Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:04:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako preživjeti prekid?!  (Pročitano 80644 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Treća je tehnika odlučiti napraviti rez i potpuno bivšeg izbaciti iz svojih misli i srca. Preporučuje se nakon razvoda ili prekida dužih veza. Takva tehnika je istinski djelotvorna ali najteže izvediva.

Ja ne mogu nijednu da primenim, a pogotovo ne ovu. Iako je zasluzio... Taman sam ga lepo zaboravila na neko vreme i onda se ponovo javio. I nije odustajao posle s porukama. Da li je moguce da ga ne volim, a toliko mislim na njega i ljubomorisem kada je on u pitanju? Pretvorim se u zivotinju ako samo pomislim da krije nesto od mene! Redjam psovke kao kocijas i osecam da cu da eksplodiram! Kako da ga zaboravim? Kako?! Ja ne zelim da zaboravim, to je problem. Ma, vise nzm ni sta zelim! Necu da bude s drugom, ali  ja sigurno necu ponovo biti s njim. Bas fino. Uvek zapadnem u neka g*vna bez potrebe.
Ako niste razumeli, ja vas razumem, jer ni sama sebe ne razumem... Iiii tako...  Smile
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson K610i
Nadji neki hobi... nesto sto ce ti ubiti vreme, skrenuti misli sa njega...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Nadji neki hobi... nesto sto ce ti ubiti vreme, skrenuti misli sa njega...  Smile
Ma, ne mogu, sta god da radim. Jedino bi u obzir doslo da ga prebijem, ali to mi ne bi skrenulo misli s njega!
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Ma, ne mogu, sta god da radim. Jedino bi u obzir doslo da ga prebijem, ali to mi ne bi skrenulo misli s njega!

Zato ti kažem - nađi neki hobi...

Čitaj knjige, igraj stone ili video igrice (sama ili u društvu), crtaj, slikaj, piši pesmice, uči, rešavaj matematičke zadatke, trči, vežbaj, kuvaj, igraj ConQUIZstador, gaji biljčice u saksijama, popravljaj stvari po kući, pravi makete kuća, nauči da praviš programe... ma bilo šta što te interesuje!

Možda nećeš u potpunosti zaboraviti na njega(u stvari, to je nemoguće  Smile), ali ćeš barem moći da korisnije usmeriš svoje misli. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung 111111
Nadji drugog..Jedino logicno
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
SonyEricsson K610i
Pa pazi... možda i tog bude htela da prebije u jednom trenutku.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 345
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Ovako: sve sam probala, ali i dalje mislim na njega. Sto se drugog tice, nikako! Tek sam sad devojka za ne pozeleti ni najgorem neprijatelju!
IP sačuvana
social share
"Srce ima svoju logiku za koju razum ne zna." (B. Paskal)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
Samsung 111111
Ovako: sve sam probala, ali i dalje mislim na njega. Sto se drugog tice, nikako! Tek sam sad devojka za ne pozeleti ni najgorem neprijatelju!

Ne pali se
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Citat: Morenita93 link=topic=316988.  msg11137108#msg11137108 date=1374950896
Citat: B@mbin@ link=topic=316988.  msg4920671#msg4920671 date=1203771879
Treća je tehnika odlučiti napraviti rez i potpuno bivšeg izbaciti iz svojih misli i srca.   Preporučuje se nakon razvoda ili prekida dužih veza.   Takva tehnika je istinski djelotvorna ali najteže izvediva.  

Ja ne mogu nijednu da primenim, a pogotovo ne ovu.   Iako je zasluzio.  .  .   Taman sam ga lepo zaboravila na neko vreme i onda se ponovo javio.   I nije odustajao posle s porukama.   Da li je moguce da ga ne volim, a toliko mislim na njega i ljubomorisem kada je on u pitanju? Pretvorim se u zivotinju ako samo pomislim da krije nesto od mene! Redjam psovke kao kocijas i osecam da cu da eksplodiram! Kako da ga zaboravim? Kako?! Ja ne zelim da zaboravim, to je problem.   Ma, vise nzm ni sta zelim! Necu da bude s drugom, ali  ja sigurno necu ponovo biti s njim.   Bas fino.   Uvek zapadnem u neka g*vna bez potrebe.  
Ako niste razumeli, ja vas razumem, jer ni sama sebe ne razumem.  .  .   Iiii tako.  .  .    :ballbounce:

Ovakve veze su po pravilu sa teskim horoskopima  :mrgreen: Sugurno te lupa neki tezak astroloski period.    Smile
Ljudi se zalepe kao lepak jedno za drugo, u stilu niti sa tobom, niti bez tebe.  .  .  

Iako nisam pobornik onih modernih, komercijalnih psiholoskih tehnika, moram reci da se skroz slazem sa tehnikom o kojoj sam skoro citala No contact rule.   Mozda ce nekome delovati smesno, ali ja samo tako i umem da prekinem.   Kod mene je crno ili belo, barem nakon raskida, dok ne prodje neko vreme i emocije isceznu.   Onda mogu biti i best friend, kada me vise emotivno nista ne dotice.  
Procitaj negde o tome na netu.   Ja se inace tako ponasam, to mi je mehanizam odbrane, povucem se i nikada ne bih napravila prvi korak.   Tako i zaboravim obicno.   

Inace, kazu da nakon raskida treba svu tu ljubav usmeriti ka sebi.  Mislim da ljudi koji sebe dovoljno vole uglavnom racionalno objasne sebi da ta osoba nije ni vredna patnje, jer zasto bi patili za nekim ko ih ne voli ili ne zeli?

Dodjoh do zakljucka da je patnja za drugim u stvari posledica nedovoljne ljubavi prema sebi.   :-k
« Poslednja izmena: 28. Jul 2013, 20:48:04 od nowembar »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 10:04:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.