Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati i podesiti komp i TV?  (Pročitano 276216 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 6230i
Kod mene kada spojim komp sa TVom nema boje na tv-u. Imam Gygabyte Nvidia 7600gs graficku kartu. U cemu je  problem?
IP sačuvana
social share
Ko ne plati u kesu, surfuje iz kesa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Death walks behind. Hell waits ahead

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 300
Zastava Craig
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Alcatel OT-997D
Kod mene kada spojim komp sa TVom nema boje na tv-u. Imam Gygabyte Nvidia 7600gs graficku kartu. U cemu je  problem?

Kod mene je isti sluchaj ali sa 7600gt karticom...ne mogu nikako boju da nadjem na tv-u a isprobao sam sve moguce video formate koje su mi tamo ponudili...chak sam vracao i stari driver i nishta...

I da josh jedno pitanje...kako da dobijem zvuk na tv-u?
IP sačuvana
social share
They died hard, those savage men-like wounded wolves at bay. They were filthy, and they were lousy, and they stunk. And I loved them.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


*¤*¤* Magic and Illusion *¤*¤*

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 45674
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Pozdrav drushtvance,ja sam povezao sve kako treba,oshtrina,boja,al sad imam sledeci problem,kao da mi malo treperi slika na tv-u a kad pustim film,prevod ne moze lepo da se chita,slova su dosta bljeshtava i malo razmazana,postoji li reshenje za to? u napred puno hvala Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Qtek 9000
poz.
kako povezati laptop koji ima samo vga out na tv?

tnx.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Samsung Wave
Pozdrav drushtvance,ja sam povezao sve kako treba,oshtrina,boja,al sad imam sledeci problem,kao da mi malo treperi slika na tv-u a kad pustim film,prevod ne moze lepo da se chita,slova su dosta bljeshtava i malo razmazana,postoji li reshenje za to? u napred puno hvala Wink

Probaj da se igras sa opcijama Digital Vibrance i Image Sharpening koje se nalaze u opcijama "Color Correction".


poz.
kako povezati laptop koji ima samo vga out na tv?

tnx.

Samo ako postoji neki adapter koji pretvara iz VGA u standardan video izlaz, to je jedino resenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 83
Zastava Zemun,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
SonyEricsson 
Pozdrav,imam isti problem sa crno belom slikom iako sam uradio sve sto je pisalo  Smile.Da li imate neku ideju do cega bi mogao problem biti?Da nije mozda do TV-a posto je star 10-ak godina Smile

gigabyte 6600gt kartica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Samsung Wave
Pa sve je moguce... najbolje bi bilo da probas na nekom novijem (ako si u mogucnosti), cisto da bi proverio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 72
Zastava N.S.
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Posto sam procitao brdo foruma gde su ljudi izneli iste probleme skontao sam da je greska do kabla S Video -- Scart. U tom kablu se zapravo nalaze dva mala koaksijalna kabla i jedan je za slanje slike a drugi za slanje boje. Taj za slanje boje potrebno je u scartu prevezati na druge pinove. Jos kad bi neko znao gde moze da se nadje ta shema za prevezivanje  pinova u skartu
« Poslednja izmena: 19. Feb 2007, 18:18:51 od biker »
IP sačuvana
social share
Free biking!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam povezao gf 6600 gt na tv i imam sliku preko svideo izlaza samo mi je slika crno bela , gde sam pogresio mozda u setovanju tv signala da li neko zna da mi napise kompletno podesavanje od clon tv pa do kraja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
POzdrav. Imam sledeci problem. Na TV-u mi se vidi samo pozadina desktopa, ni ikonice , ni programe koje otvaram, ni film, bas nista samo pozadina. Takodje u podesavanjima graficke ne detektuje TV a ipak prenosi neku sliku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.