Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kampanja kompanije IDEA: "Kupujmo domace (srpsko)"  (Pročitano 12264 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Da li zaista mislis da je kvalitet jeftin? Smiley
Eto.. ja sam kupila majicu Extrem intimo (Jasmil, Arilje) za 1000 i nesto dinara, a mogla sam za te pare da odem u Metro i kupim kinesku koja ce se skupiti posle tri dana... Smiley
Inace, ja zaista ne pijem tu vodu da strani kapitel = nova radna mesta, veca konkurencija, nize cene...
Ako nista drugo, stranci otkupljuju nase gigante, i samo rotiraju radnu snagu... otpustaju one koji imaju 5-6 godina do penzije, a zaposljavaju one koji su spremni da rade 6 dana po 12h Smiley

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Kvalitet nikad nije jeftin ali ako je veca ponuda kvalitetnog onda mora da padne cena kao sto uvek pada kad neceg ima vise...dao sam vec primer mobilne telefonije...kvalitet je napredovao a cena opala od kad imamo 3 operatera koji se takmice da nam daju nove funkcije i bolje usluge maltene za dz...a kad se setim samo koliko nas je telekom ranije drao samo za poruke a i tad im je padala mreza svaki cas...
Sto se tice radnog vremena pa mora da se radi da bi se napravilo i zaradilo...prosla su vremena kad se radi 5 dana od 8-14 u zgomilu praznika i bolovanja...
Realno ne postoji savrseno resenje...nije ni moja strana bez negativnih efekata daleko od toga ali mislim da je bolje po zemlju razmisljati poslovno nego srcem...ekonomija je takva da nema nikad idealno resenje...a misljenja se razlikuju...da stavite ovde na forum misljenja 10 elitnih ekonomista ne bi imali 2 strane nego bi imali 10 razlicitih strana...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung GALXY S3
Ja kupujem uvijek domaće osim kad takvog domaćeg proizvoda nema. Mislim da je osnovno da se razvija tehnologija i proširuje asortiman proizvoda. Recimo sladoled. Pa domaći su istog ukusa (vodnjikavog) već sto godina. Lako je govoriti kupuj domaće daj malo i ponude!  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Dec 2008, 21:55:05 od startreker »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Al nije mi jasno, u IDEI ima gomila hrvatskih proizvoda, dakle ne-domaćih, a opet onih za koje bi oni najviše voleli da ih ljudi kupuju  Smile .
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Pa ako jedes frikom sladolede oni nisu domaci vec par godina nego Hrvatski Smile al zato sad vise nisu vodnjikavi vec bas kakvi treba da budu Smile
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


.....

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
A koji su to domaci proizvodi?Neke od nasih brendova zu zastitili Hrvati, Svajcarci, ovi, oni, zato sto smo mi idioti.

Tema je potpuno promasena po meni, tj.diskusije, uglavnom, jer je poenta u tome sto vlasnik Hrvatske firme u sred Beograda da verovatno ogromne pare jednom Srbinu, i to Novaku Djokovicu za reklamu, i izbaci slogan `Kupujmo domace`.

Meni je to isto kao da je u sred Zagrebaosvanuo bilbord recimo srpske DELTE znaci da Hrvati zanju da je firma iz Srbije, i da na njemu pise `Kupujmo domace` na cirilici, a na slici Aca Petrovic, brat pokojnog Drazena Petrovica...

Mislim da ovaj covek vlasnik IDEA marketa sedi u kancelariji i smeje se koliki smo idioti.

Nego onim chobanima u Skupstini treba jebati sve po spisku, i da se ova zemlja konacno jednom dovede u red.

A sto se tice samo teme kupujmo domace, slazem se da treba kupovati prirodnu hranu sa sto manje prskanja i onih E209 sranja.Odakle dolazi, zabole me.Pa politicari su ti koji treba da prvo pokrenu privredu i da stimulisu domace fabrike i proizvodjace da prave kvalitetne proizvode, pa da jednostavno po kvalitetu izaberemo domaci proizvod, koji je pritom i zdrav, a ne neki otrov pun aditiva.

I meni su najlepse zelje bolje od milke, i ne obracam toliko paznju na cenu, kupujem je.Ali je zato hrvatski keks Domacica bolji od nase verzije.

Boli sve njih ona stvar sta mi jedemo i sta kupujemo.Njima svima je bitno da mi kupujemo kod njih u radnjama, a oni robu nabavljaju i od Kineza koje svi pljuju.Surovi interes je pozadina svega.

Pa ako jos mogu da nas zajebavaju sa ovakvim sloganima u sred Beograda, jos im je sladje.Ali nije on covek kriv, i nemam zaista nista protiv Hrvata, samo me zapanjuje ta kolicina slobode da se napravi takva jedna kampanja sa takvim sloganom.I kazem :Todoricu, svaka ti cast, ko nas jebe kad smo idioti.
Slogan bi trebalo da glasi ovako:


Kupujte domace IDioti.Vasa IDEA
« Poslednja izmena: 16. Dec 2008, 09:45:50 od bumbar20 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
... а јуче сам се ето после мог поста посвађо са њиховом радницом око неке глупости  Smile , и пуштају увек оне хрватске шлагере који ме нервирају до бола  Smile Ма бре на све стране хрватски и страни  производи, српских око 50% у ИДЕИ. Дакле овом рекламом ће се ушлихтати само најглупљем слоју популације. А ја ето осуђен да свратим понекад код њих , јбг , ту су ми на 30 метара од гајбе    Smile
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4

Pa ako jos mogu da nas zajebavaju sa ovakvim sloganima u sred Beograda, jos im je sladje.Ali nije on covek kriv, i nemam zaista nista protiv Hrvata, samo me zapanjuje ta kolicina slobode da se napravi takva jedna kampanja sa takvim sloganom.I kazem :Todoricu, svaka ti cast, ko nas jebe kad smo idioti.
Para vrti di burgija nece, uvek bilo a reklame su ionako u preko 90% slucajeva idiotske, svuda po svetu
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia E
Mogu da rade sta hoce jer je narod ovca a ovce su za striganje(shishanje) Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Pa jeste ali zamisli se...realno ljudi pamte uglavnom one najgluplje koje nemaju veze ni sa proizvodom i ni sa cim... Smile ko ona za cigare fast kad ubadaju onog lika u oko...mislim idiotizam tezak ali se zapamti...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.