Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:05:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako smuvati decka??  (Pročitano 110229 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 531
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson W610I
Ovako. . .  Delovace glupo, ali. . .  Ne znam sta da radim.  Vec DUUUZE vreme zaljubljena sam u decka, koji je i zaljubljen u mene. .  Ali nismo zajedno. . .  On je mladji od mene 2 godine (on ima 17), jedan je od najboljih drugova mog brata, i NIKAD nismo razmenili vise od 1 reci - cao. . .  Ja znam da mu svidjam, i to odavno - neke stvari govore i ono sto on nece, ali. . .  On ne prilazi. .  Iz bratove price (brat ne zna za ovo!!) saznala sam da je on mnoooogo stidljiv decko, i mnogo nesiguran u sebe. . .  Ali, i ja sam takva. . .  Uopste nemam samopouzdanja i izuzetno sam povucena. . .  Nije stvar u izgledu, naprotiv, ali to ne donosi neku sigurnost u prilazenju, ili sta znam vec. .  Nije samo u tome problem, nasla bih ja nekako nacin da mu pridjem ( a def.  ih ima mnogo), ali ja zelim nesto specijalno, zelim da bude posebno.  Ne zelim ono klasicno - preko prijatelja, fejsbuka ili sta vec. .   Mnogo sam romanticna, i inace tesko zaljubljiva. .  Osecam da bismo on i ja bili extra par. .  ZNAM da mu se svidjam, znam da gleda u mene kad misli da ja ne vidim, pesme koje postavlja na fejsbuku uvek mogu da dodju u kontekst sa nasom pricom, i uvek pokusava da sazna nesto vise o meni kod brata, onako suptilno.  Volela bih da on meni pridje, ali ne znam kako da mu govorom tela dam do znanja da ga ne bih odbila. .  Inace, poznata sam kao devojka koja cesto odbija momke, ali sta cu.  Nikad se nisam poigravala ni sa kim, odmah im stavljam do znanja da ja nisam od "onih". . Kako da uoste pocnemo? Ja jos malo idem na fakultet, a bice mi krivo ne bude li nista od nas. .  Glava mi je u haosu, jer vise ne znam sta da mislim, kao izgubljena sam. .  Samo znam da na samo na njega mislim, i ovo skrivanje osecanja ce me ugusiti. . .  ALI NE MOGU PRVA DA PRIDJEM!!     Rekla sam jos na pocetku da sam glupa. . Wink

Sta bre zaj devojku. Odma da ti kazem ja. Pazi sada ovako kako pasulj kaze vi cete se smuvati za jedno 4 dana a kafa kaze 3 znacu smuvacete se u ponoc izmedju 3-4 dana od danasnjeg dana. Posto je pasulj prebranac mlad moze da varira datum za jedan dan.Salim se a sada da ti odgovorim na pitanje. Pa recimo mozes kao fol nesto da ga pitas sto znas da ga interesuje tj sto znas da zna a ti kao neznas a zanima te pa onda zapocnes razgovor pa se stalno smeskas pa ga kao malo gurkas i tako devojke vecinom pokazuju momcim da im se svidjaju ( naravno sasvim drugacija je situacija kada ga ne poznaju tda je malo teze to otkriti ) , doduse ja sam uvek prvi prilazio devojkama pa onda one reaguju nekako pa prema tome procenim da li da idem dalje ili da odustanem mada ima i devojaka koje onako nikako ne pokazuju ali opet kada si malo iskusniji a bogami i manje stidljiv opazis a ako si stidljiv tu je vec teze jel se stalno bojis da te ne sutnu pa manje sa njom pricas i tako ti i samim tim manje pokazuje.Prema nekoj mojoj statistici ako se devojki odma ne svidis pricaj malo sa njom ali onako kao sa drugaricom i onda ako joj se ne svidis nema sta tu da trazis jel u prici ili se jedno drugom dopadnete ili ne nema trece. A tebi savetujem isto da pricate i onda ces videti posto kako kaze moja riba ima lepih i glupih i srednjih u svemu i ruznih i pametnh i jako malo lepih i pametnih i glupih i ruznih tako da pricajte i tu ces najbolje da ga ocenis ali i da ako ti se svidi pokazes da se i on tebi svidja.  Smile Toliko od mene
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG 
Ovako. . .  Delovace glupo, ali. . .  Ne znam sta da radim.  Vec DUUUZE vreme zaljubljena sam u decka, koji je i zaljubljen u mene. .  Ali nismo zajedno. . .  On je mladji od mene 2 godine (on ima 17), jedan je od najboljih drugova mog brata, i NIKAD nismo razmenili vise od 1 reci - cao. . .  Ja znam da mu svidjam, i to odavno - neke stvari govore i ono sto on nece, ali. . .  On ne prilazi. .  Iz bratove price (brat ne zna za ovo!!) saznala sam da je on mnoooogo stidljiv decko, i mnogo nesiguran u sebe. . .  Ali, i ja sam takva. . .  Uopste nemam samopouzdanja i izuzetno sam povucena. . .  Nije stvar u izgledu, naprotiv, ali to ne donosi neku sigurnost u prilazenju, ili sta znam vec. .  Nije samo u tome problem, nasla bih ja nekako nacin da mu pridjem ( a def.  ih ima mnogo), ali ja zelim nesto specijalno, zelim da bude posebno.  Ne zelim ono klasicno - preko prijatelja, fejsbuka ili sta vec. .   Mnogo sam romanticna, i inace tesko zaljubljiva. .  Osecam da bismo on i ja bili extra par. .  ZNAM da mu se svidjam, znam da gleda u mene kad misli da ja ne vidim, pesme koje postavlja na fejsbuku uvek mogu da dodju u kontekst sa nasom pricom, i uvek pokusava da sazna nesto vise o meni kod brata, onako suptilno.  Volela bih da on meni pridje, ali ne znam kako da mu govorom tela dam do znanja da ga ne bih odbila. .  Inace, poznata sam kao devojka koja cesto odbija momke, ali sta cu.  Nikad se nisam poigravala ni sa kim, odmah im stavljam do znanja da ja nisam od "onih". . Kako da uoste pocnemo? Ja jos malo idem na fakultet, a bice mi krivo ne bude li nista od nas. .  Glava mi je u haosu, jer vise ne znam sta da mislim, kao izgubljena sam. .  Samo znam da na samo na njega mislim, i ovo skrivanje osecanja ce me ugusiti. . .  ALI NE MOGU PRVA DA PRIDJEM!!     Rekla sam jos na pocetku da sam glupa. . Wink

