Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:16:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako naci devojku:)  (Pročitano 41039 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Znas sta, momak, krajnje je vreme da sidjesh sa oblaka i naucish poneshto o devojkama.
Te varijante - lepo sam gradjen, super se oblacim, popularan sam u drustvu pale kod devojcica od 15-16 godina. Kako sazrevaju, od devojcica postaju devojke, zene,  traze nesto vise od lepog ali neinventivnog frajera.
Ne sve, da se razumemo.
Slucajno znam za primer devojke tvojih godina koja na fejsbuku za prijatelje prihvata iskljucivo lepe ljude. Potpuno je razumem, kao sto razumem tebe. Vase godine nose nezrelost i povrsnost u kriterijumima za izbor partnera.
Lep - manje lep, "ekstra" gradjen - debeljuskast, popularan - autsajder... Nijanse su beskonacne, a svrstavanje u neku od izlozenih grupa neminovno.
Ono sto mi je drago jeste sto si odlucio da uradis nesto po tom pitanju.
Pa super.
Kazi mi sta te sprecava da koliko sutra pridjes jednoj od tih 'lepih' devojaka?
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ko bira taj masturbira...  Smile To je sve!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III
vako, moje misljenje je - i ovo mi ne uzimaj za zlo - da si ti SofTouCh malo razmazena i dosta umisljenja osoba.

Najvishe me je u tvom postu iznervirala izjava - "extra sam i zgodan" il neshto slichno, i da trazish isto zgodnu devojku.
Prvo ko si ti da sebe tako uzdizesh? Mislim da si i princ na belom konju, to ne smjesh rec, niti pokazivat - takvim izjavama predstavljash sebe boljim od drugih, a opet nekako "nevinijim". I sad kao hvalish svoju lepotu kao veliku prednost, i dalji razlog zashto bi cure tebe trebale da pitaju, a ne ti njih?!?! Izadji iz jebenih chasopisa, veruj mi da je dosta tvoje generacije to odavno uradila. Vishe zensku osobu zanima da se lepo i posebno oseca uz tebe, a ne kao da si se salazio pa si s njom u vezi. Drugo, opet  - one moraju biti zgodni kao ti - opet jako povrshna recenica, izgled je precjenjen. Nije ni chudo da kad si tako ogranichen, da ti je teshko nac curu. Izbirljiv si brate dragi i ako tako nastavish tako - tvoja lista savrshenih cura za tebe ce imat samo dva chlana, na koja cesh se ti ogranichit. Predpostavljam isto iz nachina pisanja da si verovatno jedan od onih likova koje se boje komentara o vezi tj. da ti je bitno sta ce ti drugovi govorit za curu - tj. da neces ispunit njihova ocekivanja - tj. da ce te zaebavat ako osoba ne odgovara njima. Sto me dovodi do broja tri - Ti netrazish svojim drugovima curu vec sebi.

Zakljuchak - prvo se oslobodi svoje povrshnsti i ogranichenja i shvati da u devojkama ima vishe nego do "dobre ribe s kojom je seks verovatno nezaboravan". Iznenadio bi se koliko cura ima sa super humorom, neobichnim ali zanimljivim shvatanjima i uopshte energichnih devojaka. Znaci, ako nastavish tako gledat, jako teshko ces naci curu, a i ako je nadjesh nece bit s tobom duze od dva meseca, jer ce skontat kakav si, a njih ce bash bolit briga koliki god ti pastuv bio.

eto ovo ti je jedan realan savjet od mene, nadam se da se ne ljutish, al trudio sam se bit iskren Smile

