Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ""Kladioničarski sistemi""  (Pročitano 191325 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Ja sam rekao da je random ... a najbolji krupijei sveta mogu eventualno da pogode 5,6 polja do tećine kruga.

Ali i ako uzmemo da je čovek u pravu da mogu u dva polja da pogode, opet je 50/50 koja će boja da padne, isto kao i za ceo krug (ok, malo manje od 50% zbog nule i duple nule)

ako probas martingejl na ruletu crno crveno kod nas za neke malo ozbiljnije pare posle dva sata cete uljudno zamoliti da ne dolazis vise


----

a sto se tice krupijea bacaju i to u dva broja nema greske, zato se i tako cesto menjaju u boljim kockarnicama na 2-3 sata, nemoj mi reci da niko od vas nije cuo za prevare tipa dogovora krupije i kockara sta ce bacati..., pa cemu sluze onolike kamere za ukras?

Што се не договориш ти са неким од њих  и усереш/их те?

nisam dovoljno lud
« Poslednja izmena: 09. Nov 2011, 19:32:42 od tagu »
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
MSIE7.0
tagu,
debelo gresis.ne postoji krupije koji moze baciti u dva broja niti je elektronski rulet nemeste.to te neko debelo laze.govorim ti kao covek koji je igrao oba ruleta i koji radi u kazinima vec punih 15 godina.
« Poslednja izmena: 28. Nov 2011, 17:15:56 od champion »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 702
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Nov sam u sistemima i poprilično sam se pogubio pa bih voleo da mi neko razjasni sledeće...

Znam one klasične sistem npr 3/4 ili kako god, ali kad imas kombinaciju tipa 2+3/4 šta tačno ja trebam ovde da pogodim?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ако и ја добро разумем онда мораш погодити  2 фикса и 3/4 текем оне што изабереш  Smile
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 702
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Problem je što nema dodatnih fikseva, ona kombinacija važi za 4 utakmice i to je to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1063
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Nov sam u sistemima i poprilično sam se pogubio pa bih voleo da mi neko razjasni sledeće...

Znam one klasične sistem npr 3/4 ili kako god, ali kad imas kombinaciju tipa 2+3/4 šta tačno ja trebam ovde da pogodim?  Smile
ako dobro razumem,ovo ti je sistem 2 od 4,3 od 4,dakle minimum dve za prolaz tiketa,ako imaš  10 kombinacija onda jeste to to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
Ericsson sony
treba mi sistem sa 13 utakmica da se 5 pogodi a 4 raspise na tikete,hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
Citat: milosp5 link=topic=367946.   msg6169849#msg6169849 date=1225119847
Sistem 20 dogadjaja, koji se ispisuju na 103 tiket !


Da, dobro ste procitali 103 tiketa.   .   .    Pisati 103 tiketa, je zamoran posao.   .   .   Ali.   .   .   
Uz pomoc tabele koja je pisana u Excel-u.   .   .    to je 5 minuta posla

Neophodno:

1.    A)MS Office kako bi taj fajl otvorili.   .   .    u slucaju da ga nemate ovde ga mozete skinuti, u pitanju je TRIAL verzija od 60 dana.   .   .   (MS Office)-Neophodna je besplatna registracija.   
 
    B)Druga mogucnost je potpuno besplatni program OpenOffice koji vam ostaje u trajnom vlasnistvu (OpenOffice (127 MB))

2.   Stampac, kako bi dobijene vrednosti odstampali.   
U slucaju da nemate stampac date vrednosti prepisite rucno, posao jeste veci, ali ne i nemoguc.   (Pokusajte da se snadjete za stampac kod prijatelja,komsije.   .   .   )

O sistemu:
  • Dozvoljen broj promasaja:13
  • Predvidjen je za igranje prelaza ( X-1,X-X,X-2 )

  • Sa 7 pogodaka, sto je 7/20=33% imate minimum jedan dobitni tiket.    

