Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:02:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada skida torrent, restart ...  (Pročitano 5835 puta)
18. Okt 2008, 19:56:27
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
E, ovo je loodilo....

Nova konfiguracija zeza.

Sempron 2100+ na 1.8 , 2 GB memorije, grafička neka asus 3450 sa 256 MB, matična M2N, HDD 250 GB ...

E sad, instalacija protekla OK ....

Sve šljaka, dok ne pokrenem da skidam nešto preko torrent klijenta.

Znači, direktno sa sajtova radi (ono, programi, updateovi, demo igre ...) sa rapida , megauploada sve šljaka .... noćas sam ga ostavio celu noć da radi da skida sa rapida neki europe route i Bosch auto katalog, da bi bilo što više, i ostavio da skida, i jutros normalno ga zateknem, samo cakće i svlači ..... Sve OK ...

Čim pokrenem nešto preko torenta, posle 2-3 do 10 minuta najkasnije restartuje mašinu .... Nije bitno da li sa nekog spoljnog trekera, ili sa lokala EUC ili slično, restart je neminovan. Koristim SBB, i utorrent. Verzija 1.8. probo sam i 1.8.1. i vraćao na 1.7.7 koju sam pre toga imao na drugom računaru, ista priča. Na ovom drugom računaru su mi sve tri radile ekstra, tako da sam i ostavio 1.8.1 ... A druga mašina je stari Athlon 2200 na 1.8, 1 GB memo , 120 + 150 GB HDD, mislim, matična i procesor imaju po 5 godina, i sve radi ko sat. Da ga ne izbaksuziram sada ...

Ima li neko neku ideju šta je ovo, kako da ga rešim, tj. problem?

Hvala avansno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Moze biti da je do integrisane mrezne karte ili do usb-a ako je preko njega modem povezan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Još neko mi je rekao da je problem možda do USBa .... nemam sada ni jedan mrežni, moram da probam sutra .... hvala ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Još neko mi je rekao da je problem možda do USBa .... nemam sada ni jedan mrežni, moram da probam sutra .... hvala ....


Sta mozemo uciniti za svoj kablovski modem ?
« Poslednja izmena: 18. Okt 2008, 23:20:15 od okno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Izgleda da je samo do toga bilo. Evo od jutros sam skinuo sa ćaletovog LAN kabl, i već 5 sati skida uporedo i sa Rapida i sa lokalnog EUC torrenta, i sa spoljnog torrenta ..... pa ne mogu da verujem .... Hvala na savetima ..... sutra moram i na poslu da zamenim , i tamo mi je USB ....

Hvala još jednom...

i to sa onim utorrentom, za koji sam mislio da me zeza, a on ni kriv ni dužan :-)) 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Imam slican problem i bila bih jako zahvalna kad bi mi neko pomogao!
Kad krenem da skidam nesto sa torrenta,otprilike posle 10,15 minuta,a nekada i pola sata se pojavi plavi ekran smrti i restartuje se racunar.  To se odigra takvom brzinom da ja i nestignem da procitam sta to pise na ekranu.  Koristim sbb net i iskljucivo je ova pojava vezana za torrent.  Svasta sam radila ali kad je torrent ukljucen-LUDILO!Racunar je star 2 meseca.  Izvinjavam se sto cu malo detaljnije da napisem konfiguraciju jer se bas i ne razumem tako.  Maticna ploca je Gigabyte GA-EP35-DS3R s775 ,memorija dva puta DDR2 1gb/800,graficka NX 9600GT 512 MB PCle,Procesor Intel Core2Quad Q6600 2.  40 GHz,hard disk  je  SATA2 320GB WD i napajanje 460w.  

Sad me zanima da li je ovo problem hardverske ili softverske prirode?
I kako ga mogu resiti?

Unapred zahvalna!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Desni klik na My Computer pa properties, ides na karticu Advanced i pod Startup and Recovery kliknes na dugme Settings. U novootvorenom meniju pod System failure odcekiraj Automatically restart. Klikni dva puta na OK. Sledeci put kada vidis BSOD prepisi error code i, ako u dnu stoji, ime fajla koji ga je izazvao, pa postuj ovde. Mozes i fotoaparatom da ga slikas pa stavis kao dodatak postu. Kada zavrsis, hardverski restartuj komp. Inace verujem da je problem softverske prirode, ali ne mora da znaci da jeste. Na jos jednom mestu mozes da proveris sta se desava. Idi na Start/Control Panel/Administrative Tools/Event Viewer, zatim sa leve strane klikni na sistem i uradi screenshot prikazanog pa postuj i to. Sliku napravi odmah po restartu. Ne zaboravi da hronoloski sortiras dogadjaje i to od najnovijih ka najstarijima.
« Poslednja izmena: 24. Okt 2008, 09:27:37 od Harmon26 »
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Uradila sam sve po instrukcijama.  U Event Viewer-u se vreme pojavljivanja warning-a i error-a poklapa sa pojavljivanjem blue screen-a.  
Saljem slike.  Hvala puno!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

slika.JPG
(2266.32 KB, 2592x1944)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
evo jos!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
pregled 1.rar (48.17 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
i jos jedan!Ova dva su screen shot!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
pregled 2.rar (49.64 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:02:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.16 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.