Ok...zasto jednostavno ne pokusas da budes nasmejana i prijatna u njegovom prisustvu,zapocnite neki razgovor,nemoras ti da ga muvas,dovoljno je da ga navedes da caska sa tobom,to ce ga opustiti i ohrabriti ma koliko stidljiv bio...i verovatno ce napraviti potez.  Smile
Sto se govora tela tice ; imas dva izbora...suptilniji - ko sto sam vec rekao.. blagi osmeh,kontakt ocima,kao slucajno mu dodirni nogu,ruku,itd...
ili manje suptilniji govor tela - oblizuj svoje usne jezikom i namigni mu ( postoji i tvrdja varijanta ove opcije )  Smile


PS.nemogu da verujem da ja delim ljubavne savete  Smile...ali ako joj uspe ...selim se na Burek savetovaliste : Psiholog Online, da resavam probleme drugih ( ako vec nemogu svoje )  Smile
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 


 Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Hvala vam puno na savetima, ali ja to nekako vec znam. . .  Znam sve fore kako prici decku i  te cuvene signale, ali JA to jednostavno ne mogu da primenim.  Kad sam mu blizu, skroz se zagubim, ne znam ni kako se zovem, ne mogu tri reci da progovorim. . .  Zelim da se opustim u njegovom drustvu, da "budem ono sto jesam", ali uglavnom samo pobegnem. .  Prica je veoma specificna, a ja ne vidim nacin kako da je zavrsim, na ovaj ili onaj nacin. . .  Za sve ostale sam super, ali kad mi je neko bitan izgubim se. .  :weirdface:  Zao mi je ako ne bude nicega izmedju nas, mislim da je ovo nesto posebno, ali nikako da "prevazidjem" sebe. .  :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG 
  Kad sam mu blizu, skroz se zagubim, ne znam ni kako se zovem, ne mogu tri reci da progovorim. . .  Za sve ostale sam super, ali kad mi je neko bitan izgubim se. .

O boze , koliko me podsecas na mene pre 7,8 godina Smile ...Pazi ovako,i sami si rekla da uskoro ides na fax,i da vise neces imati prilika za te "slucajne" susrete sa svojim,nazovimo ga - simpatijom...Povuci prvi potez  Smile
Posle ces se kajati ako to ne uradis...Ne interesuje me sta ces uraditi...dal ces sve ispricati svom bratu i zamoliti ga da posreduje ( mozda je to i neizbezno ,posto se vas dvoje igrate gluvih telefona i pravite blesavi )...ili ces primeniti ove nase savete,koje vec znas...ili jednostavno sedi pored njega,pogledaj ga oci,uhvati za rucice i kazi : "Dobro ,hoces li me vec jednom poljubiti?!"

..a da to sto se ukocis pored osobe do koje ti je stalo,to je zato sto previse razmisljas kako ce sve da ispadne i opterecujes se time,zato ti to i stvara pritisak...treba da se opustis malo i ispraznis glavu u njegovom prisustvu...

...i posle svega ovoga ,obavezno da nam javis kako je sve ispalo,posto je vikend blizu imas vremena da nam raportiras do ponedeljka...

