Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:19:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako prepoznati heroinskog zavisnika?  (Pročitano 69600 puta)
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Citat
u razgovore sa njima ne vjerujem...ukoliko on jeste neko ko se drogira.

nisu baš svi isti  Smile
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
manje vise...

on,ukoliko sam dorbo shvatila i ako krenemo od toga da jeste neko ko se drogira,je i neko ko do sada nije bio "provaljen" u tome.


a ono sto jeste karakteristicno za ovu bolest je da se ona dugo negira od strane onih koji su bolesni...


faza kada se sa njima otvoreno moze razgovarati i kada bi to eventualno moglo uroditi plodom je onda kada i sami priznaju sebi da imaju problem,a ta faza je opet karakteristicna za one koji su vec u vise navrata pokusavali da se sa bolescu uhvate u kostac i onda kada njihova ''mracna" tajna vec izvjesno vrijeme i nije tajna.

na prvu loptu,u vecini slucaja,nisu spremni i sposobni za razgovore koji imaju ikakvog smisla i iskrenosti.

tako govori moje iskustvo.

dozvoljavam da nije pravilo,naravno.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
a ono sto jeste karakteristicno za ovu bolest je da se ona dugo negira od strane onih koji su bolesni...

dodala bih... kao i negiranje od strane srodnika kada se ustanovi, sto je veliki problem.

Sto se same teme tice, premalo je napisano i ne moze se izvesti nikakav zakljucak. Verovatno je nesto sto nema nikakve veze sa konzumiranjem opojinih droga. I kao sto Anea rece, najbrze i najtacnije je testiranje, sama si rekla da osecas vrstu odgovornosti prema njemu, dakle za ruku i na testiranje.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Svatsa se ovde moze procitati  Smile

Da je decko "zavisnik" to bi se videlo iz aviona i ti ne bi pitala nikog, vec bi potrazili pomoc. Kad covek postane zavisnik, to je i jedina stvar koja ga  karakterise, tako da ... poslednji, ali jasan znak je zavisnost Smile

Cim ti nisi sigurna, jos uvek to nije uzelo maha.

Ne nisam narkoman ni bivsi ni sadasnji ni buduci, ali sam video dosta toga na obe strane.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Svatsa se ovde moze procitati  Smile

Da je decko "zavisnik" to bi se videlo iz aviona

Ajde priznaj da si lupio  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
ali stvarno si lupio...
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
većina ljudi na reč "narkoman", zamisli onog lika iz "Vratiće se rode". Mršav kao čačkalica, zamuckuje, crni podočnjaci, oblizuje usne (da, znam, čeda jovanović), ali to nije uvek tako. Jedina fizička "anomalija" pored rupica na veni, koje se lako zamaskiraju, su sužene zenice. Ali se to rešava još lakše - bilo kojim kapima za oči. tako da neke spoljne odlike narkomana jednostavno ne postoje.


(slučajno je dupli)
« Poslednja izmena: 15. Jan 2010, 15:16:17 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Naeravno da nisam lupio ...Da li ste videli zavisnika nekad?  

većina ljudi na reč "narkoman", zamisli onog lika iz "Vratiće se rode". Mršav kao čačkalica, zamuckuje, crni podočnjaci, oblizuje usne (da, znam, čeda jovanović), ali to nije uvek tako. Jedina fizička "anomalija" pored rupica na veni, koje se lako zamaskiraju, su sužene zenice. Ali se to rešava još lakše - bilo kojim kapima za oči. tako da neke spoljne odlike narkomana jednostavno ne postoje.
(slučajno je dupli)
98% zavisnika tako izgleda. Narkoman i zavisnik nije isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
ja sam video, i to dosta puta, i nije izgledao ni približno tako. nisam ni znao da je "urađen" dok mi nije rekao. a zavisnici smo skoro svi, od bilo čega... ja od cigara, Coolrunner od foruma, gottago od podjebavanja, a Slobadidi.... ehhh....
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Citat
Ali se to rešava još lakše - bilo kojim kapima za oči. tako da neke spoljne odlike narkomana jednostavno ne postoje.  

Sada si i ti malo omasio  Smile

Kapi za oci sluze samo da navlaze oci i pomazu kod crvenila istih, sto znaci da su one pre svega "korisne" za uzivaoce marihuane. Kapi nece pomoci da se zenice uvecaju.

@Raznosac... stvarno si lupio... video sam ih masu i veruj mi da veliku vecinu bas zavisnika neces provaliti dok ne dodju u onaj stadijum da su bez ikakve sanse da se snadju za pisljivi dinar. Onaj ko ima para moze godinu-dve da bude navucen i da se ne primecuje... ima para za drogu, redovno je uzima, krize ne ostavljaju traga na telu, ima para da kvalitetno jede i pije i slicno. Jedino sto moze da se dodatno pojavie jeste bledilo a kako masa ljudi pobledi od milion raznih stvari, ni to nije pokazatelj samo za sebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:19:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.