Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako povezati i podesiti komp i TV?  (Pročitano 276874 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
ljudi imam problem...u kaficu gde radim imam neku slabu 4vorku sa "inno3d mx(400)tv 64bit ddr 64mb va" i hocju da ga povezem sa tv-om...radio sam skoro reinstalaciju windowsa i jedini drajver koji sam nashao za nju je 77.72_win2kxp_english_whql i ti drajveri uopshte ne kontaju opciju da mogu da nakachim tv na komp...prvo sam kontao da je grafichka sobzirom da je extra matora uposhte ne podrzava tu opciju, no kad sam je danas izvadio da joj ochistim kuler vidim nazad 2 izlaza koja sluze za to...

nisam duduk shto se tiche povezivanja, radio sam to sa svojom gforce 4 pa posle sa nekom ati kod sebe kuci...kupio sam i sve shto treba za povezivanje u kafani...

znachi problem je verovatno u drajverima? zar ne?



evo i linka za sliku grafichke...
slika sa kablom
« Poslednja izmena: 06. Okt 2008, 20:24:52 od zlig0r »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1251
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG G2
1. problem - GeForce 9400GT

sve urađeno kao što je na temi rečeno: clone, force tv itd...
         ( u pitanju je kabl sa s-video na činč dužine 5 metara )

         - slika se pojavi na tv-u samo na tren kada palim komp ili ulazim u nvidia control panel
         - nemam opciju za podešavanje signala: pal i ona ostala čuda

2. problem (na drugom kompu naravno) GeForce FX 5700

takođe pročitani svi saveti... uključen force, update-ovan novi driver.... itd.

          - nema opcije clone, dualview.... itd. samo ona prva: singe display ili tako nešto..
          - međutim odmah ispod toga u padajućem meniju nudi opciju ili samo monitor ili samo tv, nema ono monitor+TV
          - kabl je sigurno dobar jer sam sa njim povezivao na drugom kompu i sve je radilo
« Poslednja izmena: 06. Okt 2008, 23:51:52 od robinns »
IP sačuvana
social share

Vojvodini pesmu pevam, punu hleba rujna vina,
sve što imam dala mi je zemlja ova Vojvodina!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Qtek 9000
pozdrav

kupih danas nov samsung 32" LCD.  Jedva dochekao da prikljuchim lap za njega s-video--scart varijantom koja mi je radila sasvim normalno na ostalim televizorima.  medjutim ovom prilikom se pojavi crno bela slika.  
probao na drugi scart ulaz. . . opet nishta.  
probao sam prebacivanjem na razne PALove i nishta.
Probao sam prebacivanjem na composite i tu se, gle chuda, pojavi boja ali na samo 2 sekunde pre nego li se chitav signal izgubi i pojavi se opet tek kada ga vratim na s-video.

na lapu imam gforce 6100 (ali ponavljam da ne sumnjam na nju jer je do sada radila na starom soniju)
na novom tv-u imam dva ulaza Eks1 (RGB) i Eks2 (AV) i probao sam oba.  Ne postoji treca source opcija.

bazao sam po forumima ali ne nadjoh nishta.
molim za pomoc.
hvala. . .

p. s.  na tv-u postoji jedan pc ulaz koji lichi na ovaj vga out sa lapa.  da li takav kabl moze pomoci? kakav je to uopshte kabl?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61



I ja sam imao isti problem sa skartom, ali sam uzeo AV kabal i sad ima boja! Probaj tako!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Sensation
za šta su ovi priključci na grafičkoj kartici,D-Sub i HDMI,i dali je moguće preko njih da se nekako priključi TV sa kompom?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
kad povezem racunar sa tv-om ne dobijem na tv-u adekvatni kvalitet slike
tv koristi 8bit paletu boja umesto 32bit, pokusao sam da promenim ali ne prihvata.

na koju foru mogu to da resim?

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 836
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
HTC Sensation
ovde niko nista nepomaze!!!
pozdrav

kupih danas nov samsung 32" LCD.  Jedva dochekao da prikljuchim lap za njega s-video--scart varijantom koja mi je radila sasvim normalno na ostalim televizorima.  medjutim ovom prilikom se pojavi crno bela slika. 
probao na drugi scart ulaz. . . opet nishta. 
probao sam prebacivanjem na razne PALove i nishta.
Probao sam prebacivanjem na composite i tu se, gle chuda, pojavi boja ali na samo 2 sekunde pre nego li se chitav signal izgubi i pojavi se opet tek kada ga vratim na s-video.

na lapu imam gforce 6100 (ali ponavljam da ne sumnjam na nju jer je do sada radila na starom soniju)
na novom tv-u imam dva ulaza Eks1 (RGB) i Eks2 (AV) i probao sam oba.  Ne postoji treca source opcija.

bazao sam po forumima ali ne nadjoh nishta.
molim za pomoc.
hvala. . .

p. s.  na tv-u postoji jedan pc ulaz koji lichi na ovaj vga out sa lapa.  da li takav kabl moze pomoci? kakav je to uopshte kabl?
ja sam juce kupio sa skartom isto kabel i meni je non-stop crno bela slika,jesi uspeo nesto uraditi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Snaga snova razoblicava srce tame

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 155
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson W200-
Da li je ikako moguce povezati komp sa TV-om koji ima samo ulaz za antenu? U pitanju je Philips TV star 12 godina.

Moze preko AV u RF modulatora. Imas za nekih desetak evrica da kupis.  Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 172
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Sony Xperia S
E ljudi ja sve povezem i kad ukljucim komp i tv, pri samom startu meni prikazuje sliku na tv-u ali neposredno pre WELCOME screena tv kaze da nema signala. Odem tamo al nista od onog softverskog dela (nista posle advance, ne pojavljuje se kartica sa tipom graficke). Moze li mi neko reci sta da radim? Doduse ni graficka mi nije neka (radeon 9600 pro family  Smile).  Smile Smile Smile
Ljudi bas mi je hitno, pomozite..................................................
« Poslednja izmena: 01. Jan 2009, 17:39:00 od Aco the Best »
IP sačuvana
social share
Cetiri se stvari nikada ne mogu vratiti: izgovorena rec, izbacena srela, protekli zivot i propustena prilika . . . . .
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E72
za šta su ovi priključci na grafičkoj kartici,D-Sub i HDMI,i dali je moguće preko njih da se nekako priključi TV sa kompom?

Ako imas na TV-u HDMI ulaz, resio si sve probleme...Kupi HDMI kabl, podesi na TV-u za vezu sa PC da bude  HDMI, i uzivaj. Mozda ces u podesavanju graficke morati da podesis rezoluciju za "analogue display" da bude na celom ekranu(moj slucaj)
« Poslednja izmena: 02. Jan 2009, 15:17:35 od strazevica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18 19 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.