Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:20:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povratiti prijatelja? (Need help)  (Pročitano 16670 puta)
05. Apr 2007, 10:50:09
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Pre nekih mesec dana, izasao sam sa ortakinjama u kafic. Lepo smo se provodili, do trenutka, dok se nije desilo nesto sto je mene jako povredilo i razocaralo (ne bih da navodim sta). Pokacio sam se sa ortakinjom, rekao joj "odjebi" i otisao. Nisam joj odgovorio na cimanje, a na poruku da joj je zao, odgovorio sam joj da ne zelim da se vidim sa njom u skorije vreme. Mene je vec posle 2 dana pocela da grize savest, pocela je da mi nedostaje i bilo mi je zao zbog mog ponasanja jer ona to zaista nije zasluzila.

Posto sam imao svoj muski jebeni ponos, nisam joj se javljao mesec dana. Medjutim od pre par dana poceo sam neobjasnjivo mnogo da mislim na nju, da mi nedostaje, da mi je zao zbog svega sto se desilo.

Skupio sam hrabrost, i poslao joj puruku, u kojoj sam se izvinio, rekao da mi je jako zao, da znam da nije zasluzila takvo moje ponasanje, da sam ispao idiot. Ona mi je odgovorila da prihvata izvinjenje, ali mi je pozelela sve naj bolje u zivotu, i da sto pre naucim da se ophodim prema ljudima, i da sam bio upravu kad sam rekao da ne treba da se vidimo u skorije vreme.

Nemate pojma koliko mi je to tesko palo i kako me je pogodilo.

Sutradan sam poslao jos jenu poruku izvinjenja, i zamolio za oprost i da mi pruzi jos jednu sansu da se pokazem, jer znam gde sam gresio, i mislim da sam se promenio jer sam shvatio neke stvari. Nije mi odgovorila.

Sa njom se znam vec nekih 12 - 13 godina i jako mi je puno pomogla u zivotu.

Ja znam da sam ispao kreten, da mozda ne zasluzujem novu sansu, ali bih jako voleo bar priliku da joj se iskreno izvinim i da joj kazem koliko mi je zao.

Da li mislite da zasluzujem novu sansu, i ukoliko tako mislite, koji je naj bolji nacin da pokusam da je privolim da mi oprosti?
« Poslednja izmena: 05. Apr 2007, 13:21:12 od Iceman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
kako povratiti prijateljicu ? gurnesh 2 prsta u usta i .... Smile Smile

ma sa zenama je lako ,kupi joj neko cvece ,bombonjeru ,napishi poruku izvini ,malo cvili pred njom i eto ... jeste da je otrcani klishe ,ali uvek pali ... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
1. Sta ti je rekla ... ?
2. Iskoristi to ...

... ( razmak nije za dzabe )

3. Kazi da prihvatas sve .. kako stvari stoje , ali da cenis to sto ste se nekad druzili i da ces uvek biti tu za nju ( mislim da je to skroz ok )

Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla
Slazem se sa bf (ne oko 2 prsta, da se razumemo Smile) budi strasno naporan. Idi do nje, jer ne podrzavam da se takve stvari resavaju preko telefona. Mozda moze da bude hladna preko telefona ali licem u lice Smile Doooobro razmisli sta ces joj prodati za pricu, jer su zene bolesne po pitanju analiziranja. Spomeni
joj te silne godine druzenja, i ukoliko je pravi frend preci ce preko tog malog incidenta, jer vas je 12godina kupilo za duplo vise unapred. Meni se cini kao da
je to malo nezrelo poludeti zbog takve stvari. Shvatam ja da je ona uvredjena, ali nekad ego mora da se potisne-a ti moras naci nacina da li kroz humor ili
ozbiljnim razgovorom, da je nateras da to ucini.
 Smile Smile Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
1. Sta ti je rekla ... ?
2. Iskoristi to ...

... ( razmak nije za dzabe )

3. Kazi da prihvatas sve .. kako stvari stoje , ali da cenis to sto ste se nekad druzili i da ces uvek biti tu za nju ( mislim da je to skroz ok )

Smiley


Nije mi nista rekla. Splet okolnosti i dogadjaja je bio takav da sam ja bio puko, jako, iznervirao se i otisao.

Ja bih rado voleo da mogu da razgovaram s njom uzivo, ali ona je izgleda jako povredjena (mada sam ja bio taj povredjen) i ne zeli da se vidimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla
Zanemari to i jednostavno idi do nje. Ne zelim da generalizujem ali mnogi vole da preuvelicavaju u takvim situacijama.
Neces znati dok ne pokusas. Uostalom, mozda bude i cenila sto si se potrudio. Jeste klise, ali pali.
U razgovoru nemoj da izostavis da u nekim stvarima nema pravo, ali takodje nemoj biti ni nabusit.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Nije mi nista rekla. Splet okolnosti i dogadjaja je bio takav da sam ja bio puko, jako, iznervirao se i otisao.
Ja bih rado voleo da mogu da razgovaram s njom uzivo, ali ona je izgleda jako povredjena (mada sam ja bio taj povredjen) i ne zeli da se vidimo.

Pa zovi je , svrati do nje ... kakav problem ? Reci sta imas ...

Mada bi i mogao da kazes oko cega ste se sporeckali , diskrecija , naravno ... sem sto cu da te zezam preko pp  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Neki njen postupak, koji ne zelis da navedes, je tebe izazvao da reagujes kako si reagovao. Pokusavala je da dopre do tebe, medjutim ti si bio uvredjen. Izduvao si se i zeleo bi da nastavis prijateljstvo, medjutim sada je ona uvredjena i da, oprostila ti je, ali ne misli da bi vase prijateljstvo trebalo da se nastavi Smile Moje misljenje je da ne navaljujes. Dao si joj do znanja da ti je zao sto je vase prijateljstvo, na neki grub nacin, prekinuto. Sada joj dozvoli da se ona "izduva" Smile Budi strpljiv. Tiha voda breg roni  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
Tiha voda breg roni

Omg  Smile to mi je moto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Pošalji joj neki mali znak pažnje, čisto da zna da si tu, da misliš na nju.
Nemoj je smarati, pusti je da se odljuti.
I ona je povređena.

A savete kao što je ovaj...
kako povratiti prijateljicu ? gurnesh 2 prsta u usta i .... Smile Smile

ma sa zenama je lako ,kupi joj neko cvece ,bombonjeru ,napishi poruku izvini ,malo cvili pred njom i eto ... jeste da je otrcani klishe ,ali uvek pali ... Smile Smile
zanemari!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:20:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.