Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:00:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Killing them softly (2012)  (Pročitano 3763 puta)
31. Maj 2012, 12:26:58
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
http://www.imdb.com/title/tt1764234/

Killing Them Softly is an American crime film directed by Andrew Dominik and starring Brad Pitt, based on the 1974 novel Cogan's Trade by George V. Higgins. On May 22, 2012, the film premiered in competition for the Palme d'Or at the 2012 Cannes Film Festival, receiving positive early reviews.


Plot


Jackie Cogan (Pitt) is a point man (a person who patrols ahead) for a hitman. Cogan begins investigating a heist of the mob's assets.


Cast


    * Brad Pitt as Jackie Cogan
    * Richard Jenkins as Driver
    * James Gandolfini as Mickey
    * Ray Liotta as Markie Trattman
    * Scoot McNairy as Frankie
    * Ben Mendelsohn as Russell
    * Sam Shepard as Dillon
    * Slaine as Hitman
    * Bella Heathcote
    * Vincent Curatola as Johnny Amato
    * Linara Washington
    * Garret Dillahunt as Eddie Mattie

Izvor: Wikipedia





Нису трејлери већ две кратке сцене, за сада нема боље. Smile

***********************************************************************************
***********************************************************************************

Brad Pitt: Gangsterski film "Killing Them Softly" oslikava ekonomske zločine

Najnoviji film Brada Pitta je gangsterski film, ali s jednom razlikom. Dok se radnja odvija sa finansijskom krizom 2008. u pozadini, a konačna scena se odvija na pobedničko veče Baracka Obame, Pittov lik Jackie hladno opisuje stanje nacije: "Amerika nije zemlja, već biznis."

Ako je Killing Them Softly film o pljačkama i dešavanjima u kriminalnom podzemlju, njena priča oslikava, kaže Pitt, zločinstvo koje se nalazi u osnovi američke finansijske krize i onoga što u današnjoj Americi nazivamo "velikom podelom".

Film je zapravo jedva prikrivena metafora za veću ekonomiju, politiku i vrednosti u Americi, ako je sudeći prema rečima australijskoj reditelja Andrewa Dominika, koji je režirao i film The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford, takođe sa Bradom Pittom.

Pitt, koji je i producirao film, prvi put je pročitao scenario "u vrhuncu hipotekarske krize, kada su ljudi na sve strane gubili svoje domove. To je bio zločin za koji do dan danas niko nije snosio posledice", rekao je on pre premijere filma u Kanu.

Pitt je rekao da ga je projektu privukla njegova politička težina. "Uvek tragamo za pričama koje govore nešto o našem vremenu i tome ko smo", rekao je on.

Film je već naišao na neke kritike povodom dugačkih i nasilnih scena, uključujući i produženu scenu prebijanja, za koju su neki gledaoci morali da zaklone lice.

Međutim, Pitt kaže da je to iskreno oslikavanje stvarnog života. "Mi živimo u nasilnom svetu. Ja sam odrastao loveći, što je vrlo nasilan čin."

"Da li ste ikada jeli hamburger? Način na koji se kolje krava je vrlo varvarski, užasan. Mi živimo u vrlo nasilnom svetu. To je svet u kojem živimo. Mislim da je to apsolutno važno za film."

Dominik dodaje: "Nasilje je bilo deo priče. Volim nasilje u filmovima: najdramatičnije izražavanje drame je nasilje." On je nasilje u filmovima uporedio sa neugodnim sadržajem bajki. "Ne razumem opsesiju nasiljem", kaže on. "To vam je kao u bajkama - ljudi više ne vole bajke braće Grimm. Ali, one su vrlo važne. One dramatizuju brige jednog deteta i pružaju im način kako da se nose sa svojim strahovima."

Krimi filmovi su, kaže Dominik, bili "najiskreniji filmovi o Americi", jer je u njima bilo "savršeno prihvatljivo da svi likovi budu motivisani novcem." Oni "prikazuju Amerikance kakve ja susrećem svakodnevno, naročito u Holivudu", rekao je on.

Izvor: happynovisad

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

killing-them-softly.jpg
(23.6 KB, 460x276)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
"Nežno ubistvo" sa Bredom Pitom

Objavljen najnoviji trejler filma "Killing Them Softly" sa Bredom Pitom u glavnoj ulozi.

Džeki Kogan (Bred Pit) je profesionalni istražitelj koji pokušava da otkrije šta se dogodilo tokom pljačke koja se odigrala tokom jedene "kobne" mafijaške partije pokera i koja je krenula po zlu.

Film je režirao Endru Dominik, a pred Pita u filmu igraju Rej Liota, Džejm Gandolfini i Ričard Dženkins.

"Killing Them Softly" u američke bioskope stiže 19. oktobra.

Pogledajte trejler.



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
hteo sam ja da otvorim temu o ovom filmu ranije ali sam zaboravio
cini mi se da obecava
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Film "Ubij ih nežno" od 20. decembra u bioskopima

Film "Ubij ih nežno" u režiji Endrjua Dominika biće od sutra na redovnom repertoaru domaćih bioskopa, najavio je distributer "Milenium film end video".

U središtu radnje filma su trojica mladića, koji izvršavaju pljačku tokom partije pokera koju je organizovala mafija i time nanesu ogromnu finansijsku štetu lokalnim kriminalacima i navuku njihov gnev.

Bred Pit tumači lik plaćenika, koji je unajmljen da im udje u trag i "ponovo zavede red".

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

292316_brad-pitt-foto-ap-3_f.jpg
(13.86 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Napokon  Smile
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Изашао добар снимак. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Sad još da neko prevede i uživancija.
« Poslednja izmena: 29. Dec 2012, 18:14:56 od insideman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava novi sad
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
LG Nexus 4
Kakav smor od filma... Ocekivao sam mnooogo vise. Odlicna glumacka ekipa, a film je njesra.
Jedna epizoda (bilo koja) Sopranosa je bolja od ovoga. Sve scene koje valjaju su stavili u trejler, a ostalo
je dosada do bola. Jedva sam do kraja odgledao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
nije bas smor od filma..
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sve je dobro, dok ne krene loše

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1313
Zastava Požarevac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony XPERIA L1
Počeo sam da gledam i zaspao.... Znači da mi nije privukao pažnju. Velika reklama...
IP sačuvana
social share
"...semeni, semeni, slani pečeni, sport za zubi, melem za creva."
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 03:00:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.