Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati i podesiti komp i TV?  (Pročitano 276200 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC Sensation
Citat: M-Soul link=topic=116628. msg10007527#msg10007527 date=1317620730
Citat: stefannet link=topic=116628. msg10007427#msg10007427 date=1317604054
Imam graficku karticu Nvidia GeForce 7300 GS, razdaljina izmedju tv-a i kompa mi je 5 metara, sta mi je sve potrebno da bi sliku i zvuk imao preko tv-a?
evo ovako,ja ti samo mogu pomoci kako sliku da stavis,zvuk mi je malo stran jer kod mene nece da radi
ja imam MSI nVidia 9600gt i dobio sam ovaj kablic hxxp:|| t0. gstatic. com/images?q=tbn:ANd9GcTumk-ZlV-z6V07jvSAzfJ7w-dfAu1b7zLSvykB-iOk6Vk71-xF i kupio sam ovaj kablic hxxp:|| www. fp. utm. my/projek/psm/juzclick/images/800px-Component_video_RCA. jpg
e sad probao sam i sa S-Video na S-Video ali nisam uspeo takodje i composer na SCART. jedino nisam pokusao S-Video na SCART,mozes sve guglati ako ne znas pa ces znati o cemu se radi
znaci usmes ta 2 kablica sto i ja imam i radice ti. barem kod mene radi

e, hvala puno, i ja imam te kablice sa prve slike, samo treba da kupim ove druge. . .  Jedini problem moze biti sto je meni razdaljina izmedju kompa i tv-a 5 metara. . .  Sta da radim u tom slucaju? Tj.  jel postoji tako dugacak kabl?
ja imam od 10 metara Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
Pozdrav!
Uradila sam sve po uputstvima, ishchitala sve postove, ali i dalje imam problem: nema slike, nikakave.  Ochigledo je fora u vrsti signala, ali ne mogu/ne znam kako to da promenim; isprobala sam PAL i sve druge ponudjene ali nishta.  A kablovi su ispravni jer prepoznaje zvuk kada prebacim tv na "AV kanal".  Shta sad? :/
Hvala unapred.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
HTC Sensation
Pozdrav!
Uradila sam sve po uputstvima, ishchitala sve postove, ali i dalje imam problem: nema slike, nikakave.  Ochigledo je fora u vrsti signala, ali ne mogu/ne znam kako to da promenim; isprobala sam PAL i sve druge ponudjene ali nishta.  A kablovi su ispravni jer prepoznaje zvuk kada prebacim tv na "AV kanal".  Shta sad? :/
Hvala unapred.
koje kablove koristis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
za video chinch-chinch, a na tv-u imam scart prikljuchak preko kog povezujem taj chinch.  shto ne bi trebalo da bude problem, bar mislim, jer sam pre nekog vremena povezivala isti komp sa istim tv-om, preko tih kablica, i ok je sve bilo. . .  :s
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
HTC Sensation
meni se to desava cesto,ja imam samo chinch-chinch i nekad mi ne pokaze sliku a nekad je crno bela,ali taj drugi problem se lako resi samo stavis na PAL.
jesi promenula rezoluziju monitora?iz izkustva znam da mora biti ista rezolucija kao i na televizoru
i kako ti stoji multiple display na CLONE ili na  Dualview?a i sad bas razmisljam mozda i ti nemas te opcije posto ides preko skarta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
meni bash nishta ne pokazuje, ni da zmirne :/ isprobala sam sve ponudjene signale (i PAL) i nishta. imam obe opcije i clone i dualview, a skapirala sam da je bolje clone, bar za pochetak? a koja bi rezolucija odgovarala, 800x600? (i hvala ti shto pomazesh  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
na neki neobjashnjiv nachin (poshto nisam uradila nishta novo shto do sada nisam vec probala) sve funkcionishe normalno!  Smile malo zeza oko filmova, ali to sam reshila sa varijantom dualview, pa razlichite rezolucije, sad je ok. tako da, super! Smiley hvala puno u svakom sluchaju Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
HTC Sensation
e veruj mi i meni se tako desava
ja koristim i clone i dualview,sve zavisi ako neko sedi za kompom ili ne
inace meni je rezolucija tv-a 1024x768
veruj mi s vremenom ces se usteliti,pritiskaces ko zna sta i vracati na staro samo da se otkoci.tako je kad nemamo HDMI a barem ja mislim da je to lakse namestiti posto je kao nova tehnologija,ko ce ga znati,u svakom slucaju,uzivaj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
Ljudi  pitanje  jedno!   kako  da  povezem  lap  top  sa   TVom. .  stvar  je  u  tome  sto  lap  top   ima  samo  izlaz  kao  za   monitor  a  TV nema  pomenuti  izlaz. . .     :help:     TV  ima   s-video. .  pa sam  mislio  preko  s video da  spojim   al postoji neki  kabl  ili  adapter   koji   je  sa  jedne  stane  s-video  a  sa  druge  kao  za  monitor, da   ga  nabudzim na  taj  nacin. .    ( TV  ima  jos  i   HDMI   i   onaj  stari  skarti. . )  Za  HDMI  mi je  jasno da  ne ide. . .  ali  od  ovih  drugih napomenutih  ulaza  sam  mislio da nesto uradim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Safari 531.21.10
mob
HTC Sensation
ima ali kod nas neces naci,moras naruciti preko interneta.sistem se zove VGA to S-Video
kao sto vidis dao sam ti sajt na kome je lik povezao lap sa ovim ali imao je problem slike pa ako se tebi isto to desi mozda ti bude od koristi taj sajt,ako su mu uopste i resili problem,nisam dalje citao
http://forum.videohelp.com/threads/303748-Connecting-laptop-VGA-to-TV-S-video
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.