...Smrc,smrc.. Smile O boze,kako sam se sad raznezio... Smile
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Zao mi je ako ne bude nicega izmedju nas, mislim da je ovo nesto posebno

A to si ustanovila na osnovu vase komunikacije - "cao-cao"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ovako. . .  Delovace glupo, ali. . .  Ne znam sta da radim.  Vec DUUUZE vreme zaljubljena sam u decka, koji je i zaljubljen u mene. .  Ali nismo zajedno. . .  On je mladji od mene 2 godine (on ima 17), jedan je od najboljih drugova mog brata, i NIKAD nismo razmenili vise od 1 reci - cao. . .  Ja znam da mu svidjam, i to odavno - neke stvari govore i ono sto on nece, ali. . .  On ne prilazi. .  Iz bratove price (brat ne zna za ovo!!) saznala sam da je on mnoooogo stidljiv decko, i mnogo nesiguran u sebe. . .  Ali, i ja sam takva. . .  Uopste nemam samopouzdanja i izuzetno sam povucena. . .  Nije stvar u izgledu, naprotiv, ali to ne donosi neku sigurnost u prilazenju, ili sta znam vec. .  Nije samo u tome problem, nasla bih ja nekako nacin da mu pridjem ( a def.  ih ima mnogo), ali ja zelim nesto specijalno, zelim da bude posebno.  Ne zelim ono klasicno - preko prijatelja, fejsbuka ili sta vec. .   Mnogo sam romanticna, i inace tesko zaljubljiva. .  Osecam da bismo on i ja bili extra par. .  ZNAM da mu se svidjam, znam da gleda u mene kad misli da ja ne vidim, pesme koje postavlja na fejsbuku uvek mogu da dodju u kontekst sa nasom pricom, i uvek pokusava da sazna nesto vise o meni kod brata, onako suptilno.  Volela bih da on meni pridje, ali ne znam kako da mu govorom tela dam do znanja da ga ne bih odbila. .  Inace, poznata sam kao devojka koja cesto odbija momke, ali sta cu.  Nikad se nisam poigravala ni sa kim, odmah im stavljam do znanja da ja nisam od "onih". . Kako da uoste pocnemo? Ja jos malo idem na fakultet, a bice mi krivo ne bude li nista od nas. .  Glava mi je u haosu, jer vise ne znam sta da mislim, kao izgubljena sam. .  Samo znam da na samo na njega mislim, i ovo skrivanje osecanja ce me ugusiti. . .  ALI NE MOGU PRVA DA PRIDJEM!!     Rekla sam jos na pocetku da sam glupa. . Wink


Evo ja cu da ti dam misljenje,a ti ako hoces uvazi ga...


U svakoj vezi imas osobu koja je muzevna i osobu koja je zenstvena.


Naravno logicno bi bilo da musko bude musko,a zensko da bude zensko...Da muskarac stiti devojku i da se ona oseca uz njega zasticeno od celog Sveta...E sad iz tvoje price sam zakljucio...Ti si zenstvena osoba,tako i treba jer ti si jel te devojka,zena  Smile ali evo problema...I on je zenstven  Smile Nije spreman da preuzme kontrolu,nije spreman da bude ono sto treba da bude-muskarac!

Imas dve mogucnosti...Da i dalje cekas i nadas se da ce skrpiti muda i prici ti i da ce te zastiti od celog Sveta...Ili da ti skupis hrabrost i ti mu pridjes,ali to automatski znaci(jos si i starija 2 godine...) da ces ti biti muskarac u vezi!Bices mu mama!Ti ces njega braniti od Sveta a ne on tebe!Vremenom ce prestati da te privlaci i otkacices ga,ti ces steci potrebnu hrabrost za buducnost,a on ce postati i veca picka nego sto jeste sada...


Mnogi ce se sada smejati zato sto sam poznat kao budala i kenjator ovde...Ali veruj mi,ovo je islo sa kolena na koleno i znam o cemu govorim!  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
 Smile Smile Smile

u vezi postoji muzevna i zenstvena osoba?? Smile Smile

mislim da si hteo reci da je neko u vezi dominantniji Smiley ima tu istine. iz ovog primera vidimo da je decko obican muzjak a devojka alfa zenka Smile
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2292
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Smile Smile Smile

u vezi postoji muzevna i zenstvena osoba?? Smile Smile

mislim da si hteo reci da je neko u vezi dominantniji Smiley ima tu istine. iz ovog primera vidimo da je decko obican muzjak a devojka alfa zenka Smile


Da tacno sam to hteo da kazem,ali nisam zeleo tako da zvuci...
IP sačuvana
social share
Citat
Buki si tu?Sta cemo da radimo

Citat
kako šta ćemo, pa da završavamo poso  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
meni hitno treba pomoc. . . . . . znam jednog decka jos od detinjstva i mnogo mi se svidja, drugom recju volim ga. . . . on skoro da ne obraca paznju na mene. . . pre mi se cak i javljao i bas smo se dobro druzili, a sada me pogleda malo duze a onda skrene pogled kao da mu je glupo sto me vidi. . . .  ima devojku i izgleda kao da se bas puno vole. . . xDD ali ja njega uopste ne razumem. . . . pre je bio zaljubljen u mene, sad verovatno ne. . .  sta da radim?????? ja bih volela da ponovo budemo prijatelji kao pre. . . :S ali ne znam da li on to zeli, a ni ne bih da budem napadna. . p. s. . .  mnogo sam ga pravila ljubomornim i bila bezobrazna u vreme kad nije trebalo. . . . :( :S
zaboravi na njega..praviti nekog ljubomornim je dno Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:05:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.