Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:53:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako naci devojku:)  (Pročitano 41027 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa mucenice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III
A najace mi je ovo extra zgodan sam a nijedna mi nece da pridje... Samo za sebe govori ko si ti i sta si ti... Ja bi ti preporucio da koliko sad ili odmah izadjes vani na ulicu i startujes tamo neku random curu ako si tako lijep i zgodan i nije zauzeta valjda te nece odbiti

ccc,ja kol'ko se sjecam i kol'ko sam napis'o,nije bilo tako,JA sam rek'o da su mi prilazile i da prilaze same,jer tako sam i imao devojke,a mislim i kolko drugi kazu i sve to nisam ruzan jbt. pa da tako mislim o sebi...nego nisam muskarac ako mi one prillaze i startuju me,nema tu musko nista u meni odma,onda sam ko bankomat,stojim i cekam da mi neko pridje...volio bi da na tom polju postanem musko i da imam hrabrosti da to ucinim,i mene zanima kako to da uradim,da steknem hrabrost,kako ste vi to uradili....ako ste DOSLI da me provocirate ili nesto,molio bih onda da zakljuca se tema,jer mi ne trebo to i sa vase strane,ako neko zna nesto kako da steknem tu hrabrost,savjet neki ili nesto bih volio,jer tako cu JA naci devojku zakoju mislim da je prava za mene...a ne da mi prilaze neke Random(ko sto je neko pomenuo tu rijec),nego ja da izaberem to sto zelim,ali nemam hrabrosti za to da odradim,i propustim priliku...sta prvo da uradim,kako ste vi stekli tu hrabrost i samopouzdanje? savjeti,jos jednom MOLIM bez kritika(jer mozda niste shvatili kako sam ja htio da se izrazim i sve) losih ako moze  Smile Smile...jer sam trazio samo malu pomoc... HVALA svim na odgovorima pomazete mi dosta sa savjetima! Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2008, 13:00:29 od SofTouCh »
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N97
Zashto je devojka muchenica ako pridje momku koji joj se svideo ? Nije uobichajeno, ali ne znachi i da je pogreshno ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa nema sta da te savetujemo ... Skupi petlji i pridji. Pri tom zabotavi da pricas o tome kako si ti extra frajer...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III
Pa koliko ja znam da su to djecija posla tj.pubertetska i da to rade samo neozbiljne cure (da one prve prilaze muskarcima)... Mada i nije pravilo doslo neko moderno vrijeme pa i cure prilaze muskarcima...

pa to je moj problem,sto bih ja htio da mogu prici devojkama,najzaje*baniji strah,ja ne znam stvarno...zato sam pitao savjete kako da steknem hrabrost i samopouzdanje,kako ste vi to stekli....desetak  sklekova i eto ga:)))salim se malo...


Pa mucenice!


Taman mucenik....opucaju me sa kritikama:)))

Zashto je devojka muchenica ako pridje momku koji joj se svideo ? Nije uobichajeno, ali ne znachi i da je pogreshno ...  Smile

tacno,nije uobicajno ali se desava cesto...ali ja cekajuci necu dobiti sto zelim,a da pridjem qq...nemogu da vjerujem da me nest otoliko strah od toga...mora jer je to mali grad i svi se medjusobno znaju....ne znam...samo moram to da prebrodim uz neki savjet...


Pa nema sta da te savetujemo ... Skupi petlji i pridji. Pri tom zabotavi da pricas o tome kako si ti extra frajer...
tako sam se izrazio....u smislu da nema nisam los momak,da sam extra bas nebih bio ovdje,izvinite na izrazu...izrazio bih se da izgledam Simpaticno ili kolko tolko lijepo,tj da mi nista ne hvali,ako me shvatate sta hocu da kazem,a nisam frajer i tako to....
 Smile svima!
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
da sam extra bas nebih bio ovdje

Znaci mi koji smo ovde nismo extra  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III
Citat
da sam extra bas nebih bio ovdje

Znaci mi koji smo ovde nismo extra  Smile Smile Smile

 Smile Smile Smile Smile Smile kako sam se nasmijao lijepo.....ne,ne,ne nemojte me pogresno shvatit,da sam sad extra frajercina ja bi prilazio a nebi ovo pitao i pisao i preizvljavo lose kritike....

a vi,pa mora da ste mi extra,cim mi pomazete,i posle ja umisljen,ccc,dat cu ja vama... Smile 

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sad se ne slihtaj!

Nego se odluci, jesi frajer ili nisi ... Ali nemoj mamu i tatu da pitas... Oni ce ti sigurno reci da si im naaaaaaaaaaaajlepsi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
100 % si im najlepsi Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
 Smile Smile Smile Smile


neeee
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:53:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.