam predrasuda, zavisi od sluchaja do sluchaja.
Njen polozaj ne utiche nikako na njenu seksualnu privlachnost.
Podela poslova...svakako.
Generalno da.

« Poslednja izmena: 13. Apr 2009, 01:14:54 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Medjutim, isto tako mislim da i ja njemu trebam biti podrska i kako ne bih mogla biti s slabijim od sebe isto tako ne bih mogla biti s nekim ko mi ne da da mu pomognem kad mu treba pomoc.


ja to uvek kazem ali redovno mi se desava da partner ne da ne zeli da mu pomognem,nego ne zeli ni da kaze kakav problem ima . jednostavno ,neki muskarci misle da su slabi ako i priznaju da imaju problem koji treba resiti ,
a probleme imamo svi i mislim da treba pricati o njima ,ne smarati druge ,ali pricati -da. ja ne volim kad neko odbija moju pomoc . tada se osecam nedovoljno uvazeno i kao da misli da ja ne mogu da pomognem .zna to odbijanje da smori coveka . Smile


Citat
И у свему томе деца највише губе... и оца и мајку

ja mislim da vise mogu da izgube ako im se od malih nogu usadi da je zena ta koja donosi lovu u kucu dok muskarac kuva i prostire ves . kad porastu tako nesto ce ocekivati i od svog partnera ,a to bas i nije uobicajeno .
a ko zna ,mozda sve i naginje ka tome ,mozda si ti u pravu i pripremas se za new age  Smile
« Poslednja izmena: 13. Apr 2009, 09:03:08 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N97

 Da li mislite da muskarac mora biti glava porodice ?
 Sta mislite o mocnim zenama na polozaju ? Da li vas nerviraju (a sekusalno privlace )ili su vam odbojne u svakom smislu ?
 Da li ste za podelu posla u kuci ?
 Da li i dalje mislite da su zene slabija bica i da im treba zastita ? Ne bukvalna zastita,vec neko jaci i stabilniji ..

Prvo cu reci da mi je najbitnije da se moja zhena i ja mnogo smejemo i ljubimo, a onda su odgovori na tvoja pitanja marginalna stvar.  Smile Na shest miliona tema ste se uhvatile ko pijane plota te priche o izdrzhavanju, podnoshenju tereta. Pa ne zhivite u Etiopiji za Boga. Na svakom koraku vidim glad za emocijama, a ne za hlebom i cipelama.

1. Ja zhelim da mi zhena bude ravnopravna, jer ako mi je podredjena, nije mi ni privlachna.
2. Meni su privlachne zhene na polozhaju. Neke skrenu na tom putu do dushe i na njih se ne bih osvrtao. Meni se dopadaju one koje su sachuvale dushu penjuci se na drushtvenoj lestvici, i uglavnom su divne, posvecene i neiskompleksirane.
3. Naravno da sam za podelu posla, i ne samo u kuci. Ne mozhe jedan da radi a drugi da se izlezhava.
4. Zhenama je potreban neko ko ce da ih voli, podrzhi i uteshi zavisno od situacije, ali sve to je potrebno i mushkarcima.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo,recimo...

prijatelj iznad mene je rekao ono sa cim se apsolutno slazem...

i muskarcima,podjednako kao i zenama,treba i oslonac i podrska i neko na koga ce da se oslone...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:13:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.