Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ""Kladioničarski sistemi""  (Pročitano 191921 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia e51
@Mega_Byte_Me 

vazi... ti picopevac bas imas 6 soma eura Smile Smile Smile

e sad sam se slatko ismejao. Da bar znas kako se igra taj sistem i kako se zove..... Da bar znas zasto radi.... da bar znas ista o tom sistemu.... da si barem proucio neki od predlozenih sistema....

samo si napisao post radi reda, i to kao da se hvalis.....

ako krenes sa 100 eura, sa dupliranjem, posle 6 meca ti si vec usao ne 6000 vec 6300 eura. razlika izmedju 6000 i 6300 je necija mesecna plata Smile

Idemo dalje....


Sistem se zove sistem progresije (matematicka progresija). Mozes da igras bilo sta na progresiju sa tim sistemom. U zavisnosti od kvote, odnosa itd. ne mora da se igra na dupliranje (ali trebas da preracunas, zar ne, a to tebi ide malo teze Wink ).

Recimo progresiju mozes da igras i na ruletu Smiley

Idemo dalje....

Da bi sistem bio isplativ, minimalna kvota igre treba da bude 3 (uglavnom za tip X). Svaki sledeci put kad se ne prodje tiket, duplira se ulog.
Ishod: Zarada (neto zarada, cist plus) iznosi nesto malo vise od poslednjeg uloga.

Primer: Sve kvote su 3. Igra se tip X na jedan tim. Crveno je obelezen pogodjena utakmica. Stvar je u tome da sistem savrseno radi, samo treba imati para da se isprati igra i da se ne stopira utakmica itd.

1. uplata 100
2. uplata 200
3. uplata 400
4. uplata 800
5. uplata 1600
6. uplata 3200
7. uplata 6400 * 3 = 19200 - (6400+3200+1600+800+400+200+100) = 19200 - 12700 = 6500 cisto (neto)

recimo da se igra u dinarima, da se krece sa ulogom 100 dinara.

Pretpostavimo scenario, koji je bio sa Barselonom pre jedno 4-5 sezona kada je igrala 16 utakmica bez neresenog rezultata.
16. utakmice uplata bi bila: 3276800 dinara (40960 Eur), Ukupna uplata na svim tiketima do tada 3276800 + 3276700 = 6553500 din (81919 eura)
Ko ima u zalihama 100000 evra moze da opusteno igra ovu igru i to da krene sa 100 dinara.
Ponavljam, pretpostavka je bila da se krenulo sa 100 dinara a primer je stvaran kad Barselona nije 16 kola igrala X.

Sve je moguce, ali ssitem radi, samo treba imati para da se isprati. Uvek se vec uslo onoliko koliko iznosi prethodna uplata Wink

ko ima 100.000 eura nece sigurno ici u kladionicu i uplacivati 100 dinara.... toliko...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
para na paru ide Smile

Kocka je velika bolest, imao milione ili samo 50 dinara u dzepu. Nemoj da si lud da mislis da lovatori ne igraju kladionicu. Jedino je istina da on nece krenuti sa 100 din ako ima 100.000 evra, ali ja sam to samo naveo kao primer Smiley
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2042
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
Sistem 3/5 na 10 Listica


Upravo sam se setio ovog sistema...

Predvidjen je za igranje na neresen ishod, u kladionici Monako (na tri ikas kod njih je kvota 35! )

Nadjemo 5 parova...(ovde cu ih predstaviti sa brojevima 1,2,3,4,5)

Listic I:
1,2,3

Listic II:
1,2,4

Listic III:
1,2,5

Listic IV:
1,3,4

Listic V:
1,3,5

Listic VI:
1,4,5

Listic VII:
2,3,4

Listic VIII:
2,3,5

Listic IX:
2,4,5

Listic X:
3,4,5

I tako na pogodjena 3 iksa imate dobitak od 3500 din (za uplatu uzeto 100 din po listicu)...a profit 2500 din...
Umesto za tih istih 1000 din uplate, po 200 u singlu...200*3*3=1800 din,a profita 800 din...