Dobitak je moguc i sa manje od 7 pogodaka.   
*Zavisno do rasporeda pogodjenih dogadjaja.   .   .   nekad sa 7 pogodaka imate 2 tiketa,a opet sa 9 pogodaka itakodje imate 2 dobitna tiketa.   

Primer:
Pogodili smo 7 prelaza i time smo osigurali 1 dobitni tiket.   
10 novcanih jedninica(Uplata po tiketu) x 103(Broj tiketa) =1030 (Uplata)
Dobitni tiket 4.   5(kvota) x 4.   5 x 4.   5 x 4.   5 = 410 (Ukupna kvota) x 10 (Uplata po tiketu)=4100 (Zarada)
Profit:4100 - 1030 = 3070 (Profit


Sugestija:(Za ljude iz Srbije)
*Igranje u Kladionici ,,Calco" iz dva razloga 1.   Kvota na prelaz iz X-a nikad nije ispod 4.   5!
                                                               2.   Minimalna uplata po tiketu 10 dinara.   

*Ja sam pisao o primeni ovog sistema na prelaze, on se moze igrati i na druge igre.   
Kako popuniti Sistem?


Napomena:Na slikovnom prikazu necu slikati i postavljati ceo sistem, vec samo pocetni deo.   .   .    Koji je i najbitniji.   

1.   Otvorite sistem.   .   .    Dobicete nesto nalik ovome.   .   .      



2.   U kolonu B1, umesto vrednosti 1 unecemo vrednost 1111(Sto u ovom slucaju predstavlja sifru utakmice), zatim cemo napraviti 4 razmaka i upisati tip npr.   X-1 i na kraju potvrditi sa pritiskom na Enter  



3.   Popunicemo sistem do kraja.   .   .   na nacin iz koraka 2.   

-Brojevi od 1 do 20 koji su napisani crvenom bojom, predstavljaju nase parove i umesto njih cemo upisati sifra meca i tip.   
-Na primeru sifre meceva su oznacene su kao 1111,2222,3333.   .   .   Vi kada budete sastavljali svoj sistem tu cete upisati validne podatke o datom mecu.   


  • Ja sam upisao 4 para i to treba da izgleda ovako.   .   .    

 


  • Kako to treba da izgleda (odstampano) na papiru pogledajte na dnu poruke.   .   .   (radi se o nedovrsenom sistemu, upisano je tek 4 para.   .   .   kao na gore navedenoj slici)
      
 
  Hvala na pažnji i Srećno!         
 




Našla sam

8 brojeva koje ne pokriva ovaj sistem

3,4,5,9,10,11,13,14.   .   .   mislim da u njemu ima barem 8 različitih sedmica.  .  .  


ALI i

9 brojeva na kojem ovaj sistem ne radi:

1,7,8,9,11,12,15,19,20.   .   .   .   a u ovom ima još više sedmica koje ne rade

sistem nije loš ali ga treba doraditi.   .   .   

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Citat: gogazm link=topic=367946. msg10916913#msg10916913 date=1362140119
Citat: milosp5 link=topic=367946.    msg6169849#msg6169849 date=1225119847
Sistem 20 dogadjaja, koji se ispisuju na 103 tiket !


Da, dobro ste procitali 103 tiketa.    .    .     Pisati 103 tiketa, je zamoran posao.    .    .    Ali.    .    .    
Uz pomoc tabele koja je pisana u Excel-u.    .    .     to je 5 minuta posla

Neophodno:

1.     A)MS Office kako bi taj fajl otvorili.    .    .     u slucaju da ga nemate ovde ga mozete skinuti, u pitanju je TRIAL verzija od 60 dana.    .    .    (MS Office)-Neophodna je besplatna registracija.    
 
