Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:32:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati iPod sa kolima  (Pročitano 12918 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Tattoo
Smile Smile Smile
iPod i bluetooth, pa malo playera ima BT mozda imaju 2-3  Smile
Kaseta i iz njega kablovi  Smile
Vrachar90,pre nego sto si pitao sto nisi malo trazio  Smile
Apple ima svoju podrsku za automobile:
http://www.apple.com/ipod/carintegration/
Takodje mogao si da potrazis na google malo i dobio bi mnooogo rezultata
http://www.google.com/search?hl=en&q=ipod+in+car&btnG=Search&lr=
Ta fora sa kasetom stvarno postoji,staviš kasetu(ustvari to samo izgleda kao kaseta) i iz nje viri kabl koji ukljčiš na izlaze za slušalice za cd player i slušaš cd na kasetofonu u kolima,sad ne znam kakav je zvuk,al nam da ta fora postoji još odavno.Postoji čak i neki kao adapter u koji uključiš cd player i on emituje zvuk na nekoj frekvenciji,i na radio tjuneru u kolima nađeš frekvenciju i slušaš cd kao radio.To je bilo i preko telešopa da se kupi.
« Poslednja izmena: 23. Sep 2007, 17:15:06 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
na tu kasetu se jedino moze snimati sa racunara a zato sluzi onaj kablic koliko ja znam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
LG 
Muzika sa tom kasetom je odlicna kao sa cd plejera.Pa bih molio da oni koji nisu upuceni malo izostave iscudjavanje.Inace ta kaseta nije ni skupa, u fazonu ima je kod kineza. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Da a koliko ja znam "samo se moze snimiti nesto na nju" a ne i direktno slusati muziku sa necega treceg preko nje.. i to su sve dunjdjerska posla po mome misljenju..ako hoces pravu muziku ugradis cd/mp3 player solidne zvucnike i uzivas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Gurnes u VHS video kasetu sa kablovima i na njega povezes cd player i gledas film, sto da kupujes DVD  Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung i8510 innov8
Pa shta da se radi, dobro je reshenje ko nema CD pleyer u kolima, za jeftine pare imash muziku....Mislim ako vec imash iPod...
Znam par ljudi koji koriste taj sistem i ok je....

Evo ovako izgleda...


Na eBay-u koshta oko 6 dolara ali moze i jeftinije da nadjesh...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 6630
na tu kasetu se jedino moze snimati sa racunara a zato sluzi onaj kablic koliko ja znam...
Smile Smile
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Tattoo
na tu kasetu se jedino moze snimati sa racunara a zato sluzi onaj kablic koliko ja znam...
Ne znam za to sa kompjuterom,ali ovo postoji sigurno,i taj kablić na kraju ima  konektor koji utakneš u cd player umešto slušalica,ali ne znam funkcionalnost i kvalitet zvuka.Sve je to krparenje i to nije nikakvo rešenje,ali sigurno postoji taj adapter u obliku kasete,ili šta li je već.
A i ovo sa frekvencijom na radiu isto postoji,ali i to nije nikakvo rešenje,to su i prodavali kao dodatak uz cd playere u ono vreme kad su bili popularni.
Kakvih sve "izuma" ima,to je čudo,video sam u jednoj radnji,kao neka lupa koju staviš ispred tv i ima je u raznim dimenzijama(51,63,72) i od manjeg tv dobiješ veći,a što za pola godine oćoraviš,nikom ništa. Smile

Sad sam tek video da je vračarac postavio i sliku.
« Poslednja izmena: 24. Sep 2007, 01:51:52 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
SEC-SGHX680 1.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Sta,sta..evo da se ispravim malo moze se snimati sa bilo kojeg audio izvora..pretezno ljudi koriste racunar da snime nesto na tu kasetu i onda je ubace u kasetofon u autu... sta je tu nejasno ?treba li crtati ?odredjenim ljudima izgleda da treba..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
HTC Tattoo
Sta,sta..evo da se ispravim malo moze se snimati sa bilo kojeg audio izvora..pretezno ljudi koriste racunar da snime nesto na tu kasetu i onda je ubace u kasetofon u autu... sta je tu nejasno ?treba li crtati ?odredjenim ljudima izgleda da treba..
Kako da snimiš na kasetu,moraš da je staviš u kasetofon i da snimiš,drugačije ne možeš da prebaciš podatke na audio kasetu,na koju foru i u kom formatu prebaciš sa kompa ili bilo kog drugog izvora kad kasetu moraš da snimaš u realnom vremenu,ili kad prebacuješ sa kasete na kasetu,tu jedino možeš duplo brže da snimaš.
To si ti video ovo za kola,pa si pobrkao.Ni ova kaseta ne snima,nego služi kao adapter.
« Poslednja izmena: 24. Sep 2007, 02:00:10 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:32:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.