Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ""Kladioničarski sistemi""  (Pročitano 191310 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam relativno nov na ovom forumu,ali se kladionicom bavim znatno duze, pa cu iskoristiti priliku da se ukljucim u pricu. . .
Posto vidim da je rec o progresiji,odnosno nacinu da po svaku cenu uzmete novac iz kladionice pa makar morali da ulozite 10000 puta vise nego sto je  dobitak na  kraju progresije,recicu vam jednu stvar-ne postoji siguran sistem ma koliko para imao!!!(bez obzira da li kladionica ima limit za uplatu ili ne)
Naime,pre par godina povucen pricom o brzoj zaradi na kladionici poceo sam da se interesujem za literaturu koja se bavi tim pitanjem. . . U medjuvremenu sam procitao puno stvari o kladjenju i o sistemima za kladjenje. Naravno na naucnoj osnovi. . .
Verujte mi,ovim problemom su se bavili mnogo umniji ljudi od nas,mnogo matematicki "potkovaniji"-ali nisu pronasli nijedan sistem koji vredi.
Zakljucak,koji sam procitao,matematicki je izveden i svuda kaze:svaka pojedinacna oklada ima negativan izgled,svaka serija opklada ima negativan izgled,bez obzira koliko para imate. . . Znam da zvuci neverovatno,ali sa matematicke strane je tako,postoje izvedene formule koje to dokazuju,pa ako nekome trebaju bicu ljubazan da mu ih posaljem da ne obija glavu bez razloga. . .
Kladite se,ali iz razonode,nikako drugacije!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Citat
evo kako ti ide, posto si trazio 2 od 9, a pogodio si 4
1 x 2
1 x 3
1 x 4
2 x 3
2 x 4
3 x 4
x ulog podeljeno s brojem kombinacija

znaci svuda je tako?! e jbg...hvala u svakom slucaju! Vracam se ja singlovima sa kvotom 1.5 i postepenim ulaganjem!
da si igrao fix, imao bi vise, ovako jbg
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Ja sam relativno nov na ovom forumu,ali se kladionicom bavim znatno duze, pa cu iskoristiti priliku da se ukljucim u pricu. . .
Posto vidim da je rec o progresiji,odnosno nacinu da po svaku cenu uzmete novac iz kladionice pa makar morali da ulozite 10000 puta vise nego sto je  dobitak na  kraju progresije,recicu vam jednu stvar-ne postoji siguran sistem ma koliko para imao!!!(bez obzira da li kladionica ima limit za uplatu ili ne)
Naime,pre par godina povucen pricom o brzoj zaradi na kladionici poceo sam da se interesujem za literaturu koja se bavi tim pitanjem. . . U medjuvremenu sam procitao puno stvari o kladjenju i o sistemima za kladjenje. Naravno na naucnoj osnovi. . .
Verujte mi,ovim problemom su se bavili mnogo umniji ljudi od nas,mnogo matematicki "potkovaniji"-ali nisu pronasli nijedan sistem koji vredi.
Zakljucak,koji sam procitao,matematicki je izveden i svuda kaze:svaka pojedinacna oklada ima negativan izgled,svaka serija opklada ima negativan izgled,bez obzira koliko para imate. . . Znam da zvuci neverovatno,ali sa matematicke strane je tako,postoje izvedene formule koje to dokazuju,pa ako nekome trebaju bicu ljubazan da mu ih posaljem da ne obija glavu bez razloga. . .
Kladite se,ali iz razonode,nikako drugacije!!!
slazem se za ovo poslednje, i ja relativno dugo igram kladionicu, ali ovo sa X-om je dobitno sigurno, samo treba para da se isprati, moja preporuka je da se ovo ne pocinje, posto treba stvarno dosta para, a ko ima toliko para, taj i ne igra kladionicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
evo kako ti ide, posto si trazio 2 od 9, a pogodio si 4
1 x 2
1 x 3
1 x 4
2 x 3
2 x 4
3 x 4
x ulog podeljeno s brojem kombinacija

