Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da očistite prljavu kompjutersku tastaturu  (Pročitano 14380 puta)
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC S730
Zar vam nije lakse da zabelezite gde koje dugme stoji, a imatei i On-Screen Keyboard u aksesorisu, koji iima zapisan pravilan raspored dugmica, i ako mu to nije namena ja ga samo zato i koristim.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ovo je to sto meni treba sa malom zaskoljicom
Moze li detaljno objasnjenje kako se vade dugmici iz tastature jer ja imam hrane za dve godine ispod dugmica  Smile

kod nekih se ne vade dugmici, al kad osrafis kao sto rece bg, samo ce ti se kasti sta i kako

IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu seljackih opanaka

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1861
Zastava Majka Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC S730
 moze jednostavnim zakonom poluge by Arhimed
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 288
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Blago vama kad imate vremena da cistite tastature. Prva stvar mozete da dobijete tetanus sta se tu sve nakupi, a i covek je napisao kupite novu, verujte, mnogo se vise isplati (izvinjavam se ljudima koji koriste "one" malo skuplje")
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
pa bar su sad i one kvalitetnije "dzabe" pa se bas i ne isplati to dzudo cistiti

ps prestanite jesti razne keksove i cokolade i prestanite pusiti nad tastaturom i za kompjuterom pa necete imati potrebe za ciscenjem niti za kupovinom nove  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jun 2006, 15:26:06 od mikx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 258
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Pa ako se nebavite spasavanjem sveta, mislim da svako moze da priusti malo vremena za remont tastature! To je samo jedna glupa elektronska sprava i nevidim razlog za kupovinu nove samo sbog prljavstine! Sve sto je potrbno je rasklopiti je, skloniti kabl sa microkontrolerom a sve ostalo razmontirati i potopiti u mlaku vodu sa deterdzentom. Nista lakse! Kasnije sve osusiti i vratiti na svoje mesto. Nerazumem kako neko ko recimo svakog dana provodi po par sati pored PC nezna raspored tastera napamet!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
aj dobro @zires-ne moras sad pametovati a i kladim se da i ti ne znas tastere napamet

a to kad vec dodje do ciscenja tastature bolje kupiti novu jer ako je vec treba ocitstiti to znaci da je stara 10 godina ili je stajala negdje u burekdzinici
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 258
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Dok je mladji brat izigravao DJ u lokalima koje sam ozvucavao redovno sam imao "pijane" tastature posle zurki. Veruj mi svacega sam se nagledao a prva tastatura i dalje funkcionise! Meni nesmeta. decko je sebi kupio neku ultra-mega-giga neznam kakvu al dobro.. E, da i nemoze da ohladi pivo tako da je moj favorit ipak ostala ona najstarija..... dok mi ne pokloni novu koja hladi pivo ili kuva kafu svejedno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Long live rock n heavy :p

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 zelena
teba bash za raspisati Smile

moja tipkovnica ima 11 godina Smile [windows kb- oliveti] radi savrsheno, 5-6 puta polivana sinalcom, pivom, raznoraznim nepogodama, chishcjena jedared godishnje. i na mnogo lakshi a podjednako, mozhda i vishe efikasan nachin.

1. obrnem je i istresem da ispadne sve shta ima [a bilo je chesto dlaka, mrva, shecjer u kocki, i tako to]
2. odvrnem je [poslednjih godinu dana nisam ni vratio maskicu]
3. uzmem chetku za farbanje malu od 2cm shirine, i svaki red izvuchem lepo svu vunu koliko je ima
4. crevo od usisivacha prishtekam na onu stranu na koju vazduh izlazi, izduvam tastaturu
5. lepo je zavrnem i kraj.

p.s. nema potrebe za potapanje u vodi, i sl. alkohol, i obichan limeni dinar, koji verujem da ima svako Smile, odrade posao struganja blata sa tastera.
IP sačuvana
social share
long live ROCK n ROLL | long live zechica koja mi pomozhe Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
a bilo je chesto dlaka, mrva, shecjer u kocki, i tako to
Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.