Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:12:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je Suzan Bojl (Susan Boyle)?  (Pročitano 24327 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Pobedilo bacakanje po sceni  Smile

Brate, nije tebi lako. Ok je da imash svog favorita, ali da ono nazovesh bacakanjem po sceni je bezobrazluk. Kao kad bih ja rekao da Suzan Bojl ne zna da peva zato shto nisam navijao za nju. A ako cemo iskreno jedini koji su pevali bez falsha su klinac i ona mala crnkinja kojoj su zavukli svetski. Stavili je u istu polufinalnu grupu sa tachkama koje su kasnije odnele prvo i drugo mesto.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Tattoo
Vidim na tv-u da je doživela nervni slom,nije mogla da izdrži pritisak,vidi se da je žena prosta,ruralna,i ubacili su je u mašineriju,bikvalno ogromna slava preko noći,i onda je to što nije pobedila doživela kao veliki neuspeh i nervni slom je posledica toga.Lupila joj slava šamar,mada ne bi trebala da se uzbuđuje,slavu je stekla,samo da je unovči. Smile


A ovi što su pobedili,pa ništa spektakularno,jeste lepa koreografija,dobro uvežbano,ali i kao i muzika uz koju su igrali,to je "snap" radio još 90-ih godina,bukvalno ništa posebno,kao Đogani,ovo bi đogani odugrao sa njegovim brazilcima sa mesc dana vežbe,a kad neko ima onakav glas,to je dar,i ne može da se uvežba,zato je ona trebala da pobedi. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Nasao si pravi naziv - pobedila grupa Djogani  Smile

@Fahrenheit, Suzan uospte nije bila moj favorit  Smile Samo meni bacakanje po sceni nije fascinantno, sta god ti mislio. Nothin but strings ne pevaju, cepaju violine, bili su pobednici u USA i to jeste nesto specijalno... pevanje samo po sebi jeste nesto fantasticno... ples me ne fascinira ni malo, kako ovi tako ni proslogodisnji pobednik, klinac koji radi isto sto i ovi samo solo... bacaka se po sceni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Pa ako mozhe, shto nije Djogani smishljao onakve koreografije, miksovao muziku ... bla bla bla

Da ne idem sad u detalje da se ovde radi o harizmatichnim momcima od kojih su polovina fakultetski obrazovani. Da se ne zezamo, i to mnogo znachi.

Al' ajde, nema veze, necu se vishe raspravljati, i previshe sam rekao.  Smile

Uzgred postoji takmichenje pevacha i zove se X factor, i mogli su i tamo da se prijave pa da pobede svi pevachi koji se osecaju prevareno.

edit: violinisti nisu pobedili u americi Wink

redom su pobedjivali: trbuhozborac, bjanka rajan i nil bojd
« Poslednja izmena: 02. Jun 2009, 01:04:19 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Citat
edit: violinisti nisu pobedili u americi

edit: zesce gresis, pobedili violinisti u USA  Smile

P.S. Fakultet ama bas nikakve veze sa temom niti takmicenjem nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Citat
edit: violinisti nisu pobedili u americi

edit: zesce gresis, pobedili violinisti u USA  Smile

P.S. Fakultet ama bas nikakve veze sa temom niti takmicenjem nema.

http://en.wikipedia.org/wiki/America%27s_Got_Talent

majstore, violinisti su bili treci proshle sezone iza Ilaja Metsona i Nila Bojda

za mene je faks bitan i kakav je ko chovek.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Odgovor vasabiju, ljutom kao japanski hren:

Ne baratam terminima cije znacenje ne poznajem.

Ako si stekao utisak da nisam bila dovoljno jasna, evo da ti pojasnim, i izvinjavam se drugima sto su gushiti opisom, preskocite:

Termin avangarda ima vise konotacija, pored osnovnog,  istorijsko-kritickog, koje cu zaobici : sama rec dolazi od francuske avant-garde = sto doslovice znaci ispred garde, odnoseci se na vojne jedinice koje marsiraju prve, ispred svih ostalih, ali takodje se koristi u metaforicnom smislu da oznaci knjizevne i umetnicke pravce koji zele biti ili jesu ispred svog vremena, ne samo u estetskim konceptima,  ma takodje u novim socijalnim vrednostima i pogledima na svet.

Ako pogledas wikipediju, dace ti tri najvaznija znacenja avagarde od koje cu ti citirati samo deo prvog.: "Avangarda je umetnicki odgovor drustvu i  predominiranju utilitarnog trgovackog mentaliteta (misli se komercijalnog), u momentu kad postane jasno da trziste absorbuje i umetnost....Antagonizam avangarde se razvija na razlicitim nivoima: .....na umetnickom nivou, odbacivanjem starih kanona, modela i tradicionalnih zanrova. Ekstremno i provokativno obhodjenje avangarde odbacuje, sa jedne strane,  tradicionalne horizonte (sa namerom da maksimalno izazove svojom originalnoscu), i sa druge, proizvodjenje kitsch-a ili invazije standardizovanog loseg ukusa. Moze se reci, jos vise generalizovano, da se avangarda suprotstavlja stereotipu (ili opste vazecem misljenju), osrednjosti, banalnom".

Avangarda je radikalna modernost, za razliku npr. od ikone avatara koji si izabrao sa kapicom i mehanicarskim pantalonama  koja je sada vec retro.


Na francuskom izdanju Wikipedije ces naci jos, pored vec pomenutog:

L' Avant-garde metal est une tendance stylistique liée au heavy metal
L' Avant-garde jazz est un mouvement de jazz des années 1950 et 1960.

Dakle, da objasnim sta sam rekla: da jedna Susan Boyle pretstavlja trash, kitch, jeftini marketing baziran na simpatijama debelih engleskih domacica koje gledaju BBC i placaju pretplatu, i da takva vrsta muzike nikad nije pretstavljala avangardu, da to sto tehnicki dobro peva ne znaci nista, za razliku od pravaca u muzici novih, modernih (da ne kazem avangardnih da se ne bi uvredio) kao sto su bili JAZZ, ROCK, PUNCK, REP itd...koji su imali nove estetske i socijalne koncepte i menjali svet!  A na listi casopisa Rollongstone top 100 of all times  se nalaze samo ove potonje, mislim da nema, ako se ne varam, ni jedne pevacice tipa Celine Dion, ili Barbare Straisand, mada sam svesno cinicki, umesto njih napisala Susan Boyle!

Mozda ces sada  doci do zakljucka da se mi i slazemo ideoloski, ali nikako u formi.

Sto se tice forme, koju vidim da ne poznajes dobro, savetovala bih ti da procitas Net-etiquette, to jest pravila ponasanja na Netu, koji je objavljen bas na ovom forumu, da si se malo obrazovao na tu temu, pregledao bi prethodne komentare i video moja dva  posta, pa bi ti bilo jasnije, takodje i aluzija na zemlju Englesku (proletersku)! O.K. , ne mozemo ocekivati od svih obrazovanje (mada su ovo veoma opsta mesta) ali ocekujemo najelementarnije lepo ponasanje, u socijalnim interaktivnim odnosima kao sto je npr forum. Bice mi drago da te uputim na validne linkove o etiketi, tj. bon-tonu, koji sam sigurna da ce ti koristiti u poslu, ma cim se bavio, i u odnosima sa okolinom. Ovo kazem zaista bez ikakve ironije.  






« Poslednja izmena: 02. Jun 2009, 01:38:27 od bau vau »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC One
Jbt, kako je lep bio ovaj svet bez wikipedije i ostalih edija... nije se smralao, znas nesto ili ne znas, sada neko skokne, procita i odjednom je ekspert.

Koliko je internet dobra stvar toliko ima ogromne mane.

Rap je avangarda? Ja sam Suzan Bojl onda  Smile


@Fafrenheit, izvinjenje, ja sam NBS gledao sve vreme takmicenja, i ironija je sto sam evo do sad bio ubedjen da su pobedili. Zbunjen sam i ne kontam kako sam bio 100% siguran Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Jun 2009, 01:40:29 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N97
Bitno je da su momci odlichni i da su napravili karijeru.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Tattoo
Pa ako mozhe, shto nije Djogani smishljao onakve koreografije, miksovao muziku ... bla bla bla

Da ne idem sad u detalje da se ovde radi o harizmatichnim momcima od kojih su polovina fakultetski obrazovani. Da se ne zezamo, i to mnogo znachi.

Al' ajde, nema veze, necu se vishe raspravljati, i previshe sam rekao.  Smile

Uzgred postoji takmichenje pevacha i zove se X factor, i mogli su i tamo da se prijave pa da pobede svi pevachi koji se osecaju prevareno.

edit: violinisti nisu pobedili u americi Wink

redom su pobedjivali: trbuhozborac, bjanka rajan i nil bojd
Zato sam i uporedio sa Djoganijem,jer je tada Đogani furao takvo đuskanje i pogledaj nastupe "Snap"-a i slučnih izvođača sa početka devedesetih pa i Đoganijeve i prepoznaćeš fazon,zato mene to nije impresioniralo,ja sam očekivao nastup kao neku cirkusku atrakciju,a oni su odigrali 3 minuta uigranih koraka,koje nisu uopšte teški i neizvodljivi.Realno.A i jedan podatak čisto da znaš,Đogani je bio prvak Evrope u densu krajem osamdesetih godina prošlog veka.Pre nego što je počeo da glumi muzičara he,he,he I ja sam se iznenadio kad sam čuo da je bio prvak Evrope. Smile

A kod ove Suzan mi je bilo interesantno što je istrčala na onu binu kao pajac,kao neka naša iz onih grandovih kandidata,onih dileja,i onako lagano smejuljenje iz publike,njeno zamuckivanje,kao da je direkt sa neke obližnje pijace dovedena u studio,i počinje pesma i kad je pustila glas,stvarno veliki kontrast posle onog idiotskog predstavljanja i prijatno iznenađenje,a glas i izvođenje pesme,bez greške,falširanja,a inače,pesma je izuzetno teška
i zahtevna.

I onaj mali mi je bio interesantan,lepo peva,mada,nekoliko jih koje sam gledao na internetu a koji su bili u finalu,svi rasturaju. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:12:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.