Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:14:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako smuvati decka??  (Pročitano 110311 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Ma opusteno, ne nerviram se, imala sam prilicno zanimljivih/smesnih iskustava sa vrstama momaka koji su bili zainteresovani za mene, sve ludak do ludaka jbt  Smile
Inace, nikad mi nece biti jasno to pitanje kako smuvati nekoga, ako je zainteresovan za tebe smuvaces ga na najgluplju mogucu foru, ako nije...Nista ti ne vredi  Smile

E bre Dominik, sad si me uzbunio sa tim citatima i porukama nikad gore, ispalila sam se  Smile
« Poslednja izmena: 07. Mar 2010, 01:02:05 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
@ B@mbin@
Nije mi jasan taj "tvoj poznanik" je li on covek ili baba koja je posla na pijacu pa se predomislja???

ne mogu da verujem da ima neko cek gori i od mene Smile elem, u ovom slucaju imas moju potpunu podrsku, ispravno si postupila 100%
Ma, bre, dobar je on dečko, samo smo tada oboje bili klinci, ne uzimam mu ja ništa za zlo. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Ma opusteno, ne nerviram se, imala sam prilicno zanimljivih/smesnih iskustava sa vrstama momaka koji su bili zainteresovani za mene, sve ludak do ludaka jbt  Smile
Inace, nikad mi nece biti jasno to pitanje kako smuvati nekoga, ako je zainteresovan za tebe smuvaces ga na najgluplju mogucu foru, ako nije...Nista ti ne vredi  Smile

E bre Dominik, sad si me uzbunio sa tim citatima i porukama nikad gore, ispalila sam se  Smile
Izvini nije mi to bila namera bio sam veoma  pospan Smile

A za ovo gore si potpuno u pravu ako je neko zainteresovan, decko ili devojka nebitno stvar je mnogo laksa.
Doduse ja imam taj problem da bas ne umem konkretno da pokazem devojci sta hocu od nje osim recima  Smile sto je cesto glupa fora, ali covek se uci dok je ziv.

Ma, bre, dobar je on dečko, samo smo tada oboje bili klinci, ne uzimam mu ja ništa za zlo. Smile
Taman posla da mu uzmes za zlo, ali ovo je veoma poucna lekcija za njega nadajmo se da je nesto naucio pametno iz svega toga.
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Citat
Nemoj uopste da se cudis takvom ponasanju muskaraca tako je sve priroda udesila, nekom se podigne nos do te mere kada mu devojka pridje da bi mogao kratak spoj da napravi na dalekovodu a neko se mozda i stidi, ima nas raznih!

Mene zapravo odusevljava sto frajeri odmah misle da zelis samo seks od njih  Smile
Valjda od sebe krecu ,pa ne mogu drugacije ni da misle  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Moram da te razuverim da nije bas tako. Ne radi mozak svakog muskarca na istoj frekvenciji.
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 4970
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
Moram da te razuverim da nije bas tako. Ne radi mozak svakog muskarca na istoj frekvenciji.

истина.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
Citat: radulac link=topic=471741. msg7758498#msg7758498 date=1257971039
evo. . .


Citat: radulac link=topic=83086. msg7636519#msg7636519 date=1255382412
Citat: Diplomat link=topic=83086. msg7636274#msg7636274 date=1255380549
Ne mogu da verujem da je ova tema još aktivna, svaka vam čast  :wave:
stvarno vala. . .  Evo, posto sam ja muskarac Devica, da prokomentarisem, to da nas je tesko zavesti, odnosno impresionirati, to je apsolutno tacno !\Zato da ti dam par saveta za tog koga si pikirala :
1.  Izgledaj extra ! Teretana, plivanje, biciklizam. . .  radi sve dok ne budes toliko zgodna da te i ribe startuju !(uzmi im broj za slucaj da tvoja Devica hoce trojku)
2.  Budi pametna ! Nemoj guja da te ujede da ne znas npr. . .  koliko je ljudi poginulo u "Rambo I" ili gde su se odrzavala svetska prvenstva u fubalu poslednjih 30 godina (to da znas polu-finaliste se, jelte, podrazumeva).
3.  Nauci da kuvas.  Dobro.
4.  Izgledaj i ponasaj se cedno, kao provincijalka koja onu stvar u zivotu nije videla, ali zato u sobi, izvuci maksimum droljizma iz sebe !
5.  Moras da budes gotivna, da si u stanju da ga oraspolozis, uvek se setis nekog dobrog vica ili bar da glasno podrignes, u javnosti.
6.  S vremena na vreme, obraduj ga nekim poklonom.
7.  Placaj mu pivo kad je u 'stisci'.
8.  Nemoj da ljubomorises ! Ako i gleda druge ribe, to je samo da bi se uverio koliko si bolja od drugih.
9.  Ako ti kaze da sve deli sa najboljim ortakom, onda to znaci sve ! (zrtvuj se malo, isplatice ti se).

Eto, to je ono generalno, ako hoces detaljnije, dodacu jos. . . .  Ispostuj to i tvoja devica je res pecena !
:D[color=Pink][/color]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.437.3
mob
Nokia N82
E sto se tice tog muvanja ,
Veoma laska kad devojka pridje momku, i kada je otvorena, naravno neke to moze da uplasi, a neke da inspirise pa da nastave u tom smeru :-)

vidim da je u zadnje vreme trend da devojke prilaze i to podosta bogami Wink

e sad ja imam problem , znaci upoznao sam se sa jednom devojkom, izasao s'njom, ono pricali pet sati, udavio sam je ,nebitno xD
I kad smo se rastajali ono video sam da ocekuje da je poljubim, ali ja nisam -.  - :D

e onda je krenula da me podjebava u fazonu sto je nisam poljubio haha, posle mi je i dala do znanja da joj se svidjam i otvorila mi dusu  ( preko sms-a) sto ja ne volim, jer ne znam kako sada da se postavim prema njoj kada je vidim danas :D

ono skroz glupa situvacija, nekako je meni bolje kada ti devojka kaze u oci da joj se svidjas, ili ti to pak pogledom da do znjana, ili te poljubi, ma bilo sta, samo ne ovako

skroz sam u bedaku sad, sta raditi xD
« Poslednja izmena: 28. Jul 2010, 15:42:11 od zutic361 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I'm Victoria's secret!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2417
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
SonyEricsson K750i
meni i dalje ne prilaze same. u stvari, mozda i prilaze, al najcesce pitaju koliko je sati  Smile
IP sačuvana
social share
Sum myself up in three words? Well, I suppose it would have to be: kller, alien, vagina.
I'm so goth I shit bats!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 531
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson W610I
Cuti tebi makar prilaze meni uopste sto je jos gore kada ja pridjem odlaze ali to je valjda zato sto izgledam lepse od njih pa se sklone da im nebi kvario lepotu Smile . Salim se nego lepota pa onda sarm i decko je smuvan
E sto se tice tog muvanja ,
Veoma laska kad devojka pridje momku, i kada je otvorena, naravno neke to moze da uplasi, a neke da inspirise pa da nastave u tom smeru :-)

vidim da je u zadnje vreme trend da devojke prilaze i to podosta bogami Wink

e sad ja imam problem , znaci upoznao sam se sa jednom devojkom, izasao s'njom, ono pricali pet sati, udavio sam je ,nebitno xD
I kad smo se rastajali ono video sam da ocekuje da je poljubim, ali ja nisam -.  - :D

e onda je krenula da me podjebava u fazonu sto je nisam poljubio haha, posle mi je i dala do znanja da joj se svidjam i otvorila mi dusu  ( preko sms-a) sto ja ne volim, jer ne znam kako sada da se postavim prema njoj kada je vidim danas :D

ono skroz glupa situvacija, nekako je meni bolje kada ti devojka kaze u oci da joj se svidjas, ili ti to pak pogledom da do znjana, ili te poljubi, ma bilo sta, samo ne ovako

skroz sam u bedaku sad, sta raditi xD

Pa brate lepo se postavi kao da si je poljubio ono vece. Znaci po mome ja bi je kada bi me pocela zezati za poljubac zezao sto mi je rekla preko sms-a da me voli a ne uzivo i to je to. Samo nemoj da preteras sa salom prvo izvidi situaciju jer ima nekada da naletis na neku koja ne voli takve sale Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:14:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.