Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:13:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako napraviti luk i strele  (Pročitano 221525 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Sve drugo sem namenskih materijala kod mene se nije pokazalo kako treba. Najbolje je da u nekom strelicarskom klubu zatrazis da ti neko proda tetivu od Dacrona ili Fastflighta, materijala specijalno pravljenih za tu namenu. Najbolja stvar je prirodni materijal ali dobrog lana ima samo jos u Engleskoj, nazalost. Teske tetive vise stete luku nego sto koriste, zaboravi sajle prijatelju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
ZNALI neko koliko treba da se susi dravo nakon sto ga odsjeces.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Samsung S10 +
evo jedan zanimljiv link Smiley


cisto da se i ja pridruzim temi koja je svakako zanimljiva i da se pohvalim da sam i ja zapoceo ovu avanturu oko izrade luka, mislim da sam fulio drvo jer sam osjekao Jasiku  Smile kad budem uhvatio vise vremena objavim i slike.

Prvi put kad opet odem na planinu osjeci cu Javor ili Brijest ako ga nadjem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sjajan video Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Cica je pravi lik, a lukovi su mu fenomenalni!
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ja sam tetive radio od 3 mm debele tzv.  ribarske pletenice, nije bas trajna i dosta se isteze (to sam resavao vezivanjem cvorova), ali ako nema druge, moze da posluzi. . .  To je onaj kanap sto lici na planinarski konopac.
Mnogo bolje se pokazala unutrasnja "zila" od kanapa za paljenje motora.  Hteo sam da isprobam i obucarski konac, ali ga nisam nasao.
U nedostatku pravog materijala najbolje rezultate daje upletena ribolovacka struna, mada sam video da se i najobicniji najlonski kanap moze koristiti.  Eventualno cesce treba da se menja, ali je skoro za dzabe. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.94
mob
Samsung Galaxy
Ljudi da li jos neko posecuje ovaj forum,do sada ste valjda napravili nesto,dajte da vidimo slike i cujemo savete. . .  Ja pocinjem sutra,odlucio sam se za varijantu sa skijama :) Mada cu napraviti i jedan iz komada drveta,estetika mi je bitna kao i funkcionalnost. . . .  
IP sačuvana
social share
Sreca prati spremne!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 5230
Ja sam napravio jedan luk i zadovoljan sam.Naime drvo koje je po meni pogodno za pravljenje luka i strele jeste vrba.Mozete je naci nadomak grada i negde i u gradu.To je sto se tice luka.A za takozvani kanap otisao sam u obliznju prodavnicu tkanine i ostalih stvarcica za krojace.Treba samo pitati da li oni poseduju neki kanap ili konac koji je rastegljiv.Ja sam na primer uzeo kao tanki lastis i jako sam zadovoljan.
STRELE
Napravio sam par strela.Otisao sam u radnju kao o sto je uradi sam i dipo gde se mogu naci drveni delovi iz komada po vasoj velicini.Sve sto treba da uradite jeste da pitate prodavca da vam pokaze gde to stoji a vi se posluzite.Moja preporuka vam je da uzmete drvo duzine oko 60 cm sto je pristojna duzina i da ga malo obradite i dotane neke stvarcice. pozz samo hrabro
Smile Smile

IP sačuvana
social share
(Bgd_JoV4___________________)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Bgd_JoV4, lepo Smile Smile Smile Smile Smile Smile, ajd fotografisi pa stavi slike ovde, da nam daju inspiraciju i polet! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia 5230
Bgd_JoV4, lepo Smile Smile Smile Smile Smile Smile, ajd fotografisi pa stavi slike ovde, da nam daju inspiraciju i polet! Smile Smile


Okacicu slike mozda danas pozz Smile
IP sačuvana
social share
(Bgd_JoV4___________________)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Super! Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17 18 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 20:13:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.