Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ce vojsku unistiti 3 zene pilota- Teorija by Bf-109g6  (Pročitano 7038 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung S7
@I Posle Mene JAA

Obrati paznju na ponasanje, tebe ovde niko nije nazvao glupim.....

Topic:
Pa dobro bre majkumu.Zar u vojsci postoji samo  pesadija,marinci...itd?Ne vidim razlog zasto bi neka zena pilot bila losija od muskarca.O logistici da ne pricam(pokazano i dokazano da su bolje),snajperisti,diverzanti ..ima dosta rodova gde su one jednake , ako ne i bolje.

Ne nego u vecini slucajeva razmisljanje prosecnog balkanca je da zena treba da sedi kuci kuva rucak i cuva decu??To vreme je davno proslo.
Pa sta kazate na 500.000 Ruskinja koje su bile u prvim redovima na obali Crnog Mora ....jel njima bilo tesko da kopaju rovove??Jedna od bitaka gde su Rusi malo zrtava dali je bas ta...., a pobedili su.Pitam se.....kako je to moguce..da takvoj sili u to vreme kao sto je bila Nemacka zene zadaju samarcinu??
Mozda je zbog ovoga i BF popizdeo.... Smile Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Strasno oko cega je otvorena tema  Smile
Recicu samo..postoje zene koje su bolji vozaci, bolji rukovodioci, bolji ljudi , bolji vojnici i sigurno bolji piloti od muskaraca.
Vidjeno, utvrdjeno....
Da ne bi bilo zabune ja sigurno vozim bolje od mnogo muskaraca. A kao pilot bi bila savrsena  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Жене које желе у војску и да убијају друге нису нормалне пре свега, имају озбиљне психичке проблеме.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
a muskarci?  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 109
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Gomila ortodoksnih gluposti.

Ovde je podignuto pitanje kopanja rovova u vojsci. Pa zar svaki muški vojnik može da iskopa isto?
Odgovor je ne.
I muškarci su različitih konstitucija, nismo svi rmpajlije ali svi možemo da služimo vojsku.

Ove 3 devojke upravljaju mašinama, palica i pedale i udri po meti. Ne postoji niti jedan kriterijum na osnovu koga
žena ne može da bude dobar pilot.
Sve je u obuci i radu a one kao jedine žene u poslu sigurno imaju puno motiva da vredno rade i da se dokazuju.


Жене које желе у војску и да убијају друге нису нормалне пре свега, имају озбиљне психичке проблеме.  Smile

 Smile Sedi 1.
« Poslednja izmena: 29. Nov 2010, 15:43:57 od scan1 »
IP sačuvana
social share
Mr. Kim, we're Starfleet officers. Weird is part of the job.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Sine, vidim ja da si ti vojsku, rov i pusku video samo na slici, pa da ti onda obrazlozim  Smile

Kao prvo, ja nisam reko da nisam iskopao, nego da je bilo jebeno tesko
Kao drugo, rov je bio za stojeci stav....pa na moju visinu racunaj kolka je rupa
Kao trece, sve sam to radio sa punom ratnom opremom i na 40 stepeni
kao cetvrto, ja sam to uradio, ali ko sto rekoh, je bilo tesko, do te mere, da sam siguran da bi za 99.9% zena to bila nemoguca misija.
Kao peto, ja sve to znam, zato sto sam kroz to proso...a ti samo mlatis u prazno, jer si se obrazovao na vikipediji i vojsku video samo tamo Smile


Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia N70
Ruzniju temu skoro nisam video na Bureku.
Koliko gluposti,uvreda,sovinizma,ma svih mogucih sranja izrecenih na 5 strana...
Stvarno mislim da je red da ova tema ide pod katanac.Odvratna je! Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
stvarno ne vidim problem što žene pilotiraju ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"Imamo li dovoljno municije???"-Imamo,zasto pitas?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia C5
@ i posle mene jaa

Pa ti se bre mali jos nisi zacutao  Smile
Ti si jedan zaista ,ali zaista,smesan covek,i mislim da bi trebao da se oprobas na onom podforumu,kako bese,vicevi smesne slicice...
Ja tebi da se pravdam,jaoooo  Smile
Nisi ti los,samo te je neka zena debelo zajebala izgleda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
 a evo i mene posle kraceg prekida  Smile . zahvaljujem se svima koji su me podrzavali , narochito ujka albertu i njemu posle njega  Smile . vi ostali  Smile Smile :



Citat
Nego Bf... hoce li uskoro biti obrazlozena ta teorija kako su tri zene pilota unistile vojsku i drzavu?
 Smile

  ne radi se o nikakvoj teoriji vec o surovoj i matematichki dokazanoj  praksi . zadrzacu se na primeru vazduhoplovstva u ovom sluchaju , mada je jasno da sve ovo vazi za celu vojsku .


  prema optimistichkim  Smile procenama , nashe vazduhoplovstvo poseduje :


-  oko 40 ispravnih borbenih aviona

- oko 20 ispravnih borbenih helikoptera

- neshto manje od 100 aktivnih pilota za gore pomenute letelice


  ne bih sad da se bavim time koje su borbene (ne)mogucnosti ttih letelica , koliko su stare i koliko su zastarele . mislim da je to vec svima jasno , chak i sasi92  Smile . dovoljno je reci da shto se tiche tehnike nemamo ni kvantitet ni kvalitet , a i upitno je da li cemo ga imati u dogledno vreme zbog finansijske situacije .

  shto se tiche pilotskog kadra , jasno je da ni tu nemamo neki kvantitet . ostaje nam samo da pokushamo da kvalitetom nadomestimo sve ostale nedostatke  , koliko je to uopshte moguce .

------

   i sad dolazimo do osnovnog problema i gorke chinjenice da politichka koreknost i kvalitet ne idu zajedno . mozemo mi da razglabamo koliko hocemo , ali biologija je odavno dokazala a i evidentno je da :

  - zene imaju slabiju konstituciju nego mushkarci

   - zenski mozak je vishe verbalno a manje prostorno orijentisan nego mushki

sledstveno tome , ako vi kazete da ce od npr 100 kandidata za pilote najmanje jedna biti zensko - ta jedna ce biti slabija od onog desetog mushkog kandidata . koliko se to nekome svidjalo ili ne , zene u vojsci obaraju prosek - a to se u ratu placa glavom   Smile

----

 ovde na kraju ostaje politichko pitanje svrhe postojanja vazduhoplovstva . ako je njegova svrha upotreba u eventualnom ratu , sasvim je prirodno da zahtevamo da bude shto bolje u skladu sa mogucnostima .

  ako je cilj promocija rezima preko nekih glupih parada , onda se postavlja pitanje da li nam ono uopshte treba . na kraju krajeva , chak i ovako slabo i malo predstavlja izdatak za poreske obveznike . na kraju krajeva , mislim da je bolje da se ti x dinara koji su potrosheni za promociju "zena - pilota"  upotrebe za izgradnju nekog porodilishta , zenskog studentskog doma ili necheg slichnog - to ce mnogo vishe pomoci nego lazna "ravnopravnost" koja se potura preko medija .  Smile


« Poslednja izmena: 29. Nov 2010, 22:43:23 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.