Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:27:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko moze postati astrolog  (Pročitano 29570 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
haj makishon,
citala sam vec te teme ali izgleda da nisam bila bas sconcentrisana,ma nervira me to sto bih sve htela nauciti za 7.dana,iako znam da se astrologija godinama uci, Smile Smile :help:eeeeej,pa da postavljena mi je natalna karta "indeksu" zahvaljujuci tvojoj pomoci,malo kao nesto kapiram oko retrogradne planete,mada me brine nesto oko pitanja braka :cry:nadam se da ce sve biti o.k.o tom cu drugi put razmisljati sada zeli da pocnem da ucim astrologiju Smile
« Poslednja izmena: 17. Okt 2006, 15:37:04 od pehar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Potpuno te razumem...kad bi nam se moglo sve odjednom sasuti u glavu bilo bi odlično... Smile Smile Astrologija se uči lagano, kroz iskustvo-praksu... Pusti retrogradne planete, moraš pre toga mnogo što šta drugo naučiti.  Smile
Najbolje da kreneš prvo u našu astro školicu, i slobodno pitaj bilo šta što ti nije jasno.

Uh, da sad sam videla da sam postavila kartu...ima puno novajlija na forumu, što me raduje,pa prosto ne mogu sve da popamtim Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vazi,hvala na savetu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Mile Dupor Astrolog se ipak radja

Uran
- dobar polozaj sa MO ili ME
- u Strelcu, 4, 9 polju.
- Sa neptunom u 9 ili 10 polju
- u Ribama 3 polje
- 10 polje trigon Mesec
Merkur
- Devica , Skorpion, Jarac, Vodolija ili  1,9,19,12 polje sa dobrim aspektima
- Polje 12 ili vodeni znaci - dobra intuicija
- Trigon Jupiter ( cisto zakljucivanje)
- istochno 120 vladalac horoskopa
- 9 ili 10 polje, Ic
Mesec
- Deva, Skrpion u 9 ili 10 polju , dobar aspekt Urana
- sa Venerom u 10 ili MC
Neptun
- Dobri aspekt Saturn Jupiter ili Uran
Asc
- Blizanci, Devica ili vodeni znaci, aspekti Urana
- Strelac ili jak Strelac
- Konjukcija Merkur, Venera, Saturn
Sve planete
- Na 11 stepenu Bika ili Skorpiona , 27 stepen Vodolije i na 29 stepen Device ili Riba

Los astrolog
Blizanci naglaseni - prejak fluks msli bez sistematizacije.
Mesec  Blizancima - opet fliuks, rusi magiju
Mesec alf Uran= dusevni nemir, dekoncetracija
Mesec alf Saturn - egoizam utice na sud
Veneral alf Mars = strast  i emocije  uslovljavaju pristranost
« Poslednja izmena: 27. Dec 2006, 07:56:17 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ko moze postati dobar astrolog?

-Dobro naglasena 9.kuca - 9.kuca je kuca astrologije
-Uran,Me,Pl ili Neptun u 8.kuci
-Mjesec u 4.kuci

Osoba bi trebala imati okultne kuce u vodi(rak,ribe,skorpion).Znak vodenjaka
na pragu okultnih kuca takoder se racuna jer je Uran(vodenjak) simbol ili znak astrologije.

Prema Imsiragicu treba biti dobro postavljena i 11.kuca(zasto?) - to je kuca kojom upravlja Uran i vrh joj je u vodenjaku.
12.kuca - ako je jako postavljena moze pokazati na dobru intuiciju.Neptun koji je vladar 12.kuce je egzaltiran u vodenjaku(na 21 stupnju).

To je planeta vizije i intuicije, pa konacno astrolog vidi sliku onoga sto u karti tumaci.Iako je Uran - egzaltiran u skorpionu 8.kuca nije direktno ukljucena.Jer ona oznacava crnu magiju.

Za dobrog astrologa trebao bi Mjesec biti u vodenjaku ili u 11.kuci. ili da ima povoljan aspekt sa Uranom!Ako je naglaseniji Mjesec sa 12.kucom onda imamo vidovnkjaka!



Ovo je zanimljivo

Ovako 9 kuca mi je u Jarcu (stvarno steta malo fali do Vodenjaka)
Al eto Neptun u 8 kuci isto u Jarcu

Mjesec je u Raku u 3 kuci

11 kucica je u Ribama (evo nes vodeno) i Jos ima Jupiter koji je retrogardan u ovnu
A 12 kuca je u Ovnu


Nemogu se oteti utisku da ces se jednog dana baviti profesionalno astrologijom.Tvoja deveta kuca jeste u Jarcu,ali se nastavlja u Vodoliji,sto budes stariji,sve ces vise biti okrenut astrologiji.
Vladar 9.u sedmoj u konjukciji sa Uranom,planetom astrologa,pa ces imati i javne nastupe,mozda i na TV-u.
Vladar seste,Venera u osmoj okultnoj kuci,pa jos u konjukciji sa Neptunom,koji je prirodni vladar12.kuce.Davace ti dobru intuiciju,kod tumacenja natalnih karti.