    B)Druga mogucnost je potpuno besplatni program OpenOffice koji vam ostaje u trajnom vlasnistvu (OpenOffice (127 MB))

2.    Stampac, kako bi dobijene vrednosti odstampali.    
U slucaju da nemate stampac date vrednosti prepisite rucno, posao jeste veci, ali ne i nemoguc.    (Pokusajte da se snadjete za stampac kod prijatelja,komsije.    .    .    )

O sistemu:
  • Dozvoljen broj promasaja:13
  • Predvidjen je za igranje prelaza ( X-1,X-X,X-2 )

  • Sa 7 pogodaka, sto je 7/20=33% imate minimum jedan dobitni tiket.     

Dobitak je moguc i sa manje od 7 pogodaka.    
*Zavisno do rasporeda pogodjenih dogadjaja.    .    .    nekad sa 7 pogodaka imate 2 tiketa,a opet sa 9 pogodaka itakodje imate 2 dobitna tiketa.    

Primer:
Pogodili smo 7 prelaza i time smo osigurali 1 dobitni tiket.    
10 novcanih jedninica(Uplata po tiketu) x 103(Broj tiketa) =1030 (Uplata)
Dobitni tiket 4.    5(kvota) x 4.    5 x 4.    5 x 4.    5 = 410 (Ukupna kvota) x 10 (Uplata po tiketu)=4100 (Zarada)
Profit:4100 - 1030 = 3070 (Profit


Sugestija:(Za ljude iz Srbije)
*Igranje u Kladionici ,,Calco" iz dva razloga 1.    Kvota na prelaz iz X-a nikad nije ispod 4.    5!
                                                               2.    Minimalna uplata po tiketu 10 dinara.    

*Ja sam pisao o primeni ovog sistema na prelaze, on se moze igrati i na druge igre.    
Kako popuniti Sistem?


Napomena:Na slikovnom prikazu necu slikati i postavljati ceo sistem, vec samo pocetni deo.    .    .     Koji je i najbitniji.    

1.    Otvorite sistem.    .    .     Dobicete nesto nalik ovome.    .    .       



2.    U kolonu B1, umesto vrednosti 1 unecemo vrednost 1111(Sto u ovom slucaju predstavlja sifru utakmice), zatim cemo napraviti 4 razmaka i upisati tip npr.    X-1 i na kraju potvrditi sa pritiskom na Enter  



3.    Popunicemo sistem do kraja.    .    .    na nacin iz koraka 2.    

-Brojevi od 1 do 20 koji su napisani crvenom bojom, predstavljaju nase parove i umesto njih cemo upisati sifra meca i tip.    
-Na primeru sifre meceva su oznacene su kao 1111,2222,3333.    .    .    Vi kada budete sastavljali svoj sistem tu cete upisati validne podatke o datom mecu.    


  • Ja sam upisao 4 para i to treba da izgleda ovako.    .    .     

 


  • Kako to treba da izgleda (odstampano) na papiru pogledajte na dnu poruke.    .    .    (radi se o nedovrsenom sistemu, upisano je tek 4 para.    .    .    kao na gore navedenoj slici)
      
 
  Hvala na pažnji i Srećno!         
 




Našla sam

8 brojeva koje ne pokriva ovaj sistem

3,4,5,9,10,11,13,14.    .    .    mislim da u njemu ima barem 8 različitih sedmica.   .   .   


ALI i

9 brojeva na kojem ovaj sistem ne radi:

1,7,8,9,11,12,15,19,20.    .    .    .    a u ovom ima još više sedmica koje ne rade

sistem nije loš ali ga treba doraditi.    .    .    






Kako da se provjeri koliko se koji par puta ponavlja i tabela mogućih dobitaka sa 7,8,9,10 pogodaka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.143
Citat iz Pravilnika burek foruma

Citat
2.6. Ne oživljavati neaktivne teme bez razloga
Ukoliko imate nešto konkretno da dodate nekoj temi, možete to uraditi i ako u njoj nije pisano duže od 6 meseci. Nije dozvoljeno reaktivirati teme ukoliko za to ne postoji valjan razlog, tj. ukoliko je ono što Vi želite objaviti kratka poruka koja ne donosi nista važno temi.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.