Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:27:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako da curu vratim na stari kolesek  (Pročitano 9837 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Idi da se vidis sa njom i reci joj to sto si rekao nama. Sretno!  Smile


nadam se da ce te bolje razumeti nego mi Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2012, 16:00:57 od vigilant »
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Nije cura automobil pa da je prestrojavaš po kolovozima kako ti drago.  Smile

Ne znam šta bih te posavetovala, možda da se praviš mrtav?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
za marka


na svako moje pitanje sta cemo dalje sta zeli, odgovor je neznam...

i ispekava razgovor na tu temu, a kad ja insistira dobijam odgovore koji su iz cistog inata, na primer: znaci ja sad mogu da nadjem drugu curu , ona kaze hipoteticki mozes , kad se ja na to nasmejem i pitam opet isto i zadrzim ozbiljan odgovor probudi se inat i kaze mozes, a u ocima vidim da bi poludela, kao sto sam i doziveo za novu godinu kad me spopala neka cura ona je prsla, a ja curu iskulirao Smile
Moje misljenje(po ovoj tvojoj prici) je da igra toplo-hladno. Da zeli(donekle) da bude u vezi sa tobom ali da zeli da se predstavi kao da i jeste i niste. Ako zelis neku vezu sa njom razgovarajte i definisite sta ste pa radi po tome. Ako ste samo neka kombinacija onda ste kombinacija, ako ste u vezi onda ste u vezi i ponasajte se u skladu sa tim.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Meni delujesh mnogo prepotentno, da prostish, ali tako je.
U svakom postu prichash o tome kako vec sada mozesh da ih imash deset, da sutra mozesh da nadjesh drugu, da si mangup, da si pod kintom, da te salicu cure, da si imao dve godine paralelnu vezu... Pa mi se javljaju dve teorije:

1. Ili patis od nekog kompleksa da ne pomislimo da si jadan, pa namerno forsirash ove priche, kao - sila si, slikla i prilika, macho, ne znash shto te ne bi htela ili
2. Imas vezu sa tom curom, ali neces da se uzobiljish sa njom, iako je to cena za sex koji ti fali, pa bi ti na neku "fintu" da dodjesh do njega od nje.

Lepo ti rekoshe ljudi i ovde - ako mozesh i hoces da joj se posvetish ozbiljno, ako imash shta da joj ponudish, ako je dozivljavash kao ozbiljnu vezu u kojoj vam je extra, sve joj to kazhi i na taj nachin ces uchvrstiti osnove na koje mozete da gradite buducnost vashe veze

Ali ako ti znash da je do tebe da presechesh, a ne bi je hteo za ozbiljno, nego ti odgovara samo u nekim poljima, a i dalje bi bio "mangup" naokolo, onda predlozi kombinaciju, pa ako hoce - super za tebe, a ako nece - a ti vec sutra napravi orgije sa ovih deset drugih shto ih spominjesh i shto se lome oko tebe...

P.S. Znam da ti zvuchim drsko, ali imam odbojnost prema ljudima koji jednim dupetom sede na dve stolice, narochito 2god... Verovatno se i tvoja sadasnja cura plashi takve mogucnosti, ni to nije iskljucheno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
dzombi , drsko zvucis ali iskreno...

silom prilike je trajalo dve god. nisam ja bio sretan u tome, ali ne moze uvek da bude kako covek hoce, nije pravdanje vec iskreno.

ne kontam sto se dvosmisli ili kontam da se razmislja da li je to to. i da se razmislja ako ostanemo zajedno sad ostacemo jos dugo jer god. prolaze i sad se mislim sto da cinim:O

a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pa pazi, situacija ti je manje-vishe chista... 5god si u vezi, cura hoce da zna jel to to ili ti i dalje treba da se izduvash pre necheg ozbiljnijeg... dakle, ako pustish nju da se premislja, bojim se da nece biti u tvoju korist...

Na tebi je da vidish koliko si proziveo do sada, da li ti je potrebno vishe, da li vidish vas dvoje zajedno josh dugi niz godina, da li u njoj nalazish sve shto ti treba, da li mozesh da ne budesh "mangup" zbog nje i slichno... (jbg, sve ima svoju cenu, pa i dobra veza i sutra brak)

Uglavnom, ako mozesh da se posvetish samo njoj na duge staze, bez okolisanja u potrazi za svezim mesom, reci joj to upravo tim rechima, jer mislim da nju najvishe brine to da ti je ona samo priprema za neshto ozbiljno shto ces da imash sa drugom (tipa "5 godina sam sa tobom, to je "deo" zivota, a sad drugi "deo" da provedem sa nekom drugom")... Nije retka pricha da su duge veze samo generalna proba i da neretko pucaju...

A opet jednostavno, mozda si joj dosadasnjim ponasanjem stavio do znanja da ste vi samo u vezi (mislim "samo"), a ona bi htela i neke naznake za neshto vishe...

Dobra konverzacija je reshenje svakog problema. Umesto da tupish glavu sam, reci joj da ti jasno stavi do znanja shta joj smeta, sta se to odjednom promenilo i na koji nachin to mozhete zajedno da popravit/promenite... Ali obavezno zajedno...

P.S. Postoji verovatnoca da je, ako niste pre toga boravili zajedno, uvidela neko tvoje ponashanje na letovanju zajedno koje je plashi za taj neki zivot u dvoje, i mozda je tu videla da ce biti nesuglasica na tom polju pa kalkulishe da li je i koliko vredno upustati se u tu prichu sa tobom... Jer jednom je kada si sa nekim ovako u vezi, a sasvim drugacije kada delite sve zivo i boravite 24h/7...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Pa šta si ti hteo. Očigledno te voli. Ali ego i jednostavno ponos joj ne da da mrda jer si je brate mili varao. Da li si joj to ti priznao ili je otkrila? Ne očekuj da se poverenje vrati odjednom kao da je sve u redu. Ja hvala bogu još nikad nisam potvrdila svoju sumnju da me dečko varao ali kad god mi se javila sumnja to je naravno kvarilo naš osnos. Pretpostavljam i da je emotivna, čim se tako ponaša. Lepo joj je u tvojoj blizini, nedostaješ joj, ali nije spremna da ti oprosti. Žašto svi muškarci kada devojka ima krizu i problem, odmah bi da raskinu. Da li ti nju zaista voliš? Što niste pokušali to da rešite nego ti brže bolje da nađeš rezervu ako ona ode? Mislim da morate da popričate, da joj jasno kažeš šta, kako i zašto i da nema grešaka više. Ovako gurate stvari pod tepih i ne piše vam se dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
napij je...i odvedi na drugi kolosijek..
samo pazi da je voz ne udari Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung XYZ1004
Citat
i sta je meni pametno ciniti

Najpametnije bi ti bilo da ovo procitas i savladas

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.57
e mogo bi malo,da
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:27:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.