Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:00:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kasiopejci.  (Pročitano 57969 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
 Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Naziv "reptilian brain" je izraz koji se reltivno retko koristi i može da se tu i tamo nađe u anglosaksonskoj literaturi nemedicinskog tipa, mada ga i tu najčešće nazivaju hindbrain. Latinski naziv za ovaj deo mozga je Rhombencephalon, a kod nas se naziva rombasti mozak ili zadnji mozak. "Reptilski mozak" u tekstu pisanom srpskim  jezikom može da označava jedino mozak reptila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Citat
No to ne znači da tu nema po nečeg zanimljivog.
Po meni jedino to. Podstrek da probas "drugacije" da razmisljas. To sam i sam pokusavao na ovoj temi. Jednostavno se uzivis i pustis da te ponese. Kada to postane jednim delom tebe, pocinjes da shvatas i razumes neke stvari, Zato sam i mozda dolazio nekoliko puta u zescu diskusiju s pojedinim diskutantima. Jer ono sto sam prozivljavao i razmisljao tokom tog dopustenja, imalo je neke nedorecenosti, stvari koje su bez odgovora, i kojim sam pokusao doci zasebno, bez da trazim po Transkriptama, vec sopstvenim prikazom i razmisljanjem.
 Dosao sam do interesantnog zakljucka. Sve sta se u nauci otkrilo, ili predstavljeno u starim spisima, to se ovde na svojstven nacin predstavljalo.

Neka ne zamere oni, kojima je ovo prisnije, ali ako razmisle dobro, videce o cemu je rec. 
Smile
Tacno. To je i jedan od razloga i za ovo pod crvenim.

I za one, koji ne citaju, nego samo prelete, ... rekao sam jedan od razloga.

@Mrgec
Mozda je i to moguce.  Smile Sta znas. Znas li da kvantna fizika kaze, da sve vec postoji na kvantnom nivou, u svim mogucim verovatnocama mogucnosti postojanja.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2009, 00:40:26 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Radulčev citat:
Citat
moje je pravo i da se podsmevam, i da ismevam i uostalom da ne verujem !

 Imaš prava da ismevaš druge a koliko je to jedan primitivni manir o tome nekom drugom prilikom.
 
 Elem,niko od nas sa sigurnošću ne može da tvrdi da Kasiopejci postoje ali da ima ljudi koji se bave nečim drugim osim tema kako šorate-dal' kao riba ili muško i koju stranu jebenog eurokrema više volite-ima.
 
 Ima onih koje zanima malo više od onog što nam se govori a pošto nisam jebeni maloumnik da me samo zanima usrana kladionica,fudbal i smrdljivi sitkomi na tv-u nisam. Zar je to za podsmeh? Treba da budemo različiti a ne robotizovani klo(v)novi!!!
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
ja nikoga nisam ismevao. samo sam naglasio da i kada bih to radio, to ne bi podlegalo sankcionisanju. mene zanima mnogo toga, i ja bih voleo da učestvujem u ozbiljnoj raspravi. ali ne može da bude ozbiljna, ona rasprava u kojoj ljudi ne prihvataju osnovnu logiku. reći npr. verujem da postoje druge dimenzije i da postoji mogućnost da nas kontaktira neko iz njih..... nije isto što i reći : da, druge dimenzije postoje, eto, kontaktirali su nekog lika dok je prizivao duhove !
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Neke stvari i ne moraš odmah da shvatiš,za sve postoji vreme(mislim uopšteno). Da te ova tema iritira ti ne bi ni postovao na njoj-zgadio bi se,zaključio da te ne zanima i otišao na druge teme pa ipak nije tako,zapitaj se zašto.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Kvantna fizika kaze da postoje druge dimenzije.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
pa nema tu nikakve misterije... prvo sam pomislio da je nešto otkkriveno u sazvežđu Kasiopeja. Onda sam počeo da čitam, pa rekoh da vidim jel zajebancija ili ozbiljno...

...kaže i matematika, i to ni manje ni više nego 11 ! ali ih ne naziva "denzitetima" i ne govori o bićima u njima
« Poslednja izmena: 15. Nov 2009, 01:05:17 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 119
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Kvantna fizika kaze da postoje druge dimenzije.  Smile

Jeste, al' su mnogo male da bi neko ziveo u njima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
 Pazi,to ne možeš sa sigurošću znati zar ne?

Kvantna fizika kaze da postoje druge dimenzije.  Smile
  Ja zato i kažem da ne mora sve odmah da se shvati. Ono što te zanima istraživaćeš,ono što te ne dotiče neko će drugi da istražuje i u tome je naša jedinstvenost. Mi se informišemo,mi tragamo za istinom, tu ničeg lošeg nema.
  
  I voleo bih da sednem sa Laurom Knight da je lično pitam o kanalisanju ali jbg,kako to da izvedem pa ipak neke stvari iz Kasiopejskih transkripata su ostavile dubok utisak na mene.
« Poslednja izmena: 15. Nov 2009, 01:20:53 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:00:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.