Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:36:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jutro posle...  (Pročitano 18820 puta)
16. Feb 2003, 14:30:38
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Probudila sam se jutro posle.
Bio je petnaesti dan meseca februara, po pravoslavnom kalendaru Sretenje, inace drzavni praznik, juce je bio cetrnaesti dan, cetrnaesti...
Otvaram oci, iznad glave je prozor, svetlost, vidim cak i sunceve zrake, udisem punim plucima, kako divan dan, zatvaram oci, bljesak.
Njegove oci, njegov dodir, njegovo telo, moja imaginacija.
Ne, ipak treba da ustanem...
Podne, jedan sat, dva, tri...
Sumrak je na ulicama, telefoni ne prestaju da zvone, u redu sam, dobro sam, malo sam ko osamucena ali sve je uredu...ne necu u grad, hocu malo da budem sama...
Dobila sam poziv da dodjem na 'druzenje' connect-ujem se, gledam u ekrancice i kako se svetlo zelena zamenjuje tamno zelenom, ukljucila sam sve moguce chat programe, pricam, govorim, smejem se, ne prica mi se, ne kucka mi se, ne smeje mi se.
Uhvatila me je tuga, razbijam je sa milkom, slatko mi je, uzimam nesto gorce, pelinkovac, jedan, drugi, zasto ga je tata kupio?! ko da je znao da ce da mi  legne. Pustila sam Barry White-a i pocinjem da se pitam zasto svaka njegova pesma kad si srecan zvuci veselo a kad si tuzan zvuci kao najtuznija balada?!.... ne pomaze mi ni promena zanra muzike, ugasila sam je, sad je tisina u sobi, prepustam se chat-u i na trenutak zaboravljam.
Postojim samo ja i moje reci na ekranu. Pisti mi telefon. Poruka. Jos jedna srodna, tuzna, umiljata dusa mi salje poruku. Za trenutak sam se razveselila, mozda je ipak sve ovako i bolje. Doci ce opet ti lepsi dani....
optimista sam.... ne.....to me je podsetilo na njega...
...cetrnaesti dan februara.... nas klub... nas konobar... nase pice... stojimo i gledamo se.... njegove reci jedva cujem kroz buku disko-funky-house muzike... 'ti si tako samouverena, imas toliko samopuzodanja, ti si sigurna u sve, cak i kad ne znas, ti si tako samouverena....' slusam a ne verujem...hvatam se za casu.... uzimam gutljaj... pogledala sam ga prodorno, blago se osmehnula i sapnula mu... 'ti si samo ljubomoran!'...  hahahaha.... smeh... smeh jaci od muzike.... gledam u njegovo lice crveno od smeha (ili besa)... i onda sam se zapitala, zasto uvek kad nekog ostavljamo taj neko drugi tezi da nas povredi?!...
"...you're the first, the last, my everithing..." vraca me u stvarnost.... poceo je vec sesnaesti dan februara....
Peku me oci, ceo dan sedim i gledam u monitor misleci da ce mi neka cudesna ideja pasti na pamet, nadam se da ce mi neko sapnuti uradila si pravu stvar, niko ne sapuce.... idem u moje snove....
...trudim se da SAnjam ali opet 'pistim'.... zasto kad neko bude toliko iskren i kaze ono sto mu lezi na srcu niko ne poveruje, zar je toliko cudno sto je neko u stanju da voli?!, da tezi da bude voljen.... da li je toliko cudno sto neko zeli da bude sam?!...
...ostavljam ih sve u zabuni...idem da SAnjam... ljubim i volim vas sve...
...Jutro ili bolje receno kasno prepodne sesnaestog februara... budi me tup bol u stomaku, ili je u srcu... ustajem, tusiram se, vracam se u krevet, opet je sunce, zatvaram oci, placem, kroz jecaj se molim, ne znam ni kome, molim se, ili molim njega... Reci mi da nisam pogresila, reci mi da sam u pravu, reci mi da je ovako bolje, reci mi da ce sve biti u najboljem redu, reci mi.... vrati mi moje samopouzdanje, reci mi jos samo jedanput, reci mi da sam uradila pravu stvar. Molim te reci mi zasto osecam da je ovo prava stvar a moje srce te voli do ludila. Pokusaj da me shvatis, pokusaj da mi objasnis, zasto?! Zasto se osecam ostavljeno, napusteno, zasto te volim a ne mogu i ne smem to?!.. Molim te reci mi zasto!....
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
 Svaka ti cast...Kako mozes da pises ovoliko od ranog jutra... Trazicu da te kandiduju za Nobelovu nagradu za knjizevnost... sala mala, pa gde ste juce na chatu...Kazu, otisli svi u grad kada sam dosao...Bili samo laslo, Odin i ja...

Cucemo se Smiley
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ja sam bila tu negde do jedan ili tako nesto, nisam vise mogla da ostanem bolela me je glava i bila sam iznervirana.
A za pisanje, pa sta je to problem, to se napise za desetak minuta....  Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Nemoguce ja sam bio do tri! Nisam te video verovatno si bio posle tri na chatu! Ostavio sam Jazu i Lasla da caskaju sami !!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Ostali Laslo i ja do 5 valjda.
Naisao Mario ,bio i Alf par minuta... Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
A sf da li je dosao!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Nije,bio je zauzet crtanjem avatara. Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
SAnja ime moje cekaj me veceras na chatu da ti ulijem nesto u glavu sto se tice muskaraca Smiley

Inace ovo je super,ali ipak bolno suvise ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
@ Chat:
Ja sam bio tamo od 22h pa do nekih 01h.
(ako sam nekog zaboravio .. sorry, dopisi)
Bila je Arriana, SAnja, Sanjica_21, naisao je SF, Jaza (Odin) Mario, Killer, Laslo je malko kasnio ... i jos dva lika .. MCKraken i jos jedan... hmmm...ipak zaboravih.

Bilo je OK i manje "krvavo" nego 14-15.02. kada je Sanjica_021 samarala (najvise) mene.
(lalinski procitati)  Ta sta se moze? Taki smo ti mi.  Smile


@ SAnja
Ne znam tog lika sto si ostavila ali: NAJBOLJA odluka je ona koju sama doneses !!!
Zato se saberi i kreni u nove pohode. Bol koji si sada osetila neka ti bude za nauk (sorry ali surovo je) za dalje tipove kako ces da im dajes svoje srce.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Stvar je u tome sto ne znam da li sam donela dobru odluku!
Cudno je sve to....
Treba mi malo vremena da se skontam sa svojim zivotom....
Isuvise mozda komplikovano i za objasnjavanje preko foruma...
Nije ni bitno
Vreme leci sve rane i izlecice i moje srce
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:36:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.