znaci svuda je tako?! e jbg...hvala u svakom slucaju! Vracam se ja singlovima sa kvotom 1.5 i postepenim ulaganjem!
da si igrao fix, imao bi vise, ovako jbg

pa da, ali ko bi stavio u fix 9 utakmica sa prelazima i to najmanja kvota 4.5 a najveca 7?!
Ali dobro, znam da taj sistem vise necu igrati!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Citat
pa da, ali ko bi stavio u fix 9 utakmica sa prelazima i to najmanja kvota 4.5 a najveca 7?!
Ali dobro, znam da taj sistem vise necu igrati!
Citat

nisam mislio da si igrao te prelaze u glavu, nego da si na taj sistem 2/9 odigrao fikseve
« Poslednja izmena: 19. Okt 2008, 00:14:03 od alziraczizu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
Da bi sistem bio isplativ, minimalna kvota igre treba da bude 3 (uglavnom za tip X). Svaki sledeci put kad se ne prodje tiket, duplira se ulog.
Ishod: Zarada (neto zarada, cist plus) iznosi nesto malo vise od poslednjeg uloga.
Ne mora kvota biti 3. Ja sam igrao progresije na kvotu 1.7. Kako?

Osim progresije koju ste naveli, postoji i druga, a to je progresija sa ciljanim dobitkom. U ovoj koju ste opisali, ti pochinjesh da igrash sa npr 100 din na ulog 3, kada ne dodje duplirash ulog. U 7. kolu si uplatio 6400, a ukupno 12700 din. znachi morash da imash dosta para u shteku, iako si pocheo sa 100 din. A shta ako bi ti stalno dolazilo u 1. ili 2. kolu? Bio bi dobar po 200-300 din nedeljno, a za to si odvojio 10 i vishe hiljada !? Znachi tebi je cilj da dodje shto kasnije, ali ne suvishe kasno, jer ne mozesh dugo da pratish: chim ne dobijesh 6 kola, obliva te znoj od nervoze, jer si za 2 kola u totalnoj buli..

E zato se igra progresija sa ciljanim dobitkom. Ideja je da kada god dodje, dobar si istu sumu novca.
Npr kvota 3, hocesh da si dobar 1000 din.
1. kolo uplata 500, eventualna isplata 1500 , zarada 1000

2. kolo uplata 750, eventualna isplata 2250 , zarada 1000

3. kolo uplata 1125, eventualna isplata 3375 , zarada 1000

4. kolo uplata 1688, eventualna isplata 5063 , zarada 1000

5. kolo uplata 2532, eventualna isplata 7600 , zarada 1000

6. kolo uplata 3800, eventualna isplata 11400 , zarada 1000

...itd. Ulog se ne duplira, nego je novi ulog = 1.5 x stari ulog, dakle mnogo ga je lakshe pratiti . Ako je kvota veca, onda se i ulog sporije dize, shto je dobro za neke igre kao shto su Pada vishe golova.
Ja sam igrao duplu shansu na Pada vishe golova, tj na lige kao shto su Francuska 1, Italija 2 i Belgija 1 sam igrao da nece biti vishe golova u II poluvremenu - odigram na istu utakmicu singlove na pada vishe I, i I=II. Kvote su 3.45 i 3.25, zajedno bude oko 1.675. U tim ligama reeetko neka ekipa napravi niz vishe od 6 utakmica sa vishe u II, ja ih vijam od npr 4. i mogu da ispratim bar 4,5 kola..
Kazem - jaaaako retko, jer sam naleteo na Sharloa koji je pre 2 sezone vezao 11 (!) utakmica II vishe, i ojadio me skroz Smile..A krivica je vishe do mene, jer sam ponesen prethodnim uspesima u toj mojoj progresiji, igru pocheo mnogo jache nego inache, tako da sam posle 4 kola (od 5. do 8.) ispratio, 9. i 10. sam odigrao za sve pare koje sam imao u kuci - a i to je bilo manje nego shto je trebalo, a zadnja 2 nisam ni igrao Smile
Poenta - igrati na statistiku a ne na ekipu je moguce, al treba para, treba mnogo rachunanja i ponajvishe hladne glave za trezveno razmishljanje i ne zaletanje Smile