Mjesec u Raku,koji predstavlja prirodnu cetvrtu kucu,a jos u trecoj,pa ces dobro umjeti da komuniciras sa svojim klijentima.
Mars i Pluton,vladari Skorpije,koja predstavlja prirodnu osmu kucu u sestoj kuci,posla.
Zaista,mnogo aspekata,da bi se moglo reci da je slucajnost.samo polako,trebaju ti godine i iskustvo,sa mnogo rada i ucenja,a sve je tako jako naglaseno u tvojoj natalnoj karti.





e pa evo i ja sam slicna kao Rafael-miroslav.. Smile 9. u jarcu nastavlja se u vodoliji,ladar devete u 7. u konj. sa uranom,neptun u 8.,mesec u raku u 3.,11. kuca pocinje ribama,pluton u 6.... mozda i od mene bude nesto.. Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
@Aiwass

Hvala na tekstu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Mile Dupor Astrolog se ipak radja

Uran
- dobar polozaj sa MO ili ME
- u Strelcu, 4, 9 polju.
- Sa neptunom u 9 ili 10 polju
- u Ribama 3 polje
- 10 polje trigon Mesec
Merkur
- Devica , Skorpion, Jarac, Vodolija ili  1,9,19,12 polje sa dobrim aspektima
- Polje 12 ili vodeni znaci - dobra intuicija
- Trigon Jupiter ( cisto zakljucivanje)
- istochno 120 vladalac horoskopa
- 9 ili 10 polje, Ic
Mesec
- Deva, Skrpion u 9 ili 10 polju , dobar aspekt Urana
- sa Venerom u 10 ili MC
Neptun
- Dobri aspekt Saturn Jupiter ili Uran
Asc
- Blizanci, Devica ili vodeni znaci, aspekti Urana
- Strelac ili jak Strelac
- Konjukcija Merkur, Venera, Saturn
Sve planete
- Na 11 stepenu Bika ili Skorpiona , 27 stepen Vodolije i na 29 stepen Device ili Riba

Los astrolog
Blizanci naglaseni - prejak fluks msli bez sistematizacije.
Mesec  Blizancima - opet fliuks, rusi magiju
Mesec alf Uran= dusevni nemir, dekoncetracija
Mesec alf Saturn - egoizam utice na sud
Veneral alf Mars = strast  i emocije  uslovljavaju pristranost
Koch ili Placidus sistem kuća?
Zna li neko po kojem je sistemu Mile radio?
« Poslednja izmena: 27. Dec 2006, 12:22:54 od titi-titi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Ericsson T-68
Ne znam izraze za raspored kuca ali u natalima koje je on davao u knjigama bile su nejednake.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ne znam izraze za raspored kuca ali u natalima koje je on davao u knjigama bile su nejednake.

Svi sistemi kuća, osim Sistema jednakih kuća, kad se ide po prirodnom horoskopu, iamju  veličine kuća nejednake. Zanimalo me, kad već proučavaš i  citiraš Dupora, da li znaš koji sistem kuća je upotrebljavao. Provjeriti ću sam, kad nabavim knjigu. Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


http://www.youtube.com/watch?v=qzLdxeQj66k

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens MC60
Ko moze postati dobar astrolog?

-Dobro naglasena 9.kuca - 9.kuca je kuca astrologije
-Uran,Me,Pl ili Neptun u 8.kuci
-Mjesec u 4.kuci

Osoba bi trebala imati okultne kuce u vodi(rak,ribe,skorpion).Znak vodenjaka
na pragu okultnih kuca takoder se racuna jer je Uran(vodenjak) simbol ili znak astrologije.

Prema Imsiragicu treba biti dobro postavljena i 11.kuca(zasto?) - to je kuca kojom upravlja Uran i vrh joj je u vodenjaku.
12.kuca - ako je jako postavljena moze pokazati na dobru intuiciju.Neptun koji je vladar 12.kuce je egzaltiran u vodenjaku(na 21 stupnju).

To je planeta vizije i intuicije, pa konacno astrolog vidi sliku onoga sto u karti tumaci.Iako je Uran - egzaltiran u skorpionu 8.kuca nije direktno ukljucena.Jer ona oznacava crnu magiju.

Za dobrog astrologa trebao bi Mjesec biti u vodenjaku ili u 11.kuci. ili da ima povoljan aspekt sa Uranom!Ako je naglaseniji Mjesec sa 12.kucom onda imamo vidovnkjaka!



Ovo je zanimljivo

Ovako 9 kuca mi je u Jarcu (stvarno steta malo fali do Vodenjaka)
Al eto Neptun u 8 kuci isto u Jarcu

Mjesec je u Raku u 3 kuci

11 kucica je u Ribama (evo nes vodeno) i Jos ima Jupiter koji je retrogardan u ovnu
A 12 kuca je u Ovnu


Nemogu se oteti utisku da ces se jednog dana baviti profesionalno astrologijom.Tvoja deveta kuca jeste u Jarcu,ali se nastavlja u Vodoliji,sto budes stariji,sve ces vise biti okrenut astrologiji.
Vladar 9.u sedmoj u konjukciji sa Uranom,planetom astrologa,pa ces imati i javne nastupe,mozda i na TV-u.
Vladar seste,Venera u osmoj okultnoj kuci,pa jos u konjukciji sa Neptunom,koji je prirodni vladar12.kuce.Davace ti dobru intuiciju,kod tumacenja natalnih karti.

Mjesec u Raku,koji predstavlja prirodnu cetvrtu kucu,a jos u trecoj,pa ces dobro umjeti da komuniciras sa svojim klijentima.
Mars i Pluton,vladari Skorpije,koja predstavlja prirodnu osmu kucu u sestoj kuci,posla.
Zaista,mnogo aspekata,da bi se moglo reci da je slucajnost.samo polako,trebaju ti godine i iskustvo,sa mnogo rada i ucenja,a sve je tako jako naglaseno u tvojoj natalnoj karti.





e pa evo i ja sam slicna kao Rafael-miroslav.. Smile 9. u jarcu nastavlja se u vodoliji,ladar devete u 7. u konj. sa uranom,neptun u 8.,mesec u raku u 3.,11. kuca pocinje ribama,pluton u 6.... mozda i od mene bude nesto.. Smile Smile


El ima tu negdje tvoja natalna Smile
IP sačuvana
social share
;Al Gran Pueblo Argentino Salud!

Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:27:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.