Ko prvo,reko sam da extra izgledam,sto i mislim,jer nido bog da mislim da sam neka azdaja i budala,dje cu sa takvim misljenjem....mislim da je humor na mojoj strani,jer to najvise volim,da se smijem i zasmijavam...i uopste ne moram da trazim "ribu" za seks,jer se ne baziram na takvom misljenju,zelim sa nekim da se druzim da valja,razumijem,provodim,da mi je zabavno sa tom djevojkom i sve,a ne trazim je za seks,a ni za brak Smile....mrzim sad sebe jer sam single nesto mi to smeta jako....nego,problem je jer nisam neki hrabljivi tip,trebalo mi je puno da se prilagodim da igram pred publikom na utakmicu fudbala jer se ne osjecam ugodno i sramezjiv sam,ali sad je to u redu,igram sad normalno pred njima.......i nisam za ono,po kafica da sam stalno,napijanje,itd...vise sam za mirne setnje ili mirniji kafic,a tu i bas nema nekih mladjih devojaka,bas glupo sto to volim,ko da imam 50god:D a naravno da cu trazim Malo ljepsu,volim da se ponosim sa devojkom i sve....takav sam....i to me isto nervira kad sebe,ko da sebe mjerim sa tom devojkom...a neko je reko da trazim devojku za koju ce drustvo rec"kakva riba",necu da lazem jer to ne volim da radim,istina je da brinem za okolinu sta ce rec,i to me jako nervira,brine me sta ce ko rec kako sam odigrao utakmicu,sa kime se druzim,izlazim i sve,a to je sve zbog malog grada,i jer se svi poznaju...mrzim to kod sebe,ali ne znam sta cu....i neko je pomenuo da sam imao 15 kada sam izasao sa proslom devojkom,da jesam,do 17 smo u vezi bili,ekstra mi je bilo sa njom,ali nesto je krenulo niz brdo,a i bila je starija od mene za godinu i nesto...tako,da sebe opravdam i da kazem dje je istina...
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III
Ko bira taj masturbira...  Smile To je sve!

Da potpisem:)))!
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Bolje je imati i lose misljenje o necemu ako je ono tacno, nego dobro a pogresno.

Neko moje misljenje je da je najbolje da prvo sredis svoje misli... posto ovo sto pises je strahota za citati...

A onda pobedi tremu koju imas...
Ne postoji magicni trik..
Postoji samo razlog zbog koga ti je dovoljno stalo da nesto uradis makar te bilo sramota.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
jer nisam neki hrabljivi tip

iliti bolje reci picka sam Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
Bolje je imati i lose misljenje o necemu ako je ono tacno, nego dobro a pogresno.

Neko moje misljenje je da je najbolje da prvo sredis svoje misli... posto ovo sto pises je strahota za citati...

A onda pobedi tremu koju imas...
Ne postoji magicni trik..
Postoji samo razlog zbog koga ti je dovoljno stalo da nesto uradis makar te bilo sramota.
Tu si upravu. Nije sprdnja, ali ne mozemo ti mi pomoci ako ti neces prici nekoj. Ili da ti neko kaze kako se "muva dvojka"  Smile
Odbice te nekoliko puta (mozda), ali ces svaki put imati vecu hrabrost da ponovo pridjes nekoj. Uostalom, neces izgubiti cin ako te neka ili neke odbiju. Budi uporan. Ni meni niko nije pricao kako cu pa sam probao par puta i... Samopouzdanje i "zvaka" se sticu vremenom. Ne tako sto staris, vec tako sto ce se muvati sa devojkama. posle, ako to dobro usavrsis, i kad ne planiras neku da "smuvas", "smuvas" je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
A najace mi je ovo extra zgodan sam a nijedna mi nece da pridje... Samo za sebe govori ko si ti i sta si ti... Ja bi ti preporucio da koliko sad ili odmah izadjes vani na ulicu i startujes tamo neku random curu ako si tako lijep i zgodan i nije zauzeta valjda te nece odbiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja ti prva ne bi prisla ... Pa da si i najsavrseniji na svetu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Pa koliko ja znam da su to djecija posla tj.pubertetska i da to rade samo neozbiljne cure (da one prve prilaze muskarcima)... Mada i nije pravilo doslo neko moderno vrijeme pa i cure prilaze muskarcima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:16:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.