Ako ste u stanju da pogodite 3 iksa probajte ovaj sistem...I druge igre je moguce igrati sa ovim sistemom...

Nije Bog zna sta, ali mozda se nekome svidi...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2042
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
@vaterpolista Za nekoga ko ima para svakako nije problem, ali za nas koji nemamo...svasta moze da bude...Nisu samo pare u pitanju vec i zivci...Jednom nedeljno...jos ako nije X..pa iz nedelje u nedelju hladan znoj te obliva...nije to bas tako jednostavno. Smile
Par puta sam hteo da krenem u taj sistem, ali kad sam pricao sa ljudima nije bilo jednog koji mi je to savetovao...
Dok sa druge strane znam za ljude koji zive od kladionice i od upravo tog sistema...
Bitno je da imate pare...sto vise kola da mozete da pokrijete (sa parama na gomili) ne da cekate da vam neko vrati ili ne daj boze da zajmite...
Moj rezon je da od nove godine kad se malo iskristalise situcaije oko neresenih ,sacekam par kola bez iksa odredjene ekipe i krenem sa ovim sistemom...Sa minimalnom uplatom (Sto je sigurno sigurno je)
Internet kladjenje je takodje preporucljivo (zbog maximalne isplate)
U nekim lokalnim u 10 kolu probijate limit...(za pocetak uzeto 200 din)

Srecno! Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
@milosp5

ne razumem sistem uopste! Mislim 3/5 je 10 kombinacija. Lepo napises 5 parova i napises 3/5 i uplata. To je standardna stvar Wink

Stvar je osmisliti sistem, sa kojim drasticno smanjujes broj kombinacija (potreban broj kombinacija) za dobitak, a povecavas sanse za prolazak, sa priblizno istim (relativno slicnim) uslovima za odredjen broj pogodaka.

Recimo 12 parova, 6 pogodjenih utakmica... kako skratiti sistem 6/12 (odgovor na ovo imas u mojim prethodnim postovima).

5 utakmica, 3 pogodjene, na 10 tiketa. Prosto 1 tiket, 5 utakmica, sistem 3/5 => to je ono sto si ti napisao


edit:

Gde si ti procitao da sam ja za taj sistem? Ja sam izrazito protiv tog sistema iz razloga koje sam napisao. Nikome ne preporucujem taj sistem. Ja sam samo napomenuo situaciju sta ako

Sta ako ne dodje X ni u 12 kolu? Razumes me, nije nemoguce da ne dodje X 12 kola, kao sto nije nemoguce i da dodje 11 puta za redom (Inter pre par sezona)

Shvatas li me sad? Moj post je bio odgovor na neciji post....

edit br.2:

Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju. Imas sugme izmeni, vidis kako sam ja uradio
« Poslednja izmena: 26. Okt 2008, 21:41:31 od vaterpolista »
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2042
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC 
Pazi...nije isto jel u sistemu konkretno u ovoj kladionici na 3 iksa neces imati kvotu 35, vec 27(ako igras u klasicnom sistemu 3/5) *za kvotu na X uzeta vrednost 3

Dok ako odigras 10 tiketa sa po 3 para(tip X) ostvarujes pravo na taj bonus tj. kvotu 35 na 3 pogodjena ikasa.


Pogresno sam protumacio tvoj post... Smile


Pogresio sam  sto se tice postovanja... Smile
« Poslednja izmena: 26. Okt 2008, 21:55:46 od milosp5 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
Ok, sad razumem raspis tvog sistema 3/5. Zbog kvote. Mada, nekako mi dodje lakse da pogodim 3/5 utakmica iz X u znak na kvoti 4.5 i vecoj nego 3 kutace u glavu. Ne volim X Smile

Ali imas pravo, za tu igru treba raspisati
« Poslednja izmena: 27. Okt 2008, 11:03:19 od vaterpolista »
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2042
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
HTC 
Sistem 20 dogadjaja, koji se ispisuju na 103 tiket !


