Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Jul 2025, 09:39:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada dragih osoba vise nema.  (Pročitano 4381 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
"Da li zalimo (vise) osobu koje nema - zato što ona vise fizicki ne postoji ili zalimo (vise) sebe jer će nam biti uskraceno sve ono sto smo do sada imali, nestankom osobe koja više ne postoji?”

misim podjednako.
ja sam izgubila dragu osobu i zao mi je zbog onoga sto je ona jos mogla da uradi u svom zivotu ali isto tako zalim i za onim sto sam od nje dobijala (paznja, ljubav...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ja cu prepisati nessto iz knige Derviss i smrt koju trenutno ccitam(po ko zna koji put=) a ima veze s ovom temom. I sa ccime se u potpunosti slazem.

** Smrt je jekin,sigurno saznanje,jedino za ssto znamo da ce nas stici. Izuzetka nema, ni iznenadjenja,svi putevi vode do nje, sve ssto ccinimo to je priprema za nju, priprema ccim zakmeccimo udarivssi ccelom o pod, uvijek joj blizze,nikad dalje. Pa ako je jekin, zassto se ccudimo kad dodje? Ako je ovaj zzivot kratak prolazak ssto traje samo ccas, ili dan, zassto se borimo da ga produzzimo joss dan ili ccas. Zemaljski zzivot je varljiv, vjeccnost je bolja.
    Zassto vam srca od straha drhte kad se u predsmrtnim mukama noge omotaju jedna oko druge? Smrt je preseljenje iz kuce u kucu. To nije nestanak vec drugo rodjenje. Kao ssto prsne ljuska jajeta kad se pile potpuno razvije,tako dodje vrijeme da se rastave dussa i tijelo. Smrt je nuzznost u neizbjezznosti prelaska u drugi svijet,u kome ccovek dostizze svoj puni uspon.
    Smrt je propadanje stvari a ne dusse.
    Smrt je promjena stanja. Dussa poccinje da zzivi sama. Dok se nije rastala od tijela, ona je prihvatala rukom, gledala okom, slussala uhom, ali je susstinu stvari saznala sama sa sobom.
    ....ne tugujte ,radujte se raju koji vam je obecan.''

Tuga za nestalim je normalna,svojstvena ljudima. Slazzem se s onima koji su napisali da zalimo nas same ustvari,zalimo jer smo izgubili osobu koju smo jako voleli,na koju smo bili naviknuti. Kad bi se ccovek mogao odreci svega materijalnog, patnja bi isto nestala. U to verujem. Smile   
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Jul 2025, 09:39:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.