Dole je slika onoga shto je meni ostalo iz tog perioda, puna kutija odigranih singlova Smile

Covece jel shvatas ti o cemu pricas. Jeste sve to u redu sto si napisao. Sve! Ali podjimo od pretpostavke u 7. kolu uplacujes 5700, sa svim prethodnim uplatama oko 16100 uplata i da prodjes to 7. kolo. Zaradio si 1000 dinara na ulozenih 200 eura.

Koljes vola za kilo mesa.

Znaci skidas gace za 12.5 evra  Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


...za tebe sam Shapke!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1658
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Samsung , dobio od MTS-a
@vaterpolista..
iz tog ugla gledano - jesta tako kako kazesh. A shta bi bilo da sam igrao ono shto si ti predlozio?

U mom sluchaju zajedno sa 7. kolom sam uplatio 16100, ako dodje vracam pare i dobar sam 1000. Ako ne dodje ni u 7., moram u 8. da uplatim 8500..

Da sam svaki put duplirao ulog, u 7. kolu bi ukupna uplata bila 63500 ! A ako ne dodje u 8. kolu bih trebao uplatiti josh 64000   Smile ..ne smem da pomislim shta bi bilo da ne dodje ni u 8. kolu  Smile isuvishe brzo raste uplata da bi ovu igru smeo igrati ozbljno..

Ja sam progresiju sa ciljanim dobitkom igrao za 10-15 ekipa istovremeno, neka dodje u 1., vecina od 3.- 5. kola, poneka zalomi da je chekam i duze..al igrash stalno i stalno kaplje. Od 10 ekipa, jedna ili nijedna ce u istom periodu da napravi predugachak niz rezultata koji ti ne odgovara. Meni je lakshe bilo da na svakj od tih 10 ekipa uzmem po crvenu dinara, nego da sve pare grunem na jednu ekipu, nadam se jachem dobitku i molim se bogu da to bash nije ekipa koja ce da zabuli...
IP sačuvana
social share
There are 10 kinds of people in the world:
those who understand binary and others who don't.



Smoke-free with the eGo-T
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 456
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson W 910i
Progres igraju samo ljudi koji imaju para i m..a,nemoj me pogresno shvatiti ali ako se nadas vecem dobitku moras uloziti mnogo para  Smile
IP sačuvana
social share
Srbija do Tokija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
Progres igraju samo ljudi koji imaju para i m..a,nemoj me pogresno shvatiti ali ako se nadas vecem dobitku moras uloziti mnogo para Smile

naravno, to smo apsolvirali na par prethodnih stranica

@vaterpolista..
iz tog ugla gledano - jesta tako kako kazesh. A shta bi bilo da sam igrao ono shto si ti predlozio?

U mom sluchaju zajedno sa 7. kolom sam uplatio 16100, ako dodje vracam pare i dobar sam 1000. Ako ne dodje ni u 7., moram u 8. da uplatim 8500..

Da sam svaki put duplirao ulog, u 7. kolu bi ukupna uplata bila 63500 ! A ako ne dodje u 8. kolu bih trebao uplatiti josh 64000 Smile ..ne smem da pomislim shta bi bilo da ne dodje ni u 8. kolu Smile isuvishe brzo raste uplata da bi ovu igru smeo igrati ozbljno..

Ja sam progresiju sa ciljanim dobitkom igrao za 10-15 ekipa istovremeno, neka dodje u 1., vecina od 3.- 5. kola, poneka zalomi da je chekam i duze..al igrash stalno i stalno kaplje. Od 10 ekipa, jedna ili nijedna ce u istom periodu da napravi predugachak niz rezultata koji ti ne odgovara. Meni je lakshe bilo da na svakj od tih 10 ekipa uzmem po crvenu dinara, nego da sve pare grunem na jednu ekipu, nadam se jachem dobitku i molim se bogu da to bash nije ekipa koja ce da zabuli...

jesi u pravu, mada opet hm..... na vecem rednom broju utakmice (od 5. recimo) ne isplativo je 200, 300, 400 evra dati za 12.5, 15, 20 jura.

IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Progresija sa ciljanim dobitkom???
Smesno.  Suvise mnogo ulaganja za mali dobitak.
Uplata samo duplo u odnosu na prethodno kolo,pa kada dodje.  I ko ima para da juri X.  A zna se ,bez obzira kada dodje,otprilike 2/3 dobitka ide na pokrivanje svega onoga sto si do tada uplatio a 1/3 je cista zarada.  
Ali lepo kaze nas narod ,para na paru ide.  Tako da to igraju ljudi koji su puni ko brodovi,krecu na primer sa uplatom 200 eura i nije mu frka da ceka da mu dodje X na 5,6 utakmici kada mu je uplata 3200 ili 6400 eura.

Kladim se maltene od pojave prvih kladionica kod nas.  Prosao sam put od igranja 16 utakmica koliko si mogao da upises na tadasnjim tiketima,koji je bio sa indigom i uz original su bile jos dve kopije.  Pa pogodis 11-12 pa kukas kako nemas srece,eto falilo ti je jos samo 3,4,5 za dobre pare.

Pa je posle doslo kod mene vreme igranja sistema 2 u fiksu + 2/3 u uslovu.  To i nije los sistem.  Ali bilo je daj da odigram 5 utakmica u subotu popodne kada igraju svabe i englezi.  Pa onda jos 5 kada igraju svi ostali.  To je vec za subotu 10 utakmica.  U 99% slucajeva moras da od tih 10 promasis 1 ili 2 kakve god sigurice igrao.

Vremenom sam ukapirao da tiha voda breg roni.  Kladionica je cista matematika.  Sto vise utakmica,to je vise kombinacija i tvoja sansa da uzmes pare je sve manja.  Zasto je lakse igrati odbojku nego fudbal? Zato sto u odbojci imas 2 a u fudbalu 3 moguca ishoda.  Matematika kaze ( a ona je nauka) da vece sanse imas da pogodis pobednika u odbojci nego u fudbalu.

E onda je doslo iz d. . . . . ,bolje reci dzepa u glavu.
Vec 3-4 godine igram za vikend samo jedan tiket, sistem X sistem.  U subotu odigram 2 od 3, nedelju isto, na vecu uplatu od 300,400 eura.  Igram kvote od 1,25 do 1,5 maksimum. Uvek su 2-3 para fudbal,ovo ostalo je kosarka ,rukomet,odbojka,NFL.
Ukupna kvota ako pogodis svih 6 je uvek oko 3,00- 3,50 ,nekad i 4,00.  Sa pet pogodjenih (2+3) uvek si ili 5-10% u minusu ili plusu.  Na velikim uplatama nije svejedno da li ces pasti skroz ili ces izvuci uplatu.  Ako u oba sistema pogodis po 2 ,izvlacis 30-40% uplate.

Desava se da se promase i 2 u jednom sistemu,pa padne ceo tiket ali vrlo retko.  Ako ti se cesto desava da od 3 sigurice promasujes 2,onda kladjenje nije za tebe.  I samo treba imati strpljenja.  Ja sam sad vezao 3-4 tiketa gde promasujem po 1 par i samo vracam uplatu ( Ostende -Trijumf sad u utorak, vikend pre toga Stouk-Totenhem x2, pa pre toga Estonija -Turska 2) ali kazu da se kolo srece okrece.  Nadam se vec ovog vikenda.

I sto je najbitnije u + sam sa tim sistemom.  Neko ce reci ziherasko kladjenje,kukavicko. . . . .  Ali ja se kladim da bi zaradio,a ne da bi ubijao vreme i da bi se zabavio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.