Da, dobro ste procitali 103 tiketa... Pisati 103 tiketa, je zamoran posao...Ali...
Uz pomoc tabele koja je pisana u Excel-u... to je 5 minuta posla

Neophodno:

1. A)MS Office kako bi taj fajl otvorili... u slucaju da ga nemate ovde ga mozete skinuti, u pitanju je TRIAL verzija od 60 dana...(MS Office)-Neophodna je besplatna registracija.
 
    B)Druga mogucnost je potpuno besplatni program OpenOffice koji vam ostaje u trajnom vlasnistvu (OpenOffice (127 MB))

2.Stampac, kako bi dobijene vrednosti odstampali.
U slucaju da nemate stampac date vrednosti prepisite rucno, posao jeste veci, ali ne i nemoguc.(Pokusajte da se snadjete za stampac kod prijatelja,komsije...)

O sistemu:
  • Dozvoljen broj promasaja:13
  • Predvidjen je za igranje prelaza ( X-1,X-X,X-2 )

  • Sa 7 pogodaka, sto je 7/20=33% imate minimum jedan dobitni tiket.

Dobitak je moguc i sa manje od 7 pogodaka.
*Zavisno do rasporeda pogodjenih dogadjaja...nekad sa 7 pogodaka imate 2 tiketa,a opet sa 9 pogodaka itakodje imate 2 dobitna tiketa.

Primer:
Pogodili smo 7 prelaza i time smo osigurali 1 dobitni tiket.
10 novcanih jedninica(Uplata po tiketu) x 103(Broj tiketa) =1030 (Uplata)
Dobitni tiket 4.5(kvota) x 4.5 x 4.5 x 4.5 = 410 (Ukupna kvota) x 10 (Uplata po tiketu)=4100 (Zarada)
Profit:4100 - 1030 = 3070 (Profit


Sugestija:(Za ljude iz Srbije)
*Igranje u Kladionici ,,Calco" iz dva razloga 1.Kvota na prelaz iz X-a nikad nije ispod 4.5!
                                                               2.Minimalna uplata po tiketu 10 dinara.

*Ja sam pisao o primeni ovog sistema na prelaze, on se moze igrati i na druge igre.
Kako popuniti Sistem?


Napomena:Na slikovnom prikazu necu slikati i postavljati ceo sistem, vec samo pocetni deo... Koji je i najbitniji.

1.Otvorite sistem... Dobicete nesto nalik ovome...   



2.U kolonu B1, umesto vrednosti 1 unecemo vrednost 1111(Sto u ovom slucaju predstavlja sifru utakmice), zatim cemo napraviti 4 razmaka i upisati tip npr.X-1 i na kraju potvrditi sa pritiskom na Enter  



3.Popunicemo sistem do kraja...na nacin iz koraka 2.

-Brojevi od 1 do 20 koji su napisani crvenom bojom, predstavljaju nase parove i umesto njih cemo upisati sifra meca i tip.
-Na primeru sifre meceva su oznacene su kao 1111,2222,3333...Vi kada budete sastavljali svoj sistem tu cete upisati validne podatke o datom mecu.


  • Ja sam upisao 4 para i to treba da izgleda ovako... 

 


  • Kako to treba da izgleda (odstampano) na papiru pogledajte na dnu poruke...(radi se o nedovrsenom sistemu, upisano je tek 4 para...kao na gore navedenoj slici)
      
 
  Hvala na pažnji i Srećno!         
 

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
103%20GOTOVO.zip (5.66 KB)
nedovrsen_sistem.jpeg
(33.34 KB, 500x577)
« Poslednja izmena: 27. Okt 2008, 16:07:57 od milosp5 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 566
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jel neko igra rulet?To dupliranje uloga i cekanje neresenog ishoda nedeljama,mesecima je bas smor.Ovako odes u cazino...sednes za rulet sto i vozi:))...uvek na crno i  chip na nulu za svaki slucaj...brze je ali zaraznije...za vece ili dobijas ili pucas.Ne preporucujem internet rulet...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6300
Probao sam to sa drugom, onako polupijani ulazimo u kazino, hocemo da povratimo pare sto smo izgubili tu noc, ode 1000 dinara za 10 minuta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.