Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:28:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se ljudi nose sa tim sto stare  (Pročitano 11505 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Citat
Kako se ljudi nose sa tim sto stare
Носе се... У пичку материну!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.0
Кад сам имала 20 година, за жену мојих година мислила сам да је матора.
Наравно сад то не мислим, али  не мислим ни да је примерено да се жена мојих година облачи као нека балавица.
Све у складу са годинама, почев од понашања до облачења.
Нјабитније је здравље и онда нема неког великог страха.
Зато свако од нас мора  према самом себи бити одговаран и да што здравије живи, да не би сутрадан био у кревету и да неко  да брине о њему.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 15.0.874.106
Ne plašim se starenja. Za sad. Smile

Svako doba nosi svoje lepote i izazove. Starenje znači i veću mudrost. S te strane, jedva čekam da ostarim.  Smile

Neću čak koristiti ni anti ejdž kreme i sranja. Mišljenja sam da starenje (kože, tela) nije degeneracija, bolest, već prirodan, normalan proces. Stoga je besmisleno nastojati da sprečiš nešto što je priroda uredila da mora biti. Nosiću svoje bore sa ponosom, valjda se ne pojave prerano, majku im.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 
Najbitnije je docekati penziju  Smile e onda mozes da osetis sve cari starosti,ides kod doktora svaki drugi treci dan,tamo se sreces sa babama i diskutujete o svemu i svacemu,kenjas o politici i o malim pezijama,novine citas svaki dan ali se najvise zadrzis kod dela sa cituljama,ako imas unuke moze da ih vodis svaki dan u setnju mozda ih i nesto pametno naucis....i jos mnogo toga......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Ovih dana nešto baš razmišljam o dobrim stvarima koje godine sa sobom nose... to se valjda zove sazrevanje. Smiley

Više mi se ne povraća na pomisao da bih se mogla udati... u beloj venčanici... bez starki ispod. Smile
Sve me više zabole za paranoju tipa ''u hlebu ima mišomora, a u zidovima radioaktivnog radona''... ovaj, da... što bi rekla moja koleginica - život je opasan po život. Ako se bojiš svega, nemoj ni ići napolje. I pešački prelazi mogu biti opasni po život pa ih ljudi koriste. Smile
Sve više uviđam da nije moja guzica jedina koja je važna... ako mi dođe društvo i niko od njih ne voli moju muziku, neću biti samoživi debil pa ih terati da to slušaju...
Sve me je više briga za manifestni bunt... Anarhija, fak d sistem i te fore... to se nosi u sebi ili ne, samo tinejdžeri imaju potrebu time da se diče... kao posebni, da se ističu...
Mogu da podnesem da ljudi ne razmišljaju kao ja, da su često bezobrazni i bahati... Moje pižđenje oko toga ih neće promeniti... mogu samo da promenim svoj odnos prema tome i prema njima...
Stpljenje... strpljenje je majka mudrosti. Naučila sam se strpljenju, ali još se nisam naučila da ne pizdim što moram biti strpljiva...  Smile

Jeebote, izgleda da izlazim iz puberteta... konačno.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung 111111
Citat
Ovih dana nešto baš razmišljam o dobrim stvarima koje godine sa sobom nose..

Mozda to sto inteligencija opada sa godinama  Smile

I jos jedna stvar sto sam skoro saznao..da ti usi i nos rastu do kraja zivota  Smile

A sto se tice sazrevanja i postajes pametniji i mudriji..ne vidim sta ce to ljudima XD
I dalje se drzim onoga..Iskustvo je ono sto steknes kad ti vise ne treba XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Pa tako i jeste, to je ono - eh, da su mi one godine, a ova pamet.  Smile Ali ne može, to je još jedan bag ugrađen u ljudsku egzistenciju.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Pa tako i jeste, to je ono - eh, da su mi one godine, a ova pamet.  Smile
Ja to pricam svake godine od kraja moje srednje skole.  Smile

Prirodan proces, sazris pa se okrenes glupostima koje si pravio i kazes "Eh, gde mi je bila glava tad.". Ne bih ni voleo da tih gluposti nema jer se i iz toga dosta uci a bitno je da ides dalje pa da sada ne ponavljas greske.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Kako se ljudi nose sa tim sto stare?
Prost odgovor: neki podnose, neki ne podnose.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
MSIE6.0
svaki dan sve teze i teze